جمع آوری 100 قلاده سگ در یک خط conga و شما یک سگ رژه. پس از آن بود جمعه صبح در مرکز کنوانسیون مینیاپولیس که بسیاری از pooches و بیشتر از جمله 39 ورزشی نژادهای pranced و preened در قدم اهسته با خود را به طور مشابه, prancing و preening پرداختند. این نمایش با شکوه تعمید قرقاول برای همیشه ملی قرقاول متحرک و بلدرچین که نتیجه پنج شنبه.

در میان شرکت کنندگان بودند آپ لند-پرنده-دیوانه کانین تصویر زیر — و به همان اندازه بلند-پرنده-دیوانه اصحاب. خواندن زندگینامه طرح که همراه با هر عکس و ببینید اگر شما می توانید بازی هر انسان با خود و یا بهترین دوست او.

شما می توانید پاسخ خود را در اینجا.

تصویری: پشت صحنه این عکس (هشدار اسپویلر!)

سگ

تاکر 8 ساله بریتنی اسپانیل

وقتی که من یک توله سگ می گویند هفت یا هشت هفته ای انسان من برداشت کردن که برای دیدن من آمد و من littermates. او به تماشای ما مدت زمان طولانی در حالی که ما قرار داده و ما معمول نشان می دهد. برخی از ما برگزار شد; دیگران — این بود که من — فرار به سوی او. این ترفند کار می کرد: انسانی را انتخاب کردم که من باهوش تر از من littermates گرفت و مرا به خانه. من یک زندگی خوب است. من شکار و هر دو از انسان هم اتاقی شلیک هست. من را دریافت نمی اشتباه آنها از دست گهگاه. اما به طور کلی آنها در هدف. زمانی که من شکار من نقش “خانواده” سگ. معنی من خواب زیادی است. من یک برادر بیش از حد. به نظر می رسد مثل من اما ، ما ایرانیان.

Tonka 4-year-old استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش

خدای من! شما می خواهم فکر می کنم قدیمی coots من انسان شکار با زده شد conniptions زمانی که من وارد قرقاول زمینه است. آیا آنها می دانند که من تربیت شده برای شکار در بومی آلمان ؟ نگاهی به پاهای من! شما فکر می کنید من نمی تواند پوشش زمین کشاورزی کرانههای برای ringnecks? کاملا من می توانم! همچنین بازیابی کنم مانند یک راهزن بیشتر از آن حتی از برخی از Labradors من رقابت در AKC مجوز شکار آزمون. همچنین من شنا کردن مانند یک اردک! و من بسیار است. و به خوبی رفتار — هر چند گاهی اوقات در حالی که من بشر, به تماشای تلویزیون, من به طور مداوم التماس برای بازیابی عمل است. نه یک شکار نژاد? آره راست.

Ozzie 2 سال بزرگ Munsterlander

اولین چیزی که من می گویم این است که بدون توجه به آنچه شما فکر می کنم من نژاد — زیادی Munsterlander — حتی بیشتر دور کردن سگ فشار زندگی با من و من انسانی اصحاب یک Bracco Italiano. ما هر دو سگ بزرگ است اما برای من پول من بهتر است. هر چیزی که حرکت می کند خز یا پر من هانت. من همدم انسان بودن مشابه ذهن-مجموعه امثال آن که در راه است. ما هر دو به طور مساوی در خانه تعقیب قرقاول و یا باقرقره یا اردک ها و غازها. زخم یک گوزن و من می توانید آن را بیش از حد. رذیلت? گاهی اوقات برای ضربات من سرقت مسائل و پنهان کردن آن. اما هیچ biggie!

سمور 12-year-old English cocker spaniel

من با انسان در این کشور و برای یک مدت طولانی فقط دو نفر از ما. پس از آن نه ماه پیش یک سگ جدید نشان داد تا همان نژاد به عنوان من. من نمی خواهم این کار را در اولین. در حال حاضر دوستان ما و ما با انسانی ما در شب. در پرنده سگ رژه در مرکز کنوانسیون مینیاپولیس روز جمعه تعداد زیادی از سگ شد و به اصطلاح اشاره گر. نه من! من flusher و سریع در آن. با من قرقاول ندارد و شانس! من آنها را به بال و انسان می کشد ماشه. من خر خر کردن می تواند دیگر مخلوقات بیش از حد داشته باشد. بینی من این است که تمام چوک نوزاد و من این روبان به آن را اثبات کند!

آرتمیس 9-ماه-پیر کوچک Munsterlander

اول از همه در مورد من نام آرتمیس. من “استاد” (مانند واقعا?) آویزان است که مسئولیت رسیدگی به در من چون آرتمیس بود نام الهه یونانی از شکار. یا هر چیز دیگری. من در واقع به توسط Arti که کمتر فانتزی و بنابراین بیشتر سبک من. من یک توله سگ خوب. من نمی جویدن هر مبلمان و من هوشمند هستم. بنابراین هوشمند من در واقع انجام بسیاری از خود من آموزش است. کار من خیلی سخت نیست که. نقطه پرندگان. بازیابی پرندگان. من هیچ شکایتی. شاید پسر من با زندگی می تواند من را در دراز مدت بیشتر است. اما این در مورد آن. الهه یونانی? بله خوب در تفکر دوم من سرد است ، که من!

صاحبان

Kaitlin Olson, کلمبوس, Minn.

سگ من است آنچه که به نام یک همه کاره نژاد, به معنی او می تواند آن را تمام انجام. او امتیاز او را بازیابی و او یک شناگر قوی. همچنین او را پرورش برای پیگیری خون مسیرهای پیاده روی. من می توانم در یک مقدار زیادی از راهنمایی در بازی مزارع و شکار باشگاه و در حال حاضر هر چند او جوان او احتمالا تا به حال 400 یا 500 پرندگان شات بر او. من شکار تعداد زیادی از کانادا غازها هم تا زمانی که من او را برداشت از بستر من یکی که بزرگترین و من بر این باور بود که بیشتر در غالب است. در راه من حدس می زنم او هنوز نوع وحشی مرد و من او محدود در شب, چرا که او یک عادت بیدار شدن از خواب و از بین بردن مسائل است. هنوز هم او را داخل یک سگ و یک خوب!

گیل نیوبری سنت لوئیس پارک

من شکار ruffed باقرقره با برادران من نزدیک واکر در شمال مینه سوتا است. بنابراین برای من هنگامی که زمان آمد آن را طبیعی به دنبال یک شوهر که شکار شده است. ما دو سگ هر دو را با همان پدري اما 5 سال از هم جدا. نژاد خود امتیاز اما معمولا نمی پوست. اما من در زمان به سگ رژه جمعه در قرقاول متحرک و بلدرچین کلاسیک ظاهرا این یادداشت می کنید. او عالی شکارچی یک اشاره گر است و بهترین بینی من تا کنون دیده ام. اما او از ترس به پوست در حال حاضر و پس از آن. هنوز هم ما او را دوست دارم. درمان های مورد علاقه خود است کره بادام زمینی یک قاشق و ما نگیرید.

لری مور Minnetrista

من همیشه به حال retrievers طلایی. سپس من ازدواج کردم و همسر من آلرژی به سگ. یا دقیق تر سگ ، آن پیشنهاد شد که برای حفظ صلح در خانواده من, خوبی, مختلف, نژاد سگ شکار. من گفتم: “من خندید خارج از میدان!” چیزی که بعد از من می دانستم که ما در آتلانتا — بله ما سوار وجود دارد — چیدن یک توله سگ است. من باید بگویم آن بزرگ شده است. او یک flusher نه یک اشاره گر. او شکار در محدوده و بازیابی هست. در شب او خواب در اتاق خواب ما گنجه. ما در خارج از لانه, اما او را به صرف یک شب در خارج از منزل بود یک فانتزی تنها به اختصار برگزار شده توسط او یا ما.

رزماری LoGiudice یورکویل بیمار.

من یک دامپزشک متخصص دام کوچک و اسب پزشکی ورزشی. من یاد گرفتم که به شکار به عنوان یک بزرگسال با دوستان و هنگامی که یکی از آنها تا به حال یک بستر نوزادان, من یک نگاه, نه به قصد خرید. بود که 12 سال پیش. در حال حاضر بهترین دوست من و من شکار قرقاول و دیگر مرتفع پرندگان و رقابت در “انبار شکار” که آزمایش سگ ها توانایی به خر خر کردن در مزرعه موش. بیشتر ما رقابت در این میانه اما ما شده ایم به اتباع در تگزاس است. در کل کشور او را بالا سگ از نژاد خود را در حال حاضر رقابت! گاهی اوقات در جنگل او رول در مرده snakeskins. در غیر این صورت او هرگز باعث مشکل.

یعقوب Huset کیمبال, Minn.

من در مونتانا, شکار قرقاول و همچنین اردک. در حال حاضر من یک X-ray تکنسین در خیابان. وقتی که من برداشت کردن توله سگ من, من می دانستم که من می خواستم یک زن. مادر از من پرسید که آیا من برنامه ریزی شده به شکار غاز با او در علاوه بر این به اردک و باقرقره و قرقاول و من گفتم: “بله.” “خوب,” او گفت: “شما بهتر است نگاهی به بزرگترین زن.” من می خواهم بگویم ما تا به حال خوب اول فصل شکار با هم. او تا به حال پنج امتیاز در پرندگان وحشی. و او یک سگ شکاری خوب. به جز زمانی که من در محل کار من با او در همه زمان ها. او در کامیون با من و در شب خواب در رختخواب من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im