این روز مادر: به او هدیه او را گنج تمام زندگی خود را

مونترال, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — دستباف, ماسک, دوخته شده با عشق

“مادر شما به من زندگی من – در حال حاضر آن را به نوبه خود به محافظت از شما می گوید:” تونیا Dickenson, یک ملکه التحصیل MBA و کشور منجر به کانادا برای ارتش از ماسک است. “ما نمی توانیم قرار دادن قیمت در زندگی,” او اضافه می کند.

با آینده ,روز مادر, ارتش از ماسک است که با هدف را در مثبت روایت در سراسر کشور و جهان در حالی که کمک به صاف منحنی. هر کس دعوت به جشن مادر بعد در یک منحصر به فرد و ارزشمند راه این سال است. “به او هدیه او را گنج برای زندگی: او یک ماسک می گوید:” تونیا. “بیایید به دنیا نشان دهد که قدرت و زیبایی از پسران و دختران’ عشق خود را برای مادران و مادربزرگ.” شما همچنین می توانید کمک ماسک در نام او.

ما در این با هم!

در سالگرد 50 از زمین روز ارتش از ماسک دریافت افزایش از دکتر روبرتا بندار اولین زن فضانورد و متخصص مغز و اعصاب در فضا و افتخار دانشگاه گوئلف فارغ التحصیل: “من نمی خواهم ماه من درخواست شما را به ماندن در خانه را آرام نگه دارید و حتی یک ماسک یا دو. خواهد بود که یک گام کوچک برای انسان و یک جهش بزرگ برای زمین است.” (مشاهده ویدئو یوتیوب در ارتش از ماسک). نود آمد و در حمایت از از, Ontario خانه اقتصاد ایران انجمن (OHEA).

یک ماسک داوطلب و محافظت از زندگی

بیش از 14,500 درخواست های برآورده شده است که تا کنون برای پرستاران سالمندان مراکز پرسنل اجرای قانون پناهگاه های بی خانمان خانواده فرد…در شمال امریکا. تعداد ماسک ساخته شده و تحویل داده شده توسط جامعه بسیار بزرگتر به عنوان داوطلب نیز ایجاد ماسک برای خانواده و دوستان و همسایگان و همکاران. در ارتش از ماسک های, هر, ماسک, ردیابی و اعتبار به آب و فاضلاب. اعتبار می رود هر دو به ماسک سازان و انجمن های خود را کلیساها و غیره.

در حالی که این ماسک ها به معنی این نیست به جای فولاد یا N95 ماسک آنها را برای کمک به سرعت گسترش COVID-19 (نگاه کنید به توصیه های آمریکا و کانادا مقامات بهداشت عمومی*). هر ماسک را می توانید به حفاظت از زندگی کاهش فشار بر ضعف کارگران بهداشت و درمان و کمک به کاهش سرعت گسترش این عفونت ویروس.

داوطلبان مورد نیاز برای ایجاد ماسک (دوختن و غیر دوختن دستورالعمل در دسترس هستند در یک توقف فروشگاه سایت تهیه شده و اهدا شده توسط جیل منیر-Bordelon: www.armyofmasks.com) ارائه و هماهنگی و جمع آوری پارچه و الاستیک و ماسک کمک های مالی. هیچ نقدی اهدا پذیرفته شده است.

ارتش ماسک یک داوطلب جنبش با یک ماموریت حیاتی: برای حفاظت از جان انسان ها در طول COVID-19. هدف آن است که برای تامین DIY ماسک برای هر کانادایی و آمریکایی است. ارتش ماسک مطرح است آگاهی از ماسک محافظ و هماهنگ تولید و تحویل رایگان DIY, غیر-پزشکی پنبه ماسک در سراسر شمال امریکا.

دیدار موسس, Mireille بنی, و دیگر فرشته همکاران: https://armyofmasks.com/ourteam/
وب سایت: https://armyofmasks.com/
عمومی کانادا Facebook گروه: https://www.facebook.com/groups/armyofmasksCANADA/
داوطلب / ماسک ساز ثبت نام: https://armyofmasks.com/maker-registration-form/
ماسک متقاضى: https://armyofmasks.com/need-masks-form/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de