اهدا کنندگان خون به طور معمول نمی دانید که دریافت خون خود را تنها در آن استفاده می شود. اما در روز جمعه جین o’callaghan پیدا کنند که در سال 2015 به او کمک مالی ارائه صرفه جویی در زندگی انتقال خون برای یک نوزاد پسر.

Nathan Johnson شد 4 ماه, زردي و معده متسع زمانی که او با عجله به بیمارستان کودکان ققنوس خود را هموگلوبين تقریبا غیر قابل کشف.

“من احساس مثل من در حال رفتن به از دست دادن پسر کوچک من گفت:” مادر خود, مارس Macak در یک ضیافت ناهار به افتخار خون درایو هماهنگ کننده برای Vitalant که در عمل مراکز اهدای خون در سراسر کشور.

“که اولین انتقال خون آورده و او را” او گفت:. “که دوم انتقال خون نگه داشته و او را در اینجا.”

خون برای هر دوی این انتقال شد o’callaghan است.

از آن پس ناتان به دریافت خون از بیش از 80 اهدا کنندگان که داده اند 1,375 بار در محدوده سنی 17 تا 80 زندگی می کنند و در 25 شهر است. در ناهار ناتان در حال حاضر 5 ملاقات 14 از آنها توزیع هر کارت روز ولنتاین.

“این باعث می شود من خیلی خوشحال است که من فراموش اهدا” o’callaghan گفت.

او اهدا خون برای اولین بار در آوریل 19, 1995, همان روز یک کامیون پر از مواد منفجره را لرزاند یک ساختمان فدرال در شهر اوکلاهما کشته شدن 168 نفر از جمله 19 کودکان و مجروح شدن بیش از 500.

“من قرار است به اینجا” o’callaghan فکر به عنوان اخبار از انفجار برتر در موبایل مرکز خون خود را در خارج از دفتر ققنوس. آن بود که چگونه او می تواند کمک کند و به همین دلیل او نگه داشته اهدای 54 بار پس از آن.

“با تشکر از خدا برای مردم می خواهم که گفت:” ناتان پدر تونی جانسون.

ناتان بدن تولید نابالغ سلول های قرمز خون است که به سرعت در حال شکستن از هم جدا. او باید دریافت یک واحد و نیم-خون مثبت هر چهار هفته. او باید انتقال را برای بقیه عمر خود را.

جانسون در آغوش گرفت o’callaghan و به او گفت که در طول ناتان ماهانه انتقال آنها تعجب می کنم که اهدا هر کیسه خون.

“این جادویی دیدن همه” جانسون گفت. “آنها صادقانه بخشی از او را.”

رسیدن به کارینا مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im