آنها ممکن است نگاه مانند پشه بر روی استروئیدها اما آنها در واقع بی ضرر است.

این زمان از سال برای جرثقیل مگس برای شروع در حال ظهور از مناطق پوشیده از چمن در اطراف منطقه ققنوس و شما احتمالا دیدن آنها را در حیاط خود را. شاید آنها را در خانه خود. شما باید نگران شود ؟

جرثقیل مگس, همچنین شناخته شده به عنوان پشه بازها می تواند رشد به بیش از 2 اینچ 3-اینچ طول بال های هواپیما. بازرسی نزدیک تر را نشان می دهد مقدار زیادی از تفاوت فراتر از اندازه است اما در یک نگاه, یک جرثقیل پرواز به نظر می رسد واقعا بزرگ, پشه. (اگر چه نام پشه شاهین یک اسم بی مسمی است. جرثقیل مگس نمی خوردن پشه.)

در حال جرثقیل مگس مضر است ؟

سحر Gouge, یک حشره شناس و مدیریت تلفیقی آفات متخصص با دانشگاه آریزونا فرمت تعاونی گفت: جرثقیل مگس ها غول مهربان.

“ما برخی از پشه ها, تکان دهنده, بنابراین گاهی اوقات مردم را گاز گرفته توسط پشه و آنها را ببینید واضح ترین چیز این پشه-مانند موجودات و پرش به اشتباه نتیجه” Gouge گفت.

“(جرثقیل مگس) نمی نیش آنها نمی نیش آنها انجام نمی بیشتر از هر چیزی به عنوان بزرگسالان دیگر از پرواز در اطراف و همسر و زنان تخم برگشت در چمن.”

آنها را به خود جلب نور

جرثقیل مگس زندگی نمی کنند زمانی که بزرگسالان فقط چند روز. اشکالات جذب می شوند به طوری که مردم به احتمال زیاد برای دیدن آنها را در اطراف ورودی به خانه ها و دیگر مناطق به خوبی روشن.

با توجه دلپذیر درجه حرارت در اطراف اینجا در این زمان از سال افراد تمایل به صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل و در حال نگه داشتن درب و پنجره های باز. به عنوان یک نتیجه, آنها توجه جرثقیل مگس در داخل خانه.

Gouge گفت: اگر شما نگاه کنید به اشکالات در داخل به خاطر داشته باشید که آنها بی ضرر هستند.

چگونه به خلاص شدن از شر مگس جرثقیل

وجود دارد بدون نیاز به کشتن جرثقیل مگس. نمی شود آنها را در اطراف به اندازه کافی بلند به زحمت شما سپاسگزارم.

“آنها به سرعت می میرند داخل به طور معمول فقط در یک روز” او گفت:. “آنها فوق العاده آرام. شما فقط می تواند حرکت شبیه چمچه زنی آنها را در دست های خود را اگر شما می توانید آنها را بگیر و پاپ آنها را خارج است.”

گول زدن او گفت: نبود آگاهی از مگس بیرون آمدن در بیشتر اعداد فراوان از حد معمول در این بهار اما به صداقت او نمی تواند می گویند که با قطعیت است.

“این یک حیوان است که ما مسیر بسیار دقت کنید چرا که آنها خیلی بی ضرر” Gouge گفت. “این می تواند برخی از مناطق باید فقط به حال شرایط مطلوب.”

رسیدن به خبرنگار در weldon.johnson@arizonarepublic.com. یا او را دنبال کنید در توییتر @weldonjohnson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im