این افراد مشهور در حال کمک به ملت ناواهو تلاش برای مبارزه با کروناویروس

برخی از مشاهیر را آغاز کرده اند کمک به ملت ناواهو با تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید با اهدای لوازم و گسترش آگاهی است.

ملت ناواهو است بیش از 1000 گزارش تایید موارد COVID-19 و بیش از 600 زنده در آریزونا. ملت ناواهو دارای بیش از 250 ، 000 عضو و دهانه بیش از 27000 کیلومتر مربع در سراسر سه متحده — شمال آریزونا شمال غربی نیو مکزیکو و جنوب یوتا.

ملت ناواهو خود را اعلام کرد 57-دقیقه های آخر هفته حکومت گذشته از طریق آخرین تعطیلات آخر هفته از ماه آوریل است. این نیاز ساکنان در خانه بمانند و بسته ضروری کسب و کار برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

Sean Penn غیر انتفاعی برای کمک به ارائه تست بیشتر منابع

بازیگر شان پن که تاسیس امداد رسانی سازمان غیر انتفاعی جامعه سازمان یافته تلاش های امدادی و یا هسته بازدید از این ملت ناواهو جمعه برای دیدار با رئیس جمهور جاناتان نيز به ارائه منابع بیشتر برای COVID-19 تست.

او در بازدید از جامعه Nazlini است که در حدود 20 مایلی جنوب Chinle در یکی از نوجو ملت توزیع مواد غذایی و اقلام ضروری با توجه به Facebook پست از Nez و معاون رئیس جمهور مایرون Lizer صفحه.

پن به دنبال همکاری با Nez به ارائه کمک به افزایش تست و کمک به, تماس, ردیابی روند که بهداشت عمومی یافتن همه یک مورد مثبت به تازگی با تعامل با توجه به Facebook post.

Nez تشکر پن و هسته ای در توییتر گفت: “ما مشتاقانه منتظر به کار با هم.”

پن سازمان کمک کرد تا با خیال راحت به توزیع COVID-19 درایو از طریق آزمایش در لس آنجلس آسوشیتد پرس گزارش داد.

با توجه به هسته وب سایت این سازمان کمک کرده است و برای اداره بیش از 52,000 آزمون تا کنون در لس آنجلس آتلانتا و مالیبو و Napa Valley در کالیفرنیا است.

Ellen DeGeneres و Portia de Rossi اهدا چهره سپر برای کارکنان پزشکی

Ellen DeGeneres و همسر او Portia de Rossi را اهدا حدود 240 سپر چهره به ملت ناواهو از طریق de Rossi هنر شرکت عموم مردم است.

کلی و عمومی یک هنر است شرکت چاپ و نشر است که با استفاده از تکنولوژی 3-D به بافت چاپ از نقاشی. این شرکت با همکاری MultiCam به ایجاد 3-D, چاپ, چهره, سپر, با توجه به آزادی مطبوعات از ملت ناواهو شورای.

محافظ سپر چهره های تحویل داده شد آوریل 6 به Crownpoint مرکز مراقبت از سلامت Rehoboth McKinley مسیحی و خدمات مراقبت بهداشتی گالوپ هند مرکز پزشکی.

ملیسا کفاش یک ملت ناواهو شهروند که در شیکاگو زندگی می کند گفت: خواهر او با این نسخهها کار در یک مرکز بهداشت در ملت ناواهو و او به او گفت که آنها “در حال اجرا خطرناکی پایین در تجهیزات حفاظت فردی” با توجه به آزادی مطبوعات. کفاش سپس رسیده به عموم مردم پس از دیدن یک ویدیو از DeGeneres و دروسی صحبت کردن در مورد اهدای این صورت سپر.

“من تصمیم گرفتم برای رسیدن به الن و پورشه به عنوان تیری در تاریکی. خوشبختانه عموم مردم رئیس جمهور Randi Spieker در پاسخ به استعلام من و بلافاصله شروع به هماهنگی اهدای پرواز توسط مایکل راجرز, شرکت بنیانگذار و خلبان به گلوپ برای توزیع” کفاش گفت: در آزادی مطبوعات.

شورای نماینده کهربا Kanazbah Crotty تشکر Shoemaker برای گرفتن ابتکار عمل را به صورت سپر تحویل به ملت ناواهو با توجه به آزادی مطبوعات.

“و من بسیار سپاسگزار برای الن پورشه, رندی, مایکل و عموم مردم برای بلافاصله در پاسخ به این ملت ناواهو تماس برای کمک. ملت همیشه سپاسگزار به آنها و من می خواهم به رسمیت شناختن سهم خود را برای کمک به ما نهفته جوامع” Crotty گفت: در آزادی مطبوعات.

Jason Momoa می فرستد آب به طوبی سیتی

Jason Momoa, یک بازیگر آمریکایی است که شاید بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در فیلم “بازی تاج و تخت” و “آکوامن” ارسال 20,000 قوطی خود Mananula آب خالص به ملت ناواهو با توجه به کاساندرا بیگی یک سخنگوی نوجو و هوپی خانواده COVID-19 صندوق امداد.

ناواهو & هوپی خانواده COVID-19 صندوق امداد “همه داوطلب مردمی بومی رهبری گروه عامل در نوجو و هوپی رزرو” با توجه به وب سایت خود را navajohopisolidarity.org.

همراه GoFundMe مطرح شده بیش از $874,000 که از دوشنبه شب. آن است که روشن نیست این است که مدیریت پول و یا اگر صندوق ثبت شده است به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی.

ملت ناواهو به کمبود آب در حال اجرا. در بسیاری از خانواده ها تنها منبع آب است که به حمل و نقل آن را در بطری توسط بطری و یا هر بشکه بشکه از یک جامعه عرضه نقطه.

حداقل 15 درصد از ملت ناواهو خانه های بدون آب در حال اجرا در همه, با توجه به رسمی قبیله ای چوب خط حساب کردن اما تعداد واقعی ممکن است 40 ٪ تا 50٪.

“یک سوم از نوجو و هوپی خانواده ها در این دوران باید سفر مایل به حمل و نقل آب در حالی که تنها 16 فروشگاه های مواد غذایی و بازار مواد غذایی در خدمت کل منطقه,” با توجه به بیگی.

Momoa ارسال شده در Instagram به اعلام تحویل قوطی آب به ملت ناواهو.

“من آب شرکت است که هنوز هم کوچک اما من انجام آنچه من می توانم برای کمک به کسانی که نیاز به آن بیشتر” Momoa گفت: در Instagram post.

Momoa همچنین صحبت در مورد تلاش های خود را در Ellen Show در هفته گذشته گفت: “ما در حال گرفتن مقدار زیادی از منابع ما و کمک به بسیاری از مکان های که به آن نیاز دارید.”

او تشکر کرد “The Ellen DeGeneres Show” برای کمک به او کمک به جاهایی که لازم نیست آب تمیز.

ناواهو و هوپی خانواده COVID-19 تلاش های امدادی شامل آب اهدا شده در سبد غذایی است که با ارائه دو هفته از مواد غذایی به خانوارها با توجه به بیگی.

تلاش در خدمت بیش از 1500 خانواده در 40 جوامع در ملت ناواهو و در چهار از 12 هوپی روستاها.

مارک رافالو, Paul Rudd و Taika Waititi کمک به پروژه تلاش برای آموزش

حفاظت از سایت های مقدس است که طرح ایجاد شده به آموزش جوانان نوجو به افزایش و محافظت از ملت را بزرگان, زبان, پزشکی, راه ها و فرهنگ ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این پروژه آغاز شده بود برای کمک به ارائه اطلاعات به جوانان در مورد چگونه به نگه داشتن خانواده خود را امن و ماندن در خانه برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 سراسر ملت ناواهو.

بازیگران, مارک رافالو و پل راد و مدیر Taika Waititi شرکت در حفاظت از سایت های مقدس livestreamed Facebook حوادث و باید با استفاده از رسانه های اجتماعی به گسترش این کلمه با توجه به ابتکار سایت.

آنها شرکت در یک Facebook livestreamed رویداد مارس 10 با ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز در تماس با جوان مردم را به ماندن در داخل در طول تعطیلات آخر هفته مقررات منع رفت و آمد برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“من می دانم که آن را دشوار است به توان داخل به عنوان یک فرد جوان — چیزی وجود دارد که هر کسی می تواند انجام دهد به نگه داشتن من در داخل خانه به عنوان یک بچه — آن را فقط در مورد صرفه جویی در خودمان و پدربزرگ و مادربزرگ های ما, اما این چیزی که حملات افراد جوان و صدها و صدها نفر از جوانان از آن فوت کرده اند در حال حاضر. آن را بی رویه که از آن می شود” Ruffalo گفت: در livestream.

او همچنین گفت: این طرح با شروع یک چالش به نام “قهرمان و Shero” برای کودکان جوان برای غلبه بر این چالش ها از ماندن در داخل. او گفت: اگر این چالش ها غلبه بر او خواهد آمد به ملت ناواهو و پرتاب یک “حزب” را برای احزاب آنها از دست رفته در طول حکومت نظامی.

این چالش شامل چهار فعالیت برای جوانان به شرکت در با خانواده های خود. خانواده ها می توانند با ثبت نام در protectthesacred.مراقبت از.

ابتکار بر اهمیت حفاظت از بزرگان چون آنها هستند که جوانان آموزش فرهنگ, درس و راه و روش زندگی در ملت ناواهو.

“اولویت برای ما این است که به مراقبت از سالمندان و نوزادان ما” Waititi گفت: در livestream. او همچنین بومی — او از مائوری میراث.

مقامات بهداشتی توصیه های اجتماعی فاصله به کاهش گسترش این بیماری است.

“اگر مردم در حال رفتن به آن و در تماس با افراد دیگر آن را دور خواهد رفت. این بهترین چیزی است که ما می توانید انجام دهید” راد گفت: در livestream.

اواخر بهداشت ، Barry Goldwater نوه ارائه می شود منطبق مناسب

در حالی که Barry Goldwater ممکن است در همان سطح از شهرت به عنوان مدرن بازیگران, اواخر سناتور شناخته شده است در سراسر کشور به عنوان آزادیخواه firebrand که از دست یک انتخابات ریاست جمهوری اما الهام گرفته از جدید محافظه کار جنبش است.

نوه اش را پایه و اساس همکاری با Blok صنایع برای ارائه 20,000 hazmat مناسب برای کمک به COVID-19 دیدگاه برای ملت ناواهو و قبیله هوپی.

منطبق مناسب را محافظت اولین پاسخ دهندگان در برابر ویروس به گفته یک سخنگوی بری و پگی Goldwater پایه و اساس است.

Goldwater نوه, آلیسون Goldwater راس ایجاد بنیاد “را به رقمی, معاون بازگرداندن و حفظ Goldwater گسترده مجموعه ای از 15,000 منفی و 25 مایل از تصاویر تاریخی در درجه اول از آریزونا مردم بومی و مناظر” در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت:.

GOLDWATER نوه: چرا او می خواهد برای به اشتراک گذاشتن عکاسی خود با جهان

پس از همه گیری آغاز شده Goldwater راس می خواستم به تمرکز بنیاد برای کمک به پیدا کردن منابع برای کمک به حمایت از هوپی و نوجو قبایل مطبوعاتی گفت:.

منطبق مناسب حمل و نقل از Blok صنایع ایمنی و امداد رسانی ارائه دهنده در آلاباما برای توزیع به ملت ناواهو.

راس مشغول به کار به طور مستقیم با امید MacDonald-LoneTree سابق ملت ناواهو councilwoman و پدر از گذشته نوجو رئیس پیتر مک دونالد به دلیل “شخصی و حرفه ای سابقه بین Barry Goldwater و پیتر مک دونالد” آزادی مطبوعات گفت.

“ما بسیار سپاسگزار به بری و پگی Goldwater بنیاد برای رسیدن به Blok صنایع به نمایندگی از هوپی جامعه به ارائه PPE لوازم و منطبق مناسب برای ما اولین پاسخ دهندگان” هوپی رئیس تیموتی Nuvangyaoma گفت: در آزادی مطبوعات.

کسانی که علاقه مند در کمک به این بری و پگی Goldwater بنیاد برای کمک به امداد رسانی به جوامع تحت تاثیر این کروناویروس جدید می توانید ببینید goldwaterfoundation.org

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de