هزاران نفر از خوک پوسیدگی در کمپوست به عنوان ما چهره کمبود گوشت

شاید هیچ چشمگیر تر یک نمونه از تخریب فاکتورها باعث ایجاد پلاک در امریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای از این: هزاران نفر از خوک ها در حال پوسیدن در کمپوست انبوه به عنوان فروشنده اجرا از گوشت.

COVID-19 شیوع بیماری در کشتارگاه منجر به بزرگترین خوک culling تلاش آمریکا تا به حال دیده می شود. صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات در حال حاضر حمایت و CoBank برآورد 7 میلیون حیوانات ممکن است باید نابود شود این سه ماهه به تنهایی. که حدود یک میلیارد پوند گوشت از دست داده و به مصرف کنندگان است.

برخی از مزارع در مینه سوتا هستند و حتی با استفاده از chippers — یادآور 1996 فیلم “فارگو” — به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن لاشه به گسترش برای کمپوست. ارائه گیاهان در حال دیدن حجم های بالاتر از خوک تبدیل به همه چیز از ژلاتین برای روده سوسیس.

پشت عظیم که زباله هزاران نفر از کشاورزان برخی از آنها در حال برگزاری در این امید که کشتارگاه را به بالا و در حال اجرا قبل از حیوانات بیش از حد سنگین است. دیگران در حال برش و زیان خود و حذف گله. خوک “depopulation” برای سکه یک صنعت تعبیری برجسته قطع که اتفاق می افتد به عنوان همه گیر sickens کارگران تلاش به بوسیله اسباب گردنده از منابع غذایی در گیاهان در سراسر ایالات متحده

“در صنعت کشاورزی, آنچه شما آماده برای یک حیوان بیماری است. فکر این است که هرگز وجود ندارد برای رفتن به یک بازار” گفت: Michael Crusan سخنگوی در مینه سوتا هیئت مدیره بهداشت حیوانات. به عنوان بسیاری از 2,000 خوک خواهد بود کمپوست یک روز و در windrows در اشراف شهرستان است. “ما تعداد زیادی از لاشه خوک است که ما باید به طور موثر کمپوست در چشم انداز.”

اکثر گیاهان گوشت که بسته به کارگران بیمار باید پس از بازگشایی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی به انجام این کار. اما صنعت پردازش است و هنوز هم به دور از پیش همه گیر سطوح اجتماعی داده-فاصله اقدامات و بالا غیبت.

عواقب ترک کرده گوشت موارد در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده با کمتر منابع و هدایت می شود تا قیمت ها. عمده فروشی گوشت خوک قیمت در ایالات متحده دو برابر شده اند پس از مارس.

آمریکا گوشت خوک عرضه زنجیره ای طراحی شده است “فقط در زمان تولید” به عنوان مادر خوک فرستاده شده از انبارهای به کشتارگاه و گروه دیگری از جوانان خوک جای خود را در عرض چند روز پس از این تسهیلات شده است ضد عفونی گفت: لیز Wagstrom رئیس دامپزشکی با ملی تولید گوشت خوک شورای.

پردازش slowdowns چپ جوان خوک ها با هیچ جایی برای رفتن به کشاورزان در ابتدا سعی کردم به ادامه دادن به حیوانات دیگر. اما هنگامی که خوک ها به حدود 330 پوند (150 کیلوگرم) آنها بیش از حد بزرگ برای کشتارگاه تجهیزات و کاهش گوشت مناسب نیست و به جعبه یا فوم سینی Wagstrom گفت.

کشاورزان باید گزینه های محدود برای euthanizing حیوانات و برخی در حال راه اندازی ظروف از قبیل مهر و موم شده کامیون جعبه به پمپ در دی اکسید کربن و قرار دادن حیوانات به خواب Wagstrom گفت. روشهای دیگر کمتر رایج هستند به عنوان آنها بیشتر آسیب زا به کارگر و حیوانات است. آنها عبارتند از گلوله و یا بلانت نیروی ضربه به سر.

محل های دفن زباله در حال گرفتن حیوانات در برخی از ایالت ها در حالی که گورهای کم عمق پوشیده شده با تراشه های چوب در حال حفر در دیگران است.

“این است که ویرانگر” Wagstrom گفت: از طریق تلفن. “این یک تراژدی و آن را مانند یک زباله از مواد غذایی است.”

در Nobles County, hog لاشه تغذیه می شوند به جیک جیک کردن طراحی شده برای صنعت چوب ایده در ابتدا توسعه یافته برای مبارزه با شیوع تب خوکی آفریقایی. مواد را پس از آن اعمال می شود در بستری از تراشه های چوب و پوشش داده شده با تراشه های بیشتر. این سرعت کمپوست به طور قابل توجهی در مقایسه با یک دست نخورده لاشه. خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه خصوصی صاحب ملک می تواند با مواد یک بار کمپوست فرایند کامل است گفت: Crusan مینه سوتا هیئت مدیره بهداشت حیوانات.

کمپوست حس می کند پس از تدفین آنها دشوار است چرا که دولت را در جدول بالا آب در حالی که سوزاندن احتمال است نه یک گزینه برای کشاورزان حذف تعداد زیادی از حیوانات گفت: بث تامپسون مدیر اجرایی و دولتی دامپزشکی مینه سوتا هیئت مدیره بهداشت حیوانات.

عزیزم مواد Inc., تگزاس مبتنی بر پردازنده که تبدیل چربی به غذا و خوراک و سوخت را دیده است “تعدادی” از خوک و جوجه های ارسال شده برای نمایش در هفته های اخیر مدیر ارشد اجرایی Randall Stuewe گفت: در یک درآمد تماس هفته گذشته است. تولید کنندگان بزرگ در حال تلاش برای ساخت اتاق در hog خانه برای آینده بستر به آمده است همراه و “این غم انگیز ترین چیزی که برای آنها” او گفت:.

“در پایان روز, حیوانات, زنجیره تامین, حداقل به طور خاص در گوشت خوک طرف آنها رو به نگه داشتن حیوانات آمدن” Stuewe گفت. “ما در حال گرفتن در هر نقطه از 30 تا 35 بارهای از خوک یک روز به ما میانه گیاهان در حال حاضر که بدون جمعیت.”

رفاه حیوانات گروه می گویند این ویروس در معرض آسیب پذیری در این کشور سیستم غذایی و بی رحمانه و در عین حال مورد تایید روش برای کشتن حیوانات هستند که قادر به ارسال به کشتار.

این صنعت نیاز به حرکت به دور از بخش سلول به حیوانات بیشتر فضا بنابراین تولید کنندگان نمی خواهد نیاز به عجله به استفاده از “ad hoc روش کشتار” زمانی که زنجیره تامین اختلال رخ می دهد گفت: جاش بلک معاون رئیس جمهور از مزرعه حیوانات برای حفاظت از جامعه انسانی ایالات متحده است.

کشاورزان نیز قربانیان در زمان دام logjam — حداقل از نظر مالی و عاطفی. تصمیم به جمع اوری می تواند کمک به مزارع زنده ماندن اما در آن طول می کشد عوارض خود را در تولید و برداشت عمومی از این صنعت در زمان افزایش قیمت گوشت و کمبود در سوپر مارکت ها.

“در طی چند هفته گذشته ما توانایی به بازار آغاز شده است که برای ایجاد یک پرونده گفت:” مایک Boerboom که افزایش خوک با خانواده اش در مینه سوتا است. “در برخی از نقطه, اگر ما قادر به بازار آنها در حال رفتن به یک نقطه که در آن آنها بیش از حد بزرگ برای زنجیره تامین و ما قصد داریم به صورت کشتن از سر ترحم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de