Coronavirus تقریبا قطعا آغاز خواهد شد گسترش در جوامع در ایالات متحده آمریکا و آمریکایی ها باید شروع به آماده سازی در حال حاضر مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز سه شنبه گفت.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما نه بیشتر از یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک جلسه.

اخبار کلاه هفته از ترس این که coronavirus, پخش كردن, از چین ممکن است تبدیل به یک بیماری همه گیر اخلال در اقتصاد جهانی و چشم انداز سیاسی در راه است که دشوار است برای پیش بینی.

ایران کره جنوبی و ایتالیا در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با خوشه هایی از عفونت حتی به عنوان اپیدمی در چین هوبئی به نظر می رسد به کاهش باشد. در ایالات متحده, سهام, سقوط شنبه به عنوان ابعاد شیوع روشن تر شد.

مقامات در CDC گفت: آنها نمی دانند که آیا گسترش این بیماری به ایالات متحده می تواند خفیف یا شدید باشد. اما آمریکایی ها باید آماده برای یک اختلال قابل توجهی به زندگی روزانه او اضافه شده است.

“ما در حال درخواست از آمریکا برای آماده شدن برای انتظار است که این ممکن است بد” r. schultze ، گفت:.

در واشنگتن وزیر بهداشت و خدمات انسانی گفت: جامعه آمریکا و هزینه هایی که دولت های فدرال و محلی ادارات بهداشت نیاز به عنوان بسیاری از 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اضافی هواکش برای بیمارستان ها برای آماده شدن برای شیوع کروناویروس در آمریکا

“این بی سابقه است به طور بالقوه شدید چالش های بهداشتی در سطح جهان” الکس آذر بهداشت و خدمات انسانی وزیر گفت: یک کمیته فرعی سنا.

اما قانونگذاران از هر دو طرف روشن ساخته است آنها ديپلمات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده شد برای شیوع است که CDC است و پیش بینی.

به عنوان سناتور. جان کندی, R-La., فشرده به صورت دقیق تعداد زیادی از مردم انتظار می رود آلوده سرپرست وزیر وزارت امنیت میهن, چاد گرگ نمی تواند پاسخ دهد.

“من برای همه کمیته ها و نیروهای وظیفه اما شما وزیر,” کندی پاسخ داد. “من فکر می کنم شما باید بدانید که پاسخ دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نظارت بر پاسخ به یک پتانسیل شیوع کروناویروس قانونگذاران گفت که مقدار اولیه پول درخواست شده توسط کاخ سفید — $1.25 میلیارد دلار منابع مالی جدید و $1.25 میلیارد گرفته شده از دیگر برنامه ها — خواهد بود به احتمال زیاد فقط یک دور اول.

“ما واقعا در یادگیری روز به روز و هفته به هفته از خطوط این بیماری” آذر گفت.

قانونگذاران گوش دادن به آذر درخواست مبهوت به نظر می رسد.

سناتور. پتی موری پرسید: وزیر بهداشت که آیا او فکر کرد که ایالات متحده در حال حاضر به اندازه کافی سلامت ماسک در انبار.

“البته که نه” او پاسخ داد:, “و یا دیگری که ما نمی تواند درخواست برای اطلاعات بیشتر.”

آذر گفت که مقامات در حال حاضر به حال 30 میلیون N95 ماسک در این کشور ذخایر اضطراری که به طور معمول هزینه کمتر از $1.

آذر گفت که او نگران از انسان به انسان انتقال این ویروس در دیگر نقاط جهان بدون شناسایی اتصال به تایید موارد و آنچه که می تواند برای چگونه ویروس ممکن است آمار ایالات متحده در ماه های آینده.

“ما نمی توانیم کامال مهر و موم کردن ایالات متحده به ویروس” آذر گفت. “و ما باید واقع بینانه در مورد آن است.”

R. schultze ، گفت که او تا به حال نشستم با فرزندان خود و به آنها گفت: “ما به عنوان یک خانواده نیاز به آماده شدن برای مهم اختلال در زندگی ما است.”

آمریکایی ها “باید از مدارس خود در مورد برنامه ریزی برای اخراج” و برای برگزاری کلاس های آنلاین در این مراسم که از گسترش بیماری جدی می شود, او گفت:.

“من تماس گرفت من مدرسه محلی سرپرست این صبح دقیقا با این سوالات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im