این آریزونا منطقه مدرسه قرار دادن اتوبوس با Wi-Fi در سراسر جامعه

در تلاش برای راه اندازی برنامه آموزش از راه دور برای دانش آموزان, توسان را Sunnyside Unified School District سرپرست در مواجهه با یک معضل است.

Steve Holmes’ مدرسه منطقه در خدمت بسیاری از دانش آموزان در فقر زندگی می کنند. بعضی از آنها اینترنت بی سیم و بعضی نمی کنند. منطقه فعال اینترنت در هر مدرسه پارکینگ اما هر بچه ای می تواند راه رفتن تمام راه را به یک مدرسه در نزدیکی.

اینترنت و او فکر کرد که باید به بچه ها.

بنابراین هلمز مستقر حدود دو دوجین از منطقه خود را در اتوبوس مدرسه به پارک خالی در خاک زیادی در اطراف جامعه از 7:30-10 صبح اتوبوس ها در خدمت دو هدف: دانش آموزان می توانند انتخاب کنید تا با شتاب و غذا برای روز, و آنها می توانند دسترسی به اینترنت در حالی که آنها در نزدیکی اتوبوس برای بررسی تکالیف و برقراری ارتباط با معلمان است.

“من فکر می کنم آن است كه ما به خوبی برای ادامه به ارائه آموزش به جامعه است که نیاز به آن بیشتر کاملا رک و پوست کنده” او گفت:.

دانش آموزان در حال گسترش زمانی که آنها می آیند برای هر اتوبوس اجتماعی را حفظ فاصله از پروتکل های.

هلمز است که نگران خود 16,000 بچه ها. این منطقه دارای اولویت ساخت تماس با هر یک. مدرسه کارمندان شنیده نشده از 250 عنوان از آخرین باری که او بررسی می شود. آن را نگه می دارد او را در شب.

“من نمی توانم خواب فکر که ما ساخته نشده و تماس با ما,” او گفت:. “که هنوز هم بسیاری از خانواده ها است.”

گرفتن دانش آموزان آنلاین

هلمز گفت: Sunnyside توانایی حرکت سریع در راه اندازی آنلاین مدرسه پس از تعطیلی مدرسه به دلیل آن در حال حاضر سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول در هر رده های چهارم تا دوازدهم کلاس دانش آموز یک لپ تاپ.این منطقه اتوبوس نیز در حال حاضر به اینترنت بی سیم تا دانش آموزان در اتوبوس سواری می تواند کار در مدرسه کار می کنند.

سرپرست می خواهد به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان با نوعی از تعامل با یک معلم یا مدرسه کارمند هر روز به طوری که آنها همچنان به حمایت در نامشخص زمان.

“من واقعا فکر می کنم آنها باید به مانند آنها احساس کردم برخی از سطح حمایت اجتماعی” او گفت:. “آیا آن را از طریق معلم و … به عنوان یک نوع از نقطه تماس با ما فقط به برخی از تعامل در هر روز است.”

برخی از Sunnyside معلمان در حال برگزاری Google Hangout جلسات, او گفت:. دیگران در حال گوگل چت, به خصوص با سالمندان دبیرستان که بسیاری از سوالات و عزاداری از دست داد فصل فارغ التحصیلی.

“که مناسک گذر بودن از دست من فکر می کنم, اتحاد بر دوش بسیاری از دانش آموزان,” او گفت:.

مناطق در سراسر آریزونا در حال دست و پنجه نرم کردن با این پرسش که چگونه به دانش آموزان آنلاین. برخی از همین اینترنت ندارد. برخی از همین حالا باید دستگاه های. کار پدر و مادر های دستگاه با بچه های خود را در برخی از تقسیم زمان بر روی یک کامپیوتر در میان تعدادی از اعضای خانواده.

برخی از مناطق در حال loaning لپ تاپ ها و نقاط داغ به دانش آموزان است. اما این دستگاه در تامین کوتاه مدت هستند.

ققنوس اتحادیه دبیرستان منطقه, به عنوان مثال, نیاز, 100, لپ تاپ Chromebook یا قرص. منطقه خواهد بود برای بهره مندی از یک لپ تاپ درایو را از طریق بیشتری ققنوس مجلسی بنیاد.

‘مدرسه فرار بزرگ برای آنها’

Sunnyside ارسال برخی از کارکنان به دانش آموزان’ خانه به تلاش برای ایجاد ارتباط با کسانی که آنها شنیده ام از. کارکنان نیست ورود به خانه از نگرانی های ایمنی اما در حال ضربه زدن بر روی درب و تلاش برای دریافت به روز رسانی اطلاعات تماس.

هلمز نگرانی در مورد آنچه که می رود در خانه برای برخی از بچه ها. معلمان شنیده از برخی از دانش آموزان که آنها دوست ندارند مردم آنها را با زندگی است.

اتصال با معلمان خواهد شد کمک به کاهش تنش در خانه هلمز گفت: اما همان خارج شدن از خانه و رفتن به مدرسه هر روز.

“مدرسه فرار بزرگ برای آنها و در حال حاضر در دسترس نیست,” او گفت:.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im