“این بیش از حد بگذرد’: 100-سال-ققنوس پیر زن نشان دهنده در زندگی در زمان coronavirus

Bea Markow فقط تبدیل 100 در مارس 4, و او دیده است که بسیاری در زندگی خود, اما هیچ چیز کاملا مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

او نمی یاد هر چیزی را در 100 سال بودن “بنابراین به طور کلی وحشتناک است.”

“من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را — آن را فقط مسخره,” او گفت:. “من هرگز شنیده از هر چیزی شبیه به این … این واقعا بسیار جدی در وضعیت … این فقط بسیار بسیار ترسناک است.”

همه گیر باعث لغو از 100 جشن تولد بود که برنامه ریزی شده برای اوایل ممکن است. در ازای یک حزب ققنوس آتش نشانی و چند تن از اعضای جامعه سازمان یافته تعجب ظاهر به عنوان Markow تماشا از بالکن. این یک احساس خوب در صورتی که تحت پوشش چندین محلی, اخبار رسانه های.

این همه حق است که این حزب تا به حال به تغییر او گفت: چرا که آن را بیش از حد “خطرناک” به دنبال توصیه های مانند پوشیدن یک ماسک و یا تمرین های اجتماعی فاصله.

“این مهم است که ما فقط به دنبال هر حکومت است که ما باید سعی کنید برای دریافت این دوره با بیش از — من امیدوارم که من زندگی می کنند برای دیدن آن روز.”

Markow گفت: او را به سختی به سمت چپ اتاق او پس از شیوع این بیماری آغاز شد و تنها در شخص ارتباطی او با “فوق العاده” مراقب.

او گفت که او نشده است و تنها هر چند اضافه کرد که به عنوان از آوریل 12, او هنوز هم با خواندن بیش از 100 کارت تولد که او دریافت کرده است.

خواندن کسانی که کارت او را به یاد که چرا او معتقد است که او قادر به زندگی می کنند تا زمانی.

“به آنها بگو: شما خوب هستید و مردم به شما را در درک مردم شما همیشه سعی کنید برای کمک به,’,” او گفت:. “من فکر می کنم اگر مردم لذت می برد خود را بیشتر بودند شادتر آنها خواهد بود بسیار بهتر است.”

او را نیز نگه داشته و خودش را “بسیار بسیار شلوغ” را با تماس های تلفنی از عزیزان.

“من بسیار خوش شانس — من یک مقدار زیادی از دوستان است,” او گفت:.

او را از دست ندهید چیزهای کوچک و ساده ، Markow گفت: جمهوری او به نظر می رسد به جلو به رفتن طبقه پایین و پیوستن به او همکار ساکنان برای شام.

و حتی وقتی که زمان می آید, او گفت: این دوره باقی خواهد ماند یکی از کتاب های تاریخ.

“این رفتن به سخت را فراموش کرده ام در این دوره چندان طولانی و بنابراین وحشتناک,” او گفت:. “من حدس می زنم من باید بگو: این نیز بگذرد در نهایت” من امیدوارم که آن را به زودی.”

یک زندگی, کمیک, عکاسی و عشق

Bea Markow, متولد در سال 1920, شد, سومین فرزند و اولین دختر در روسیه-خانواده یهودی در بروکلین آپارتمان.

او یک “گرامی” کودکی که valedictorian از کلاس های مدرسه او 72 سال گیل Markow گفت.

Bea به خاطر رکود بزرگ به عنوان “زمان سخت” هر چند او گفت: پس از آن بود که او امن او اولین کار یک $12-هر هفته روی لئامت دادن با یک شرکت چاپ و نشر.

پس از پنج سال با او کار کردم با سوپرمن کمیک که در آن او در جواب نامه های طرفداران به عنوان لوئیس لین برای 25 دلار در هر هفته.

او ملاقات هنرمند گرافیک, شوهر, باب Markow در حالی که در کنوانسیون ققنوس و در نهایت به شهرستان نقل مکان کرد و او را در سال 1943.

باب رفت و نظامی و در نهایت پایه عکاس در تاندربرد زمینه No. 1 در گلندیل.

پس از خدمات خود را زن و شوهر رفت و به کسب و کار همراه با Markow عکاسی. آنها نیز آغاز شده Colormark عکس سفارشی آزمایشگاه که شرق دره تریبون گزارش شده بود ولی اولین عکس سفارشی آزمایشگاه و Markow عکس فروشگاه های عرضه.

هر چند باب Markow شد چهره, کسب و کار, گیل Markow گفت: مادر او خستگی ناپذیر در پشت صحنه کار برای حمایت از سرمایه گذاری های خود را.

“او خود effacing در عمومی اما او یک نیروگاه” گیل گفت. “او همیشه یک نیروگاه در هر چیزی که او انجام داد.”

باب درگذشت در سال 2009 و گیل Markow به یاد می آورد مادر او به دلیل خودداری از ترک خانه آنها مشترک برای اولین سال پس از آن.

در نهایت او نقل مکان کرد و به پلازای تسهیلات زندگی کمک در ققنوس جایی که گیل Markow گفت: رونق گرفت و به سرعت با دوستان جدید ساخته شده است.

متفاوت و در عین حال دیدنی, جشن تولد

گیل Markow و خواهر او برنامه ریزی شده بود یک جشن بزرگ با بیش از 100 مهمان یک رویداد است که لغو شد پس از همه گیر رسید.

هر چند Bea Markow گفت که او “نا امید” است که او نمی تواند از لحاظ جسمی با تمام فرزندان خود را در روز های خاص خود او گفت که او نمی خواست آنها را به خطرات با سلامت خود را با سفر به این مناسبت است.

او هنوز هم تا به حال دیدنی تولد ،

رسانه های خبری از جمله جمهوری نوشت: در مورد Markow تولد 100 در مارس 4 که شامل بازدید از ققنوس آتش نشانی و کشت از افراد نقاب دار با تکان دادن به او از خیابان زیر.

Markow گفت که پسرش حتی در ظاهر در اتش نشانی نردبان که اضافه شده به چگونه “ضعف” او احساس می شود.

“من می توانم آن را توصیف نیست — آن را فقط بیش از حد بود,” او گفت:. “این فقط شگفت انگیز برای دیدن و پس از سوال … این واقعا چیزی است که اتفاق می افتد یک بار در طول عمر است.”

Markow گفت: اگر او می تواند یک پیام را به کسانی که کمتر از آن خواهد بود یکی از مراقبت از خود است.

“آن را می پردازد به مراقبت از خود,” او گفت:. “شما باید یک زندگی به زندگی می کنند. از خودتان مراقبت کنید و خوب به خودتان است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im