هزاران شرکت در مسا آسیایی در منطقه بازار شب برخلاف بی اساس coronavirus نگرانی

یک خط بسته بندی شده با هزاران نفر از هیجان زده و گرسنه مشتریان پیچیده در اطراف بلوک خارج مسا آسیایی منطقه در شب شنبه برای منطقه بازار شب.

منحصر به فرد بوی از بیش از 60 مختلف فروشندگان مواد غذایی پر پارکینگ AZ بین المللی بازار در نزدیکی برادوی و Dobson جاده ها و بسیاری تا به حال یک لبخند بر روی چهره خود را با وجود واکنش سازمان دهندگان این رویداد دریافت شده از اعضای جامعه در مورد کوروناویروس.

سازمان با آن مواجه است از یک چالش در این رویداد نزدیک: توییتهایی ایمیل و عصبانی تماس های تلفنی از آنها خواست برای لغو این مراسم به دلیل ترس از رمان coronavirus ساخت ناخواسته ظاهر در الهام گرفته از جشنواره است.

بیشتر: کروناویروس در حال گسترش است. و بنابراین ضد چینی احساسات و بیگانه ستیزی.

همچنین نگاه کنید به: چگونه, آسیایی, جشنواره غذا سازمان در پاسخ به coronavirus نگرانی

“از ترس این که کسی در حال رفتن به می آیند و اطراف آسیایی و coronavirus” رایان جابجا صندلی از اتاق بازرگانی گفت. “برای ما در اینجا آن را واقعا فقط یک مثبت به آموزش.”

زمانی که coronavirus وارد آریزونا, مسا, اسیایی منطقه در زمان ضربه. کسب و کار رنج می برد و برای یک هفته اما جابجا نگران نیست با آنچه که در آینده برای این منطقه است.

“این بزرگترین مقیاس ما تا کنون انجام شده در هر یک از شب بازار تا کنون” جابجا گفت. “آن نشده قرار داده و ما دیگر از ترس و راه.”

ویسنت رید که سر آریزونا آسیایی, اتاق بازرگانی و همچنین یک سازمان برای این رویداد گفت: جمهوری است که او چهار تا پنج تماس ها و پیام ها یک هفته است که درخواست او لغو بازار شب.

در یک تماس تلفنی گرفت و در آن زمان رید گفت: caller پرسید: اگر مردم از ووهان چین خواهد بود در این مراسم است.

اما در روز شنبه مردم صف در بازار شب برای مواد غذایی خوشمزه.

فروشندگان در خدمت مواد غذایی مانند تازه کوفته با برنج سرخ شده و نوشابه ها است. شیدا Chenoweth بود افتخار به نمایش گذاشتن کار خود را برنده جایزه “هیرو خاطر.”

“ما عاشق بودن در اینجا ما عاشق انجام این” Chenoweth گفت. “این است که تا بحال بهترین (از همه شب بازار تا کنون).”

Chenoweth اهدا تمام پول او باعث می شود از شب بازار به این سازمان است. او پیش بینی کرد او را مطرح کرده اند نزدیک به $15,000 شب پایان.

“ما در حال تلاش برای کمک به جامعه آسیایی,” Chenoweth گفت. “ما کار را با دوستی ژاپنی باغ ما کار را با Matsuri و ما فراموش کار, آسیایی, در بازار شب.”

بازار جلب جمعیت و مرحله نوازندگان از تمام جنبه های زندگی. باب اندرسون سوار تمام راه را از Cochise County به صرف تعطیلات آخر هفته در شهر فینیکس و او گفت که او غافلگیر شده بود و پس از او تصمیم به توقف.

“آن را به خوبی ببینید که جامعه آسیایی در ققنوس با هم می آیند و قرار دادن در یک رویداد” اندرسون گفت. “ما می تواند با استفاده از تنوع بیشتر در مواد غذایی و چیزهایی مانند آن.”

این سازمان همچنین میزبان یک انیمیشن بهار جشنواره از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر 14 مارس در سال 1945 E. هندی جاده مدرسه در ققنوس.

رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>