این شرکت ها و کسب و کار هستند درخواست مشتریان پوشیدن ماسک به عنوان آریزونا بازگشایی

به عنوان آریزونا روش پایان اقامت خود را در خانه سفارش و کسب و کار در سراسر کشور آماده سازی برای بازگشایی برخی از شرکت ها و کسب و کار در حال تصویب قوانین خود را برای مشتریان چگونه باید آماده به قدم به عقب از طریق درهای خود را.

در اینجا یک لیست از کسب و کار الزامی است که مشتریان پوشیدن ماسک های صورت و یا دیگر پوشش محافظ داخل فروشگاه خود را:

کل مواد غذایی

تمام مواد غذایی را فراهم خواهد کرد خریداران مواد غذایی رایگان و تنها استفاده از ماسک در همه آریزونا مکان.

در همراهی با درخواست خود را که تمام خریداران با پوشیدن ماسک در داخل فروشگاه ها برای جلوگیری از گسترش COVID-19 شرکت 500 فروشگاه را به ماسک در دسترس را به مشتریان که فاقد خود را در صورت پوشش در تمام فروشگاه های ورودی این شرکت اعلام کرد در یک پست وبلاگ.

“ما درخواست که همه مشتریان ماسک می پوشند در حالی که خرید در فروشگاه های ما برای حفاظت از سلامت و ایمنی از اعضای تیم ما و جوامع” این شرکت اعلام کرد. “فروشگاه های خود ادامه خواهد داد و به دنبال محلی, احکام مربوط به تجهیزات حفاظت فردی.”

همه Whole Foods Market, اعضای تیم نخست در حال حاضر خریداران و سوم-حزب کارگران نیز ملزم به پوشیدن ماسک صورت در حالی که مشغول به کار است. همراه با مورد ماسک صورت, اعضای تیم نیز ارائه می گردد دستکش و چهره شخصی سپر برای حفاظت اضافی.

Costco

پس روز شنبه, آوریل 4 تمام خریداران بیش از سن 2 شده اند نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت را پوشش می دهد که خود را به دهان و بینی در حالی که خرید در Costco.

با توجه به بیانیه ای در وب سایت این شرکت که نیاز نیست درخواست برای کودکان با سن کمتر از 2 یا افرادی که قادر به پوشیدن چهره و پوشش با توجه به شرایط پزشکی.

“Costco کارکنان ملزم به پوشیدن پوشش صورت و در حال حاضر ما در حال پرسیدن که Costco اعضا انجام این کار بیش از حد” در این بیانیه گفت. “ما می دانیم که برخی از کاربران ممکن است پیدا کردن این ناخوشایند و یا اعتراض اما تحت شرایطی که ما بر این باورند که ایمنی اضافه شده است که ارزش هر گونه ناراحتی.”

شرط جدید می آید در میان دیگر “مهمان سیاست” شده مانند حد از دو نفر در هر Costco کارت ورود به فروشگاه.

“به عنوان بخشی از جامعه ما معتقدیم این عمل ساده ایمنی و حسن نیت ارائه میدهد که Costco اعضا و کارکنان می توانند با هم انجام” بیانیه گفت. “استفاده از یک پوشش چهره دیده نمی شود باید به عنوان یک جایگزین برای اجتماعی فاصله. لطفا ادامه به رعایت قوانین در مورد فاصله مناسب در حالی که در Costco.”

پوبلو زندگی

پوبلو زندگی یک گیاه مهد کودک واقع در نزدیکی تقاطع پیرس و 10 خیابان در شهر فینیکس اعلام کرد در Instagram که آنها را از بازگشت به عادی خود را از دوشنبه تا جمعه ساعت با یک ماسک مورد نیاز است.

“ما درخواست هر کسی که می آید می پوشد یک ماسک است و مودب و آگاه برگ سگ خود را در خانه و لمس تنها آنچه شما قصد خرید اما ما امیدواریم که به برخی از حس ظاهر و موسیقی خوب رفتن” با توجه به Instagram post.

علاوه بر این فروشگاه گفت: آنها را حفظ و اجتماعی فاصله دستورالعمل ضد عفونی کردن صفحه نمایش خود را بین مشتریان و سایر سطوح در طول روز است. اما آنها را نمی توان ارائه repotting خدمات و نه یک سرویس بهداشتی عمومی.

“دیگر از آن, این کل کل مصیبت شده است استرس زا و عجیب و غریب و ترسناک و ما امیدواریم که به ارائه برخی از آرامش در شهر” پس از گفت.

فضاهای زندگی

فضاهای زندگی مکان در سراسر کشور هستند که نیاز به همه مهمانان پوشیدن ماسک صورت و تحت دما را بررسی کنید قبل از ورود به نمایشگاه خود را.

بیانیه ای در وب سایت خود را یادداشت برخی از نمایشگاه باز هستند, در حالی که دیگران نیاز به قرار ملاقات. ملاقات محدود به دو مهمان در هر.

“ما در حال ارائه به فروشگاه ما با تمیز کردن وسایل اضافی و اختصاص بیشتر ساعت در هر روز برای تمیز کردن تمام سطوح به خصوص کسانی که در مناطق ترافیک بالا مانند ما کارمند قرص شمارنده دستشویی و اتاق استراحت” یک شرکت در بیانیه ای گفت:. “ما همچنین درخواست که اعضای تیم ما حفظ فاصله ایمن از هر یک از دیگر و ما مهمان آنها به عنوان کمک به شما در نمایشگاه و در مورد کار روزانه خود را.”

علاوه بر این یک “سخت بیمار سیاست” است که در حال حاضر در محل و هر کارمند است که احساس خوبی است که در خانه بمانند. برای مهمانان ایمنی بچه ها سرگرم کننده اتاق در تمام فروشگاه های باز بسته باقی خواهد ماند و خدمت از کوکی ها و دیگر تنقلات است به حالت تعلیق در بیانیه ای گفت:.

مرکز گیتار

گیتار مراکز بازگشایی خود آریزونا فروشگاه ها و انجام می دهند تا با اقدامات ایمنی برای “اطمینان از حفاظت از همکاران و مشتریان” — ماسک گنجانده شده است.

با توجه به وب سایت این شرکت تمام گیتار مکان مرکز درخواست مشتریان پوشیدن “ماسک مناسب و یا در صورت پوشش.”

علاوه بر این آنها افزایش یافته و “کامل و تمیز کردن به طور منظم” در سراسر فروشگاه های خود را در حال محدود کردن تعدادی از مشتریان مجاز در فروشگاه در یک زمان و ارائه ضد عفونی کننده دست قبل از دست زدن به هر کالا.

این وب سایت همچنین درخواست مشتریان آماده به “عمل اجتماعی فاصله با ماندن شش فوت دور از دیگران است.”

برای مشترکین: چگونه برخی از آریزونا نوار صاحبان تصمیم به بازگشایی on May 11

ضیا سوابق

ضیا سوابق مکان های در شهر فینیکس تمپه چندلر و مسا و همه نیاز به ماسک صورت برای ورود به فروشگاه با توجه به وب سایت خود را.

این شرکت می خواهد مشتریان همچنین نگه داشتن یک “فاصله امن از 6 فوت در بین کارکنان و مشتریان در حالی که خرید و در خط پرداخت.” منظقه وانت نیز در دسترس برای کسانی که نمی خواهید به فروشگاه را وارد کنید.

علاوه بر وب سایت خود را یادداشت و آنها را به “حق امتناع از کسب و کار به هر کسی.”

اگر شما شده اند به یک کسب و کار است که نیاز مشتریان را در یک ماسک صورت, اجازه دهید ما را در نظرات از صدای زیر و یا ایمیل با ما در [email protected]

رسیدن به خبرنگار جیمی Landers در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @jamielanderstv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im