“این چیزی است که امریکا به نظر می رسد مانند: مینه سوتا در کنگره Ilhan عمر را خاطرات مجموعه به آمار قفسه در مارس

اولین دوره مینه سوتا در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر است به انتشار خاطرات این ممکن است.

مینیاپولیس دموکرات به فروش می رسد این کتاب با عنوان “این چیزی است که امریکا به نظر می رسد مانند: سفر من از پناهندگان به کنگره” به هارپر کالینز ناشر در سال گذشته در مدت کوتاهی پس از او تاریخی انتخابات سال 2018 به عنوان یکی از دو زن مسلمان به خدمت در کنگره است. در روز سه شنبه ناشر اعلام مارس 26 تاریخ انتشار برای این کتاب که ویژگی های یک Rembrantesque پرتره از عمر با پوشیدن لباس سفید عربی در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید و طلا متن.

“من بسیار هیجان زده به اعلام من خاطرات … چندبعدی و داستان از امیدها و آرزوهای نا امیدی ها و شکست, موفقیت, قربانی شگفتی و ایثار و ایمان در وعده امریکا” عمر توییتی شنبه.

عمر سیاسی ظهور و زندگی شخصی تولید شده اند توجه شدید پس او اولین سومالیایی-آمریکایی انتخاب شده به کنگره است. او سیاست و مانع شکستن برنده ساخته شده اند که دانشجوی سال اول دموکرات نماد مترقی چپ و یک میله رعد و برق برای حمله از سمت راست و از جمله از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عمر نیز مواجه شده است و انتقاد بیش اظهارات انتقاد از اسرائیل مرکب طولانی سوال در مورد اخیر طلاق و زناشویی تاریخ است.

روز سه شنبه انتشار نمی جزئیات چگونه این مسائل را خطاب در این کتاب است. توضیحات منتشر شده توسط هارپر کالینز توصیف 288 صفحه مقاله به عنوان “الهام بخش آمدن از سن داستان یک پناهنده” و “صمیمی و محرک خاطرات” توسط یک “مترقی پیشگامی.”

این کتاب نوشته شده بود با ربکا Paley نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده ای که کار می کرد در خاطرات منتشر شده توسط مشاهیر متعدد از جمله بازیگر Leah Remini المپیک شناگر Amanda Beard و مدل اشلی گراهام. جزئیات مالی این معامله کتاب باید اعلام نشده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im