وجود دارد یک نبرد دم خود را برای $1,200 دولت تسکین بررسی

بزرگترین پرداخت شرکت ها در حال مبارزه برای قطعه خود را از ایالات متحده coronavirus محرک: انتساب به کمک به توزیع برخی از تسکین پولی که ارسال خواهد شد به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در هفته های آینده.

ویزا, Inc. و مستر کارت, Inc. در حال لابی وزارت خزانه داری را شامل می شود در گزینه های این سازمان برای پرداخت بودجه به عنوان شرکت های کوچکتر پی پال Holdings, Inc. و مربع Inc. استدلال آنها این است که اگر دولت به دنبال دریافت پول به سرعت و با خیال راحت به خانواده ها در سراسر کشور به آن نیاز دارد را با قرن 21 است.

“ویژگی های مدرن پرداخت جهان هستند و ایده آل مناسب برای کمک به اینجا” گفت: Jodie کلی مدیر اجرایی واشنگتن-بر اساس معاملات الکترونیکی انجمن که نشان دهنده بیش از 500 شرکت در صنعت. “ما در سریع ما امن هستند و هیچ کس به لمس هر چیزی.”

گرفتن برداشت برای این برنامه خواهد بود یک مزیت برای پرداخت شرکت ها که اغلب لوی هزینه در هر زمان و پول فرستاده شده است در شبکه خود را. این شرکت شده اند بروز رکود در هزینه های مصرف کننده به عنوان دولت ها در سراسر جهان دستور داد مردم را به ماندن در خانه و کسب و کار بسته.

اکثر شرکت های لابی خزانه داری باید ارائه تخفیف از آنچه به طور معمول شارژ. یکی از گزینه با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع خواهد بود مذاکره هزینه مسطح برای این کار به جای شارژ در هر فرد است.

رسوب مستقیم

وزارت خزانه داری نشده اعلام کرد, چگونه آن را برنامه ای برای خرج کردن چک. آن را احتمالا وجوه سپرده به طور مستقیم به حساب های بانکی با استفاده از اطلاعات آن از مالیات دهندگان و دبیر استیون Mnuchin گفت: CBS “چهره ملت” در روز یکشنبه که پرداخت ممکن است شروع به پس از رسیدن در عرض سه هفته.

بر اساس برخی برآوردها 14 میلیون نفر در ایالات متحده ندارد و حساب های بانکی و بسیاری دیگر هنوز دریافت بازپرداخت از سرویس درآمد داخلی با چک معنی دولت ندارد خود را در بانک اطلاعات.

امداد لایحه شامل پرداخت های مستقیم به کم درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی گسترش مزایای بیکاری می دهد و بسیاری از شرکت ها دسترسی به تامین مالی اضطراری و معافیت های مالیاتی. به امید دفع سقوط اقتصادی وزارت خزانه داری است فشار برای دریافت پول به سرعت. بسته به درآمد یک فرد می توانید دریافت تا آنجا که $1,200 به علاوه 500 دلار برای هر کودک است.

ویزا و مستر کارت به احتمال زیاد بخشی از گزینه های وزارت خزانه داری رول به پرداخت وجوه با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. دو سال را صرف ساخت دو فیلم جدید در شبکه — مستقیم ویزا و مسترکارت ارسال — که می تواند فورا وجوه سپرده به میلیاردها دلار از حساب های بانکی در سراسر جهان است.

“ما اعتقاد داریم که ما را یک فرصت و مسئولیت برای کمک به حمایت از تلاش برای پاسخ به و بازیابی از این بحران گفت:” شیث ایسن سخنگوی مسترکارت. او گفت: شرکت نمی کند هر گونه بینش چگونه دولت تصمیم به توزیع پول است. “ما آماده برای کمک به است.”

پی پال و مربع در حال هل دادن خود را از کیف پول دیجیتال — پی پال Venmo و مربع نقدی — به عنوان گزینه های دیگر. کیف پول را تبدیل به یک جایگزین محبوب به حساب های بانکی برای مصرف کنندگان ایالات متحده در سال های اخیر است.

سخنگوی مربع با اشاره به یک صدای جیر جیر از مدیر عامل شرکت جک دورسی در هفته گذشته درخواست از دولت برای اجازه شرکت کمک پرداخت.

مردم نیاز به کمک بلافاصله. این فن آوری وجود دارد برای به دست آوردن پول برای بسیاری از مردم امروز (حتی برای کسانی که بدون حساب های بانکی). مربع و بسیاری از همسالان ما می توانید آن را انجام داده است. دولت آمریکا: اجازه بدهید به ما کمک کند. https://t.co/mVrpOpbp0b

— جک (@jack) مارس 26 سال 2020

یک سخنگوی وزارت خزانه داری نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در حالی که سخنگوی ویزا کاهش یافته است به نظر. یک نماینده برای پی پال تایید شرکت در مذاکرات با وزارت خزانه داری.

شامل شدن در بی سابقه پرداخت می تواند کمک به پرداخت الکترونیکی با شرکت های دراز مدت هدف: گرفتن بیشتر ریشه دوانده به فدرال مزایای سیستم.

در حالی که پرداخت مستقیم است که اغلب محبوب ترین راه برای دریافت کمک های دولت, سازمان, شده اند به طور فزاینده ای تبدیل به کارت های اعتباری و دیگر اشکال پرداخت های الکترونیکی به عنوان یک جایگزین ارزان تر برای کنترل. در هفته های اخیر لابی برای کارت اعتباری ارائه دهندگان نیز به دنبال بازی در نقش محرک پرداخت.

فدرال و دولت های محلی و سازمان های دولتی پرداخت $137 میلیارد دلار از طریق کارت های اعتباری در سال 2018 یا 2 ٪ از کل هزینه با توجه به گزارش ماه سپتامبر فدرال رزرو. این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه که استفاده می شود شناخته شده به عنوان مواد غذایی فرستاده بزرگترین سهم.

به عنوان لابی همچنان یک مسئله است که پرداخت شرکت در حال تلاش برای گریز از این است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به مانند نماد از آمریکایی ها دریافت یک بررسی در پست الکترونیکی. او گفت که او می خواهد نام خود را در چک و یا حداقل در یک نامه همراه با پول نشان می دهد که آن را از او به گفته افراد آشنا با این موضوع.

که تعجب آور نیست برای یک زن 73 ساله و شناخته شده برای حمل بزرگ wads پول نقد در اطراف, اما آن را نمی ممکن است به خوبی جواب برای کسانی که فشار برای دیجیتال جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>