این آریزونا حوادث شده است لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل ترس مورد جدید کروناویروس

به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد در آریزونا همچنان به رشد پس هم نگرانی های زیادی در مورد وقایع عمومی در سراسر کشور است.

جنوب غرب در آستین لغو شد و یک Change.org طومار خواستار Coachella به لغو کرده است تعلق بیش از 14 ، 000 امضا و از دوشنبه بعد از ظهر. هر دو جشنواره بیش از 100,000 شرکت کنندگان.

در حالی که هیچ مشابه عظیم حوادث لغو شده در آریزونا گراند کانیون دولت شروع به دیدن رویدادهای بزرگ است که لغو و یا به تعویق افتاد به شنبه. در اینجا آنهایی را که ما تا کنون می دانیم:

Pearl Jam به تعویق انداختن تور در ایالات متحده آمریکا از جمله مترو ققنوس کنسرت

مارس 9: پرل جم به تعویق افتاد اولین بار پا از سیاتل راک’ “Gigaton” تور از جمله مارس 11 تاریخ در Gila River عرصه با توجه به جدید کروناویروس.

Ticketmaster خواهد بود در تماس با دارندگان بلیط در مدت کوتاهی این شرکت می گوید اما زمان بلیط مفتخر خواهد بود برای تاریخ جدید.

این اخبار به شرح زیر اعلام اخیر که SXSW جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, لغو شده است, اخبار سرنوشت Coachella انتظار می رود برای شکستن به زودی.

Pearl Jam مشترک خبری با طرفداران در Facebook در یک پیام امضا شده توسط “اد & Pearl Jam” آغاز شد که با صحبت کردن در مورد چقدر سخت سیاتل بوده است در برخورد با این بیماری است.

UA کتابخانه و آموزش سمپوزیوم

مارس 9: دانشگاه آریزونا لغو فرد در بخشی از آن مهم کتابداری و آموزش سمپوزیوم که در آن کتابداران دانشگاهی و معلمان برنامه ریزی شده بود به بحث در مورد موضوعات مختلف اطراف خود را حرفه ای در روز پنج شنبه و جمعه اما برنامه ارائه آنلاین-تنها نسخه از این کنفرانس در ماه مه.

مدرسه با صدور یک بیانیه کتبی گفت: چند مجریان لغو کرده بود قبل از اعلام و “بیش از چند” شرکت کنندگان انجام داده بود بنابراین به عنوان به خوبی.

“ما امیدواریم که این لغو قابل فهم است که ما واقعا انجام بهترین های ما را بیشتر آگاه و دقیق تصمیم که ما احتمالا می تواند” در این بیانیه می گوید. “ما نگاه به جلو به داشتن CLAPS دوباره در فرد و امیدواریم که شما به ما بپیوندید.”

اسانس رهبری عقب نشینی

مارس 9: doTERRA چند سطح بازاریابی شرکت که مبادرت به فروش اسانس و محصولات مرتبط لغو رهبری آن عقب نشینی در شهر فینیکس مرکز همایش, برنامه ریزی, دوشنبه تا جمعه.

این شرکت نوشته شده در یک مصاحبه مطبوعاتی خود در Facebook صفحه عذرخواهی برای هر گونه ناراحتی لغو ممکن است باعث.

“ما رویداد برنامه ریزی شده در طول زمان هنگامی که برای تست این ویروس به طور چشمگیری افزایش می دهد” این بیانیه می گوید. “بر این اساس اپیدیولوژی انتظار یک افزایش بزرگ در تعداد موارد تایید شده از این ویروس در آمریکا است که به احتمال زیاد بعد اعلام می شود این هفته است.”

این شرکت همچنین livestreamed یک ویدیو در Facebook که در آن شرکت افسر ارشد پزشکی دکتر راسل Osguthorpe گفت: او می دانست چگونه ناخوشایند آن را به انصراف از این رویداد.

“این نوع از ناراحتی هستند — آنها جدی” Osguthorpe گفت. “و ما اصلا تحت — ما نمی تطهیر آنها را در همه. اما ما نمی خواهیم به مطمئن شوید که همه شما می دانید که شما در حال نگرانی اصلی ما.”

توسان جشنواره کتاب

مارس 9: توسان جشنواره کتاب شده است پس از لغو تعدادی از نویسندگان کشیده از این رویداد سالانه نگرانی جدید coronavirus با توجه به Arizona Daily Star.

این جشنواره که برنامه ریزی شده بود برای شنبه و یکشنبه به ارمغان می آورد بیش از 100000 نفر به دانشگاه آریزونا دانشگاه با توجه به ستاره.

توسان-بر اساس روزنامه که میزبان این رویداد گفت: چند تن از نویسندگان که لغو شد در مورد جدید کروناویروس.

مقامات تایید کرد که روز شنبه ساکن Pima County, است که به توسان تشخیص داده شده است با جدید کروناویروس و به فرض به آریزونا ششم مورد.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

می دانم که از یک رویداد بزرگ در آریزونا است که لغو شده است و یا به تعویق افتاد به دلیل ترس بیش از کروناویروس جدید? رسیدن به خبرنگار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de