تهدید از بیمار کارگران در ایالات متحده گیاهان گوشت نیروهای تغییر سیاست

در پناهگاه در محل امریکا شده اند و پر کردن فریزر خود را پر از گوشت فقط در مورد. در ضمن در گیاهان که در آن گوشت بسته بندی شده است سوال بزرگ این است: چه اتفاقی می افتد اگر کارگران شروع به گرفتن بیمار ؟

پتانسیل برای یک coronavirus مربوط به اختلال در بالا بردن سوالات دشوار برای کسانی که آهنگ یک صنعت است که به طور ناگهانی از اهمیت حیاتی برای کشور خوب بودن. برخی هشدار می دهند که گوشت هکرها باید برای آماده سازی اجتناب ناپذیر است.

“من بسیار تردید است که ما می توانیم از طریق چند هفته آینده بدون هیچ کارخانه بسته بندی Covid-19 اختلال گفت:” دیوید کروس, رئیس جمهور CommStock سرمایه گذاری در رویال, Iowa. او در مقایسه با وضعیت به یک طوفان ساخت ریزش زمین که upends عملیات کارخانه. “این خواهد بود یک معجزه اگر تمام گیاهان اجرای سازمان ملل متحد نهفته است.”

این ایده از یک بیمار کارگر پس از رسیدن در یک کارخانه و آلوده کردن دیگر کارگران است و حتی هل دادن برخی در این صنعت شناخته شده است به خصوص خسته کننده, به تغییر سیاست دیرینه. این یک محیط کار که در آن مرخصی استعلاجی نادر است و حتی حمام, معافیت های در نظر گرفته خود را گرفتن.

Tyson Foods, Inc., بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا, و هنوز هم ارائه روز پرداخت می شود بیمار, اما می گوید که “از بین بردن هر گونه اثر تنبیهی برای کار از دست رفته به علت بیماری است.” پردو مزارع که ارائه می کند تا چهار هفته از زمان پرداخت کردن برای ساعتی کارگران کارخانه است تشویق کارگران خود را به بازدید از آن سلامتی مراکز تماس با پزشک خود و با استفاده از تعلق وقت اگر آنها بیمار هستند. آن گفت: همچنین ارزیابی مجدد سیاست برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

تایسون و Perdue نیز waiving پنج روز مدت زمان انتظار قبل از ارائه در کوتاه مدت از کار افتادگی است که به طور معمول می پردازد برخی (اما نه همه) از یک کارمند حقوق و دستمزد.

Sanderson مزارع در ضمن به تازگی اعلام کرد که پرسنل با علائم کروناویروس قرار داده خواهد شد در دو هفته پرداخت می شود بیمار را ترک کنند. زائر غرور و افتخار پارسیان را ارائه نمی دهد, نظر, در حالی که پدر و مادر خود شرکت JBS SA است و با توجه به زمان پرداخت کردن در گاو گیاهان در برزیل.

“آن را به هر شرکت به منظور تعيين مناسب اشتغال بسته از جمله ترک سیاست و با رعایت تمام قوانین حاکم گفت:” تام سوپر سخنگوی ملی شورای مرغ. “آن را در این شرکت و همه بهترین بهره را بیمار و کارکنان نشان می دهد تا برای کار.”

کمبود کارگر

گوشت پردازنده ها تلاش کرده اند برای پیدا کردن و نگه داشتن کارگران در بازار کار آمریکا نرخ بیکاری منقبض شده و به پایین تاریخی. این شغل طاقت فرسا بسیار تکراری می باشد و می تواند بسیار خطرناک آنها را حتی سخت تر را پر کنید. در ماه مارس یک قرارداد کارگر در یک تایسون گیاه در آلاباما که شماری در حالی که تمیز کردن یک قطعه از تجهیزات است.

کارگر کمبود تشدید شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سرکرده در مهاجرت است که به طور خاص نهفته بسته بندی گوشت می آمد. گیاهان شده است هدف از حملات پس از مهاجران را تشکیل می دهند درصد قابل توجهی از گوشت پردازش صنعت نیروی کار است.

شیوع بیماری در گیاه می تواند به طور جدی کاهش و یا حتی توقف عملیات در همان زمان که تقاضا رسید در سراسر ایالات متحده به عنوان خریداران ذخایر کالاهای اساسی.

حداقل در حال حاضر شرکت ممکن است قادر به مقاومت در برابر کارگران کمتر نشان گفت: کریستین McCracken یک تحلیلگر در Rabobank. برخی از شرکت هایی که در حال استراحت سیاست های خود را در حال حاضر شاهد 20% به 30% کاهش در خطوط پردازش به عنوان کارکنان ماندن در خانه برای بهبود یافتن از بیماری یا مراقبت از اعضای خانواده است.

که نیست ترجمه به کمتر, مرغ, با این حال. در عوض همان مقدار است که در حال تولید است اما با کمتر پردازش و برش در روند — فکر می کنم تمام پرندگان و دستگاه کلرزنی به جای پوست سینه فیله. این کار به دلیل این نوع محصول است که خرده فروشان به دنبال در حالی که مواد غذایی-خدمات اپراتورها که منظور تخصصی تر کاهش دیده می شود عملیات خود را nosedive میان دستور تعطیلی.

برای کارگران, چشم انداز نیست تا گلگون اگر خود شرکت نیست ارائه پرداخت می شود ترک سیاست. حتی چند روز از دست رفته برای کار صدمات به طور معمول پرداخت می شود و در صنعت با توجه به دبی Berkowitz کارگر ایمنی و سلامت مدیر برنامه ملی قانون استخدام پروژه. در عوض اگر یک مدت طولانی و عدم پیش بینی شده است کارگران را از طریق خانواده پزشکی عمل ترک, او گفت:. این محافظت کارگران از اخراج است اما “اغلب یک فاجعه برای خانواده ها” از آنجا که آن را به معنی یک دوره طولانی بدون پرداخت.

تغییر چشم انداز

شرکت ها به نظر می رسد بررسی محاسبات خود را در نور از coronavirus اما پس از آن بسیار مسری طبیعت می تواند یک گیاه برای از دست دادن یک نوار زیادی از نیروی کار خود را همه در یک بار.

“اگر کسی می آید در بسیاری از افراد دیگر خواهد بود از بیمار گفت:” استفن مورس استاد اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “هزینه دادن سخاوتمندانه مرخصی استعلاجی به مراتب کمتر از هزینه بسیاری از کارگران بیمار شدن و قادر به کمک.”

انتقال در یک بسته بندی گوشت گیاه, با این حال, خواهد بود به احتمال زیاد کمتر از در, می گویند یک نوار شلوغ و یا رستوران به دلیل ایمنی مواد غذایی در حال حاضر مطالبات دنده محافظ و به طور منظم تمیز کردن عمیق گفت: اندرو Novakovic, یک, کشاورزی, اقتصاد در دانشگاه کرنل.

“چه شرکت هایی در حال انجام است گفت: ‘عمل متفاوت است که شما را به ناهار یا اتاق استراحت,’,” او گفت:. “این خواهد بود اما در واقع پردازش محیط زیست است که به احتمال زیاد بسیاری از پروتکل ها در محل.”

کار نگرانی

هنوز هم خطر جدی است.

کار طرف کشتارگاه است “بزرگ واقعی فوری ترس گفت:” برایان Philpot, مدیر عامل شرکت AgAmerica یکی از بزرگترین غیر از بانک کشاورزی وام دهندگان در ایالات متحده “شما مردم است که کار در داخل فضاهای بسته و چگونه است که رفتن به تاثیر آنها؟”

همچنین نگاه کنید به: مواد غذایی گروه به دنبال فدرال کمک به جلوگیری از اختلال در زنجیره تامین

عامل دیگری که اپراتورهای گیاه ممکن است را به حساب زمانی که آرامش بخش حضور و غیاب سیاست های کنونی پر از گوشت های موجود در بخش, با تشکر برای رونق تولید است. در 957.5 میلیون پوند وجود دارد بیشتر مرغ در سردخانه ژانویه گذشته از هر ژانویه در ضبط. که می تواند تست شده توسط یک پروتئین کمبود در آسیا و همچنین مصرف کنندگان ایالات متحده ناگهانی اشتهای سيری پروتئین است.

اما در حال حاضر برای تامین پروتئین را نگه داشته است. “ما مقدار زیادی از مرغ” McCracken از Rabobank گفت. “هیچ کس در حال رفتن به کوتاه است.”

که حتی دلایل بیشتری برای شرکت ها به بهبود بیمار ترک Berkowitz گفت. “آنها نمی نیاز به سطح شیب دار بالا تولید آنها فقط نیاز به نگه داشتن کارگران امن است. آنها در حال ساخت میلیاردها دلار در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>