کانادا پزشکی مبتکر به سطح شیب دار بالا تولید زمین شکستن زندگی-صرفه جویی در موبایل یک سیستم به صورت سریع و امن استقرار

تورنتو, مارس 21 سال 2020 /PRNewswire/ – کانادا Thornhill پزشکی پیشرو مبتکر در پزشكي است و با افتخار به پیوست تلاش ملی برای مبارزه با COVID-19. در تورنتو-تاسیس توسط محققان و مهندسان در اصل از تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان دریافت کرده است نامه ای از قصد از دولت فدرال کانادا به عنوان بخشی از کانادا طرح جدید به بسیج صنعت برای مبارزه با COVID-19.

Thornhill پزشکی است ramping تا تولید آن پیشگامانه اختصاصی حرکت® SLC™ portable حمایت از زندگی و یک واحد است که آن را پشتیبانی بیمارستان و امکانات درمانی در سراسر کشور برای ارائه بسیار مورد نیاز درمان صرفه جویی در زندگی به بیماران نیاز به مراقبت های فوری.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و وزیر فدرال و نوآوری و علم و صنعت Navdeep Bains باید هر ذکر Thornhill پزشکی به عنوان یکی از شرکت های مشغول به کار سخت در مبارزه با COVID-19.

“ما مفتخر به عضویت در تلاش برای کمک به صرفه جویی در زندگی در این شرایط بی سابقه ای” توضیح Thornhill, پزشکی, مدیر عامل شرکت Lesley Gouldie. “Thornhill را هدف تولید بهترین پیشرو تجهیزات پزشکی برای نجات جان انسان ها است و ما مفتخریم به شرکت در دولت کانادا در مبارزه علیه COVID-19.”

Thornhill پزشکی حرکت® SLC™ واحد

حرکت® SLC™ جمع و جور قابل حمل خود شامل دستگاه است که فراهم می کند تمام توابع مهم موجود در یک, مدرن, مراقبت های ويژه (ICU). حرکت® SLC™ ادغام توابع از یک ونتیلاتور تولید خود را اکسیژن از هوا یک مجموعه کامل از مراقبت ويژه نظارت و مکش—همه قادر به اجرا بر روی باتری. این قابل حمل ICU فراهم می کند بسیار مورد نیاز زندگی-صرفه جویی در ظرفیت اساسا امکان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای حفظ بی وقفه ICU-سطح مراقبت در هر نقطه در بیمارستان و در ادامه با همان سطح از مراقبت در طول حمل و نقل درون بیمارستان و بیمارستان ها.

“ما حرکت SLC نیز آدرس چالش ارائه حجم زیادی از اکسیژن مورد نیاز در COVID-19 درمان حتی اگر اکسیژن تامین می شود در تامین کوتاه مدت” توضیح می دهد که Thornhill پزشکی موسس و مبتکر Dr. Joe Fisherهای مشهور جهان تحقیقات دانشمند است که همچنین پروفسور پزشکی در دانشگاه تورنتو و کارکنان متخصص بیهوشی در دانشگاه شبکه بهداشت و درمان. “من و همکارانم کار کرده اند در تکمیل این دستگاه برای 15 سال است. ما مفتخریم که بسیاری از زندگی آن را در حال حاضر کمک به صرفه جویی در جبهه و در طول بلایای طبیعی است. کل تیم را در حال حاضر پرتاب خودمان را قادر می سازد پزشکان در سراسر جهان به گسترش و پیچیده ترین زندگی پشتیبانی از سیستم های موجود برای درمان بیماران خود را در این بار تلاش.”

Thornhill پزشکی

Thornhill پزشکی نوآورانه فناوری پزشکی در حال تغییر جهانی صورت اضطراری پزشکی برای اولین پاسخ دهندگان و نظامی است. تاسیس در سال 2004 به عنوان یک اسپین آف از تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان (UHN) ما اساسا یک شرکت است که به تولید محصولات منحصر به فرد از کار علمی ما خودمان تولید و الهام گرفته از خلاقیت مهندسان ما. Thornhill پزشکی دارای طیف گسترده ای از تخصص علمی از علوم پایه مانند فیزیولوژی انتقادی مراقبت پزشکی و برق و مهندسی مکانیک. از گرده افشانی متقاطع بین ما دانشمندان و مهندسین است منجر به دانشمندان که صحبت های مهندسی و مهندسین که صحبت از علم است. ما بسیار ماهر تیم تولید و سپس با استفاده از بهترین در محصول و کیفیت با استانداردهای به تبدیل علم به عمل است. محصولات ما اختراع, توسعه, تولید و فروش از دفتر مرکزی ما در تورنتو, انتاریو, کانادا.

منبع Thornhill پزشکی

لینک های مرتبط

thornhillmedical.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im