آخر این هفته آریزونا ‘تست حمله رعد اسا’ تعیین حداقل 9 شهرستان

در تلاش برای افزایش آن COVID-19 تست شماره آریزونا برنامه ریزی شده یک دوم “تست حمله رعد اسا” روز شنبه در حداقل نه شهرستان و 37 سایت های مختلف.

حمله رعد اسا یک هدف تست 10,000 تا 20,000 مردم هر شنبه به مدت سه تعطیلات آخر هفته در ماه مه.

دکتر کارا مسیح, Arizona Department of Health Services, مدیر این هفته به مقدماتی تعدادی از تست های تکمیل شده در مارس 2, که برای اولین بار بعد از حمله رعد اسا: 6,500. او تاکید کرد آن بود که تعداد نهایی. مقامات بهداشتی دولت در روز پنج شنبه می تواند با ارائه یک به روز شده در کل.

تست معیارهای متفاوت توسط سایت اما به طور کلی آن را برای افرادی که دارای علائم یا کسانی که فکر می کنند در معرض شده اند.

برخی از سایت ها نیاز به پیش ثبت نام دیگران اول بیا اول خدمت و تعداد کمی از آنها در کلینیک رزرو تست برای بیماران تنها. حداقل حداقل یک سایت نیاز به یک دکتر است اما بیشتر نیست.

طیف گسترده ای از علائم می تواند سیگنال COVID-19 اما مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی اضافه شده چهار آنهایی که جدید است. در علاوه بر این به تب و تنگی نفس و سرفه علائم عفونت ممکن است شامل لرز درد عضلانی گلودرد و جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی CDC می گوید.

آزمون که بخشی از حمله رعد اسا در حال تشخیصی اغلب شناخته شده به عنوان روش PCR یا واکنش زنجيرهای پليمراز; آنها به دنبال عفونت فعال با یک بینی سواب نمونه.

این تست PCR نیست همان آنتی بادی آزمایش که آزمایش خون است که به لحاظ نظری به کسی بگویید اگر آنها را توسعه داده اند آنتی بادی در برابر جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است.

دو آزمون اغلب گروه بندی تحت رده “COVID-19 تست” اما باید مقاصد مختلف مقامات بهداشت تاکید می کند.

به تاریخ 96,434 Arizonans تحت تست PCR برای COVID-19 عفونت و آریزونا وزارت بهداشت خدمات داده می گوید: 8.1% تست شده اند مثبت است. نظارت است که درصد از موارد مثبت مهم در اندازه گیری که آیا این سطح از بیماری است که رفتن به پایین در طول زمان برخی از کارشناسان می گویند.

قیصر بنیاد خانواده به عنوان پنج شنبه ذکر شده در آریزونا 51 از 50 ایالت و ناحیه کلمبیا برای آن تعداد آزمون تکمیل هر 1000 نفر است. آریزونا عدد 12.6 در هر 1000 نفر است. میانگین ملی است 23.6 هر 1000.

در طول همه گیر شده است دشوار است برای افراد مبتلا به علائم در آریزونا به یک آزمون مگر اینکه آنها می دانند که آنها در معرض تماس با فرد آلوده و یا آنها بخشی از یک گروه در معرض خطر بالا. به همین دلیل تعداد آزمون مثبت در دولت است و به احتمال زیاد یک undercount.

یمه سایت تا به حال 15 تست مثبت

برای برخی از مناطق کشور, یک تست حمله رعد اسا است که ارائه فرصت بی سابقه ای برای افراد مبتلا به علائم برای پیدا کردن اینکه آیا آنها مثبت است.

در شمال یوما در شنبه بيماران منتظر و ساعت به طور متوسط برای اول بیا اول خدمت درایو زوجی و بین شش تا 10 نفر تبدیل دور در پایان گفت: دیوید راجرز مدیر عامل شرکت غروب جامعه مرکز بهداشت که دارای پنج بخش اصلی درمانگاه در یوما منطقه و در عمل تست.

در مجموع 294 نفر در محدوده سنی از کودکان تا سالمندان مورد آزمایش قرار گرفتند در 3.5 ساعت و داده های اولیه نشان می دهد 15 آزمایش مثبت راجرز گفت. تا مارس 2, جامعه مرکز بهداشت به اتمام بود فقط 100 تست.

“کیت های آزمایش شده اند آهسته به در دسترس ساخته شده در Yuma County برای برخی از دلیل. وجود دارد 210,000 مردم در شهرستان بنابراین هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم” راجرز گفت. “تست شروع به تبدیل شدن به بیشتر در دسترس نیست اما تا زمانی که ما آخرین رویداد آن واقعا سخت است.”

این آخر هفته, غروب, جامعه مرکز بهداشت ارائه خواهد شد تست را در سایت خود در سامرتن حدود 12 مایلی جنوب غربی یوما. راجرز گفت: این درمانگاه را 300 تست. در مه 16, مرکز را یکی دیگر از 300 تست های موجود در آن درمانگاه در سن لوئیس است که حدود 23 مایلی جنوب غربی یوما.

“تا آنجا که مردم نیاز به آزمایش می شود زیرا آنها به طور بالقوه مثبت, من فکر می کنم جنبه دیگر این است که برای صلح از ذهن فقط از یک اضطراب از دیدگاه,” او گفت:. “ساخت تست در دسترس است بسیار مهم است.”

تست کیت اهدا شد از Sonora تلاش آزمایشگاه و Yuma County Department of Public Health, راجرز گفت. غروب جامعه مرکز بهداشت می پرسد برای اطلاعات بیمه از مردم با پوشش بیمه, اما هیچ یک از خواسته به پرداخت برای یک آزمون راجرز گفت.

صبر کنید بار بود که نور در مارس 2

تست خواهد شد در حداقل نه از آریزونا 15 شهرستان از شش شهرستان در مارس 2, با توجه به دولت را تست حمله رعد اسا در وب سایت.

در علاوه بر این به یوما شهرستان دیگر استان ها برنامه ریزی می شود بخشی از آینده تست حمله رعد اسا شنبه در حال, Maricopa, پیما, Coconino, Yavapai, ناواهو, Apache, Mohave و Cochise.

مقامات با دره بهداشت و درمان در صفحه برگزار شد اولین درایو-تا تست که در جامعه در مارس 2 و تست برنامه ریزی شده برای 12 ساعت در روز شنبه ابتدا در 7 صبح هر چند اتومبیل در ابتدا به انتظارنشسته بودند تا برای دو ساعت در روز اول خطوط فروکش کرده بود با ظهر مقامات گفت.

Yavapai منطقه ای مرکز پزشکی آیا 251 آزمون در سایت در پرسکات ولی در مارس 2, سخنگوی رابی Nicol گفت و هیچ ترکیب اولیه گزارش شده است. Nicol گفت که قضاوت توسط رسانه های اجتماعی وجود دارد به نظر می رسد بیشتر علاقه در مارس 9 رویداد.

صبر کنید زمان کوتاه در بومی سلامت در شهر فینیکس که آزمایش حدود 70 نفر در یک پیاده روی تا سایت در مارس 2 و رفت و از طریق تقریبا تمام آنها در دسترس کیت های آزمایش برای آن روز سخنگوی سوزان لوی نوشت: در یک ایمیل. این آخر هفته بومی سلامت خواهد شد که 150 تست در دسترس است. مانند بسیاری از سایت های بومی سلامت مردم ترجیح می ثبت نام کنید جلوتر از زمان و آن را شناسایی و با آنها نوشت.

جنوب غربی دانشکده دارو درمان طبیعی در تمپه آماده است تا به انجام 150 درایو-تا آزمون در روز شنبه و نیز انجام تست در آوریل 16, دکتر گفت: استفانی Seitz کارکنان پزشک در کالج. این دانشکده در حال حاضر انبارهای تجهیزات حفاظت فردی و آزمون از LabCorp, Seitz گفت.

“اگر یک بیمار مثبت است آنها را با یک تماس از ما پزشک به بیش از نتایج با آنها” Seitz گفت. “اگر آن را منفی مانند اکثر امکانات مراقبت های بهداشتی ما یک بیمار پورتال است که بیماران می توانند وارد و به دست آوردن نتایج خود را که در راه است.”

کالج می خواستم برای کمک به دولت به همان اندازه آزمایش انجام می شود به طوری که ساکنان محلی می توانید احساس راحتی بیشتری در مورد بازگشایی دولت, او گفت:.

“من فکر می کنم بیشتر تست تعیین خواهد بیشتر مردم ذهن در سهولت,” او گفت:. “با این تست blitzes آن را واقعا به ما این فرصت را برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در حال مثبت است.”

کالج مقامات می خواهید برای تست هر کسی که دارای علائم در حال حاضر Seitz گفت یا کسانی که در معرض شده است به کسی که آلوده است. مانند دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت او تاکید کرد که تست حمله رعد اسا برای تست آنتی بادی.

بدون کاهش قابل توجهی در COVID-19 بیماری

بنر, بهداشت, پر, تمام 1,000 آن ایالت قرار ملاقات برای مارس 2, تست حمله رعد اسا و 1,300 قرار ملاقات ها در دسترس برای شنبه, مقامات گفت.

“ما در حال حاضر انجام شده است بسیار کمی از تست و همچنان ادامه دارد. ما شرکت در روز شنبه حمله رعد اسا اما ما در حال آزمایش از دوشنبه تا جمعه,” دکتر گفت: Marjorie بسل ارشد بالینی افسر بنر سلامت. “تست ما است رفتن به ادامه برای به عنوان طولانی به عنوان آن را به نظر می رسد مانند ما به آن نیاز دارید برای مراقبت از بیماران در جوامع است که ما خدمت می کنند.”

بنر سلامت پنج تست سایت های که باز هستند در طول هفته نه تنها برای حمله رعد اسا — یکی در توسان و چهار سیمرغ است. آن تست انتصاب خط 844-549-1851.

بسل گفت: وجود خواهد داشت برخی از تنظیمات را به درایو تا تست سایت از جمله ساعت با سه رقمی گرما از مردم انجام تست پوشیدن کامل PPE.

از روز شنبه حداقل 9,945 مردم گزارش شده است که COVID-19 در آریزونا. با توجه به گزارش 450 نفر از COVID-19-علل مربوط.

در حالی که آریزونا گام به بازگشایی COVID-19 همچنان به تلفات. به عنوان روز پنج 766 نفر در آریزونا با مثبت و یا مشکوک مثبت COVID-19 نفر در بیمارستان بستری شدند و 196 بودند هواکش.

وقتی پرسید که چه شده است وجود دارد به اندازه کافی تست ایالت برای بازگشایی, آریزونا, Maricopa County سخنگوی زمینه Moseley پاسخ داد که Gov mlb اجرایی سفارشات آن را بسیار روشن است که او “تصمیم ساز.”

“ماریکوپا کانتی همچنان به پیروی از آن اجرایی سفارشات” Moseley گفت. “ما مایل وجود دارد تست بیشتر در جامعه است.”

بسل بنر سلامت گفت: او را درک نیاز به تعادل و صرفه جویی در زندگی از COVID-19 بیماری با تاثیر اقتصادی در خانواده است. رفاه اقتصادی است که در ارتباط با بهداشت, او گفت:.

“نگرانی من این است که من اعتقاد ندارم که ما باید واقعا به حال یک کاهش قابل توجهی در ما COVID بار بیماری در این دولت” او گفت:. “که گفت: ما نیز با داشتن یک شیب قابل توجهی … شده است بیشتر از یک فلات.”

اطلاعات در مورد تست حمله رعد اسا از جمله قبل از ثبت نام لینک در دسترس است azhealth.gov/TestingBlitz.

هر کسی با سوال در مورد تست و یا دیگر COVID-19 نگرانی در آریزونا می توانید از یک ایالت تدریس خصوصی در خانه برای کمک به: 844-542-8201.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de