وجود عدم اطمینان بیشتر از همیشه برای NBA پیش نویس امیدوار

این نبود که مدتها پیش که Gophers طرفداران بسکتبال استفاده نشده بود به بازیکنان اعلام کرد برای NBA پیش نویس است.

پس از خالی 1997 نهایی چهار فصل وجود دارد نه بازیکن که اعلام زود هنگام اما تنها یکی از سال 2008 تا سال گذشته زمانی که امیر Coffey آزمایش آب — و سمت چپ.

دانشجوی سال دوم مرکز دانیل Oturu همین این سال است. در حال حاضر مارکوس Carr به دنبال سرب خود را تنها هفت روز بعد. حداقل اوایل ورود بخشی از آن است.

Carr نیست Coffey. او Oturu. او هنوز نمی رفت از کالج فقط هنوز پس از قرار دادن نام خود را به پیش نویس حتی اگر پایان خود را در پست های رسانه های اجتماعی مانند تلفن های موبایل است که می تواند اتفاق می افتد.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد من هم در اینجا در دانشگاه مینه سوتا به من ارائه با فرصت باور نکردنی,” Carr نوشت. “و آن را برای همیشه لطفا برای نگه داشتن جایگاه ویژه ای در قلب من است.”

مردم در داخل Gophers برنامه اعتماد به نفس با استعداد دوم گارد نقطه خواهد بود فصل آینده, اما آن را نمی سهولت تنش برای طرفداران. این فصل 15-16 ضبط می شده اند بسیار بهتر بود Coffey باقی مانده است. فصل آینده به وضوح بهتر خواهد بود با Oturu. فصل آینده بدون Oturu و کار است که احتمالا چیزی نیست که مربی ریچارد Pitino یا طرفداران می خواهید تصور کنید.

سمت روشن است Oturu انتظار می رود که برای اولین بار Gophers بازیکن پیش نویس پس از Kris Humphries در سال 2004 اما هیچ تضمینی وجود ندارد او خواهد بود در دور اول انتخاب کنید, به خصوص اگر شما در طیف گسترده ای از پیش بینی.

Oturu و Coffey رفت undrafted ممکن نیست که چپ در اوایل پنج سال پیش. و بازیکنان مانند Carr را آزمایش آب, اما همه چیز در حال حاضر متفاوت است. NBA G لیگ مسیر و دو طرفه قرارداد مانند Coffey با لس آنجلس کلیپرز در حال جذاب تر.

در 2018, NCAA نیز ساخته شده است که پیش نویس فرایند بسیار ساده تر برای underclassmen به حرکت اجازه می دهد آنها را به استخدام عوامل و هنوز هم حفظ واجد شرایط بودن خود را.

بازیکنان در این سال هنوز هم مورد استفاده قرار نیست که به قاعده. Carr نیست باید بگویم دوشنبه شب که او را نگه داشتن گزینه های خود را باز با استخدام یک عامل.

این در واقع خوب به یک NCAA-گواهی عامل به کمک خط تا یک ترکیب دعوت تمرینات و مصاحبه با تیم NBA. Coffey آن را قبل از اینکه در نهایت تصمیم گیری او نمی خواهد به عقب. که روند طبیعی در حال حاضر. NCAA مهلت برای برداشت از پیش نویس بود و حتی از تمدید مارس 29 ژوئن 3 (NBA مهلت 15 ژوئن) به بازیکنان زمان بیشتری برای تصمیم گیری است.

به ظاهر نامنظم تصمیم گیری ساخته شده توسط بازیکنان اعلام کرد برای پیش نویس امروزه (81 بازیکنان اعلام شده و تنها 40 شد پیش نویس در سال گذشته) باید محاسبه شده در این سال به طور خاص ،

Carr مانند بسیاری دیگر ترک درب باز به بازگشت به مدرسه نمی تواند کار را برای تیم ها در آینده نزدیک. اما اگر او منتظر NBA لغو بقیه این فصل فرصت تمرین به طور کامل تبخیر شود. به همین دلیل NBA عامیانه در حال مطالعه نوار از کار و دیگر اوایل کسانی که در حال حاضر برای دیدن اگر آنها در خور توجه در پیش نویس شب هر زمان که ممکن است. گزارش ها می گویند در ماه آگوست یا حتی ماه سپتامبر خواهد بود که بسیار متفاوت از سال گذشته است.

Coffey اعلام شده به صورت پیش نویس در سال گذشته در اوایل ماه آوریل و در حال حاضر تمرینات شروع شد برای تیم هفته بعد. وجود دارد پورتسموث دعوتی های NBA ترکیب NBA G لیگ ترکیب همه در آوریل و مه. در ماه ژوئن آن زمان برای دریافت از طریق NBA Finals و NBA پیش نویس یک زن و شوهر هفته بعد.

در حال حاضر همه بازیکنان از پتانسیل قرعه کشی میدارد به کسانی که مانند Carr امید عمدتا در NBA رادار — آیا در برزخ با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ضمن Gophers وفادار و طرفداران college hoops تیم در سراسر کشور هستند و شاید اگر از خود بازیکنان در حال انجام کار درست با اعلام در این زمان از عدم قطعیت.

 

مارکوس فولر را پوشش می دهد Gophers مردان بسکتبال و بسکتبال کالج برای استار تریبیون. E-mail: [email protected] توییتر: @Marcus_R_Fuller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>