کن هزینه ای که صرف 25 سال حرکت کردن صفوف در مسا اداره پلیس است و به این سازمان جدید رئیس, شهرستان, مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

هزینه شده است در خدمت به عنوان رئیس موقت پس از رامون باتیستا به طور ناگهانی استعفا داد و در ماه نوامبر.

او در بخش چهارم رئیس در نه سال گذشته.

هزینه به عنوان دستیار ارشد پس از 2018 و پر در هر رتبه قبل از آن کار طیف وسیعی از تکالیف از جمله گشت, گروه, واحد, خیابان, جنایت, جامعه اقدام تیم و ایالات متحده مارشال نیروی کار. او را “نظارت هر جنبه ای از پلیس” در مسا شهردار جان جایلز گفت.

شهرستان, مدیر, کریس بردی که مسئول استخدام و اخراج رئیس پلیس گفت: “ما بسیار مفتخریم که ما می توانیم پیدا کردن کسی که از این کالیبر است که مشغول به کار راه خود را از طریق کل اداره پلیس در موقعیت های مختلف.

“من فکر می کنم که یک اعتبار به کن و به مسا اداره پلیس است که ما قادر به رشد خود ما است.”

هزینه رسما سوگند در دوشنبه شب شورای شهر نشست. او در ملاقات با تشویق ایستاده از جمعیت که شامل بسیاری از افسران پلیس.

“من با فروتنی و من مفتخر به خدمت به عنوان رئیس پلیس و ورود به خدمت با این مردان و زنان, سوگند و حرفه ای کارکنان در سراسر سازمان و در خدمت یکی از بهترین شهرستانها در کل این کشور” هزینه گفت.

‘تمرکز بر حرکت رو به جلو’

هزینه مشخص شده اولویت های این اداره در سال آینده:

  • استخدام, استخدام آموزش و افسران جدید. هزینه گفت: هدف این است که برای 330 جدید افسران فارغ التحصیل از این شهر آکادمی آموزش پلیس در طول سه سال آینده.
  • یک امکان جدید ایستگاه پلیس در شمال شرق مسا.
  • نوآورانه پلیس فن آوری است.
  • کارمند سلامتی و مستمر آموزش.
  • ایجاد اعتماد با مسا جامعه است.

هزینه گفت: او افتخار مسا پایین بودن نرخ جرم و جنایت.

به عنوان رئیس او نظارت بر حدود 1200 کارمند و بودجه سالانه $196 میلیون. با اینحال او گفت که اداره پلیس نیاز به گسترش برای دیدار با شهرستان رشد داشته است.

چند گذشته روسای پلیس تا به حال کوتاه tenures با باتیستا را هم خدشه دار آشفتگی از یک افسر سابق را محاکمه در درجه دوم به اتهام قتل در سال 2016 تیراندازی یک مرد غیر مسلح, دیگر نیروی بیش از حد بحث و جدل و رأی عدم اعتماد به نفس از پلیس اتحادیه های کارگری.

بردی گفته Batista خروج بود و ربطی به رای اعتماد. هزینه گفت: او را ملاقات کرد در حالی که اتحادیه های کارگری موقت رئیس و یک رابطه خوب با آنها.

“من نه با تمرکز بر گذشته ستاد و یا آنچه در گذشته اتفاق افتاده است. من فقط متمرکز بر حرکت رو به جلو” هزینه کرد و گفت که او هیچ برنامه ای برای حرکت از بخش.

“این آژانس این خانه من است بنابراین من نگاه به جلو به یک تصدی در اینجا.”

عضو شورای دیوید لونا که ریاست شورای امنیت عمومی کمیته گفت که او معتقد است هزینه خواهد شد نقش مهمی در حصول اطمینان از اداره پلیس درگیر با مسا جوامع مختلف.

“داشتن کسی در رئیس را که می داند و می فهمد شهر ما به عنوان به خوبی به عنوان رئیس هزینه می کند کمک خواهد کرد که کل گروه در تضمین این که ما ساکنان در حال امن و مطمئن بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند” لونا گفت.

هزینه کردم و لیسانس خود را در رشته حقوق جزا از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون است و انتظار می رود برای تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود را در عدالت کیفری دولت این سقوط.

جمهوری خبرنگار بری Burkitt کمک به این گزارش.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de