هزاران نفر نشان دادن در برابر اسرائیل ائتلاف مقابله

چند هزار اسرائیلی روز شنبه نشان داد در برابر یک دولت وحدت ملی توافق هفته گذشته که برگ نخست وزیر بنیامین نتانیاهو در قدرت به عنوان او آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

معترضان در مخالفت با داشتن نتانیاهو به عنوان نخست وزیر تا زمانی که او یک جنایتکار است مشکوک. معترضان می گویند که دولت وحدت ملی توافق می دهد که نتانیاهو تاثیر بر انتصاب قضات و مقامات قانونی, “له دموکراسی” و به معنای نجات نتانیاهو از مشکلات قانونی خود.

نتانیاهو قرار است به صورت آزمایشی در ماه آینده به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

اعتراض پر مرکزی تل آویو رابین مربع اگر چه تظاهر کنندگان حفظ فاصله از یکدیگر در خط با مقررات بهداشت در محل برای هفته ها به معنای توقف گسترش coronavirus. معترضان با پوشیدن ماسک های صورت تکان داد اسرائیل پرچم و نشانه خواستار نتانیاهو برای فساد.

نتانیاهو و نظامی سابق رئیس Benny Gantz, رهبر, آبی و سفید, پارتی, امضا قدرت های توافق پس از هفته ها مذاکرات برای آنچه را که آنها نامیده می شوند “اورژانس ملی” دولت به معنای هدایت کشور از طریق شیوع کروناویروس.

قرارداد تحویل نتانیاهو یک افزایش قابل توجهی را به عنوان او مبارزه برای حفظ قدرت در حالی که دفع فساد اتهامات عنوان شده علیه. حزب خود را به دست آوردن نفوذ بیش قضایی قرار ملاقات, که می تواند کمک به نتانیاهو اگر در مورد او می رسد دیوان عالی کشور است.

این توافق نیاز به تصویب هر دو طرف بر روی کلید قرار ملاقات از جمله دادستان کل و دادستان اعطای نتانیاهو وتو بیش از این مقامات که نگه نوسان بیش قانونی خود سرنوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de