‘این ویروس نزدیک به کشته شدن من’: Chandler, دکتر, زنده coronavirus پس از 55 روز در بیمارستان

دکتر کارل Viddal, 46, شروع به نشان دادن علائم کروناویروس پس از بازگشت از سفر خارج از کشور حدود دو ماه پیش. علائم خود را شروع با یک سرفه و خستگی و تنگی نفس اما به عنوان آنها به طور مداوم بدتر او را به اتاق اورژانس و بستری شد.

Viddal که با این نسخهها کار در یک عمل مستقل در چندلر است که از بیمارستان مرخص امروز/روز جمعه پس از مبارزه با COVID-19 گذشته 55 روز.

دکتر تا به حال سه منفی کاذب تست پس از بستری در بیمارستان به دلیل ویروس بود “آنقدر عمیق در ریه های خود که آن را در حال حاضر در حفره بینی برای برخی از زمان” با توجه به آزادی مطبوعات از سنت جوزف بیمارستان و مرکز پزشکی. او در نهایت آزمایش مثبت از طریق برونکوسکوپی نمونه.

‘آن را سخت به این باور این در واقع برای من اتفاق افتاده’

Viddal دیدم هرگز خود را به بیماری های او به عنوان یک سالم 46 ساله.

“من هرگز بیمار در زندگی من واقعا…. من هیچ گذشته شرایط پزشکی” Viddal گفت.

او با تشکر از پزشکان و پرستاران و کارکنان در سنت جوزف مرکز طبی برای صرفه جویی در زندگی خود. پزشکان در معرض خطر در معرض خود را روزانه Viddal گفت.

“اگر آن را برای این تیم باور نکردنی پزشکان و من احتمالا نمی خواهد در اینجا امروز” Viddal گفت. “آنها به من یک شانس دوم به عنوان یک پدر و یک شوهر.”

Viddal بود “به معنای واقعی کلمه فلج” به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و نمی تواند صحبت یا حرکت فقط سه هفته پیش پس از بیدار شدن از کما ، او وارد یک بستری در مرکز توانبخشی 11 روز پیش که در آن او به طور کامل قادر به راه رفتن خود را دوباره.

“این تقریبا تردید که آیا من می خواهم یک بهبودی کامل. درمانگران فیزیکی و کاردرمانی با من کار کرده و من در حال بازی هاکی دیروز در اتاق درمان” Viddal گفت.

تنها Viddal است ریه ها را تحت تاثیر قرار بود توسط coronavirus باعث پنومونی و ساخت آن را دشوار برای او را به نفس در خود. او خدا را شکر که قلب کبد و کلیه ها خوب هستند.

“من خوشبین هستم من را به بهبودی کامل. من قادر به راه رفتن در حال حاضر و نه در اکسیژن دیگر” Viddal گفت. وجود دارد هیچ راهی برای گفتن اگر این ویروس تا به حال هر گونه اثرات طولانی مدت بر او بدون آزمایش های بیشتر است.

بودن یک دکتر Viddal گفت که او قادر به نگاه در اعضای حیاتی و موثر بدن روزمره و او می دانست که او خوب بود. پزشکان او همچنین نشان داد او خود اشعه X در طول درمان.

“این قطعا جالب است که در طرف دیگر از چیزهایی که” Viddal گفت.

یک نیست به اندازه کافی به او را نجات دهد مورد نیاز ویژه درمانی برای زنده ماندن

Viddal در بیمارستان بستری شد در شأن و سلامت رحمت-گیلبرت در مارس 22 و قرار داده شده در یک ونتیلاتور با توجه به پنومونی ناشی از ویروس است. پزشکان به زودی متوجه یک دستگاه تنفس مصنوعی به اندازه کافی نخواهد بود و تصمیم گرفت به جای Viddal در ” سنگ شکن غشاء اکسیژن (همچنین به عنوان شناخته شده ECMO) گفت: دکتر راس Bremner کارگردان عزت و سلامت St. joseph’s نورتون قفسه سينه موسسه.

ECMO درمان اغلب استفاده می شود برای بیماران در انتظار پیوند ریه. این اجازه می دهد تا ریه ها به استراحت اقدام به عنوان یک “ریه مصنوعی” در حالی که بدن بهبود می یابد و ریه ها Bremner گفت. درمان اکسیژن خون در خارج از بدن تا خون منتقل شده و از طریق ریه ها آسیب دیده. لوله حمل خون از طریق بدن به خارجی ریه مصنوعی که حذف دی اکسید کربن و می افزاید: اکسیژن به پمپ شده به بدن از طریق یک قلب مصنوعی.

“این بسیار نادر است که بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی است که هواکش نمی خواهد آنها را ذخیره کنید” Bremner گفت.

Viddal شد و پس از آن منتقل می شود در حالی که در ECMO به کرامت سلامت سنت جوزف بیمارستان و مرکز پزشکی در مارس 30, جایی که او دریافت درمان در ECMO برنامه در سنت جوزف نورتون قفسه سينه موسسه. مرکز متخصص در درمان ریه شرایط و بیماری است.

برای مشترکین: مادر نگران برای مادر او می گوید: آزمایش مثبت برای COVID-19 در زندان

Viddal دوم بیمار در آریزونا قرار می گیرد در ECMO برای درمان coronavirus و 32 مورد در ایالات متحده گفت: دکتر Raed Suyyagh مدیر پزشکی ECMO برنامه در خیابان یوسف صدری موسسه.

تنها پنج مراکز در آریزونا ارائه ECMO و درمان آن “نیاز به مقدار زیادی از منابع است.” بیماران نیز باید با معیارهای خاصی برای اطمینان از درمان است امن Suyyagh گفت.

ققنوس مرد اول بود COVID-19 بیمار در آریزونا برای زنده ماندن از طریق ECMO درمانی برای 10 روز.

Viddal فوت کرده اند در عرض چند روز بدون درمان Suyyagh گفت.

او به مدت 16 روز در ECMO درمانی “بیش از هر COVID-19 بیمار در نجات غریق ماشین در آریزونا” با توجه به آزادی مطبوعات. شانس بقا در ECMO در حدود 50 درصد Bremner گفت.

“برای اولین بار در هفته و یا 10 روز آن را واقعا لمس و رفتن” Bremner گفت.

Viddal نیز قرار داده شد در پزشکی ناشی از کما به مدت 28 روز در حالی که در حال درمان است. او در مواجهه عوارض مانند لخته شدن خون, خونریزی در ریه ها و نشت هوا از ریه ها است که مورد نیاز چندین “خطرناک” روش در حالی که در ECMO, Suyyagh گفت.

“او یک جوان سالم پزشک یک شوهر و پدر سه. COVID-19 ساخته شده او را یکی از بیماران بدحال در آمریکا” Suyyagh گفت.

‘این است که در اولین روز از بقیه زندگی من’

Viddal هشدار می دهد کسانی که در حال رفتن به کار به عنوان رژیم صهیونیستی است. Ducey اقامت-در-خانه سفارش منقضی می شود در روز جمعه اجتماعی را حفظ فاصله و به دنبال دستورالعمل CDC.

“بعضی از مردم خوش شانس و دریافت سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم در بدتر است. اما این یک ویروس است که شما را بکشند. ما نمی دانیم که آن را تحت تاثیر قرار” Viddal گفت.

او می خواهد به یاد مردم به پوشیدن ماسک و محافظت از خود را همراه با دیگران در هنگام ترک خانه های خود.

او هرگز فکر نمی کردم او می خواهد قرارداد این ویروس. او معتقد است این است که چرا مردم باید آگاه باشید از خطرات و احتمالات ویروس.

ما آماده ؟ آماده برای بازگشت وجود دارد ؟ نظرسنجی جدید نشان می دهد که شما تنها نیستید

Viddal هیجان زده است به اتحاد دوباره با همسر و سه فرزندش که او را دیده است در 55 روز.

رفتن را از طریق این تجربه است که رفتن به تغییر او به عنوان یک فرد او گفت:. هنگامی که او رفت و به اتاق اورژانس او فکر نمی کنم این اتفاق قرار بود به او.

“این یک تجربه ای معمولی” Viddal گفت.

او با تشکر از دوستان و خانواده خود را برای حمایت و عشق خود را در طول مبارزه به بهبود است. همسرش بیمار شد و همچنین با این ویروس به شدت اما تا به حال به مراقبت از سه فرزند خود را در خود.

Viddal دارای یک چشم انداز جدید در زندگی او در حال رفتن برای درمان هر روز به عنوان آخرین و درک زندگی است.

“شما هرگز نمی دانید وقتی که آخرین روز خود را در حال رفتن به” Viddal گفت.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im