برای چند دهه, پایگاه های نظامی و بخش های آتش در آریزونا و در سراسر کشور استفاده می شود سمی فوم برای خاموش کردن آتش سوزی اغلب اجازه می دهد آن را به نفوذ به زمین و به ما تامین آب است.

لوقا پایگاه نیروی هوایی اعلام کرد در سال گذشته که این مواد شیمیایی هنوز در آن آب های زیرزمینی و آریزونا جمهوری بررسی نشان داد که آنها نیز به تازگی یافت شده است نه در سیستم آب آشامیدنی در دولت است.

وجود دارد در حال حاضر علاقه رو به رشد در میان دولت فدرال و مقامات برای پیدا کردن چگونه گسترده شده است و به مجموعه ای از محدودیت اجرا در سطح مواد شیمیایی در آب آشامیدنی.

سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد در ماه گذشته که این پیشنهاد به مجموعه ای از محدودیت های قانونی در سطح مواد شیمیایی perfluorooctane سولفونات (PFOS) و perfluorooctanoic اسید (PFOA) که می توان در آب آشامیدنی. این امر نیاز به خدمات عمومی به تست آب آشامیدنی برای مواد شیمیایی و تعطیل یا رفع هر گونه سیستم آب با سطح بالاتر از حد است.

سازمان حفاظت محیط زیست نیست و در عین حال گفت: آنچه که محدود خواهد بود و این مقررات هنوز ماه شاید حتی سال ها از در حال نهایی.

در ضمن تست برای مواد شیمیایی است که هنوز هم در حال پیشرفت در سراسر آریزونا. لوقا به زودی تست بیشتر سیستم های آب در اطراف پایه و دولت می گوید این برنامه برای تست بیشتر سیستم های آب عمومی ،

چگونه آریزونا است که پرداختن به “برای همیشه مواد شیمیایی’

چند آریزونا قانونگذاران می خواهند دولت را به در پیش گرفتن مشکل یا اجازه می دهد آریزونا اداره کیفیت محیط زیست به مجموعه خود را اجرا محدودیتی در مواد شیمیایی و یا با دادن است که واحد پول بیشتر برای تست سیستم های آب در دولت است.

“چرا صبر در سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت تشکر. کیرستن انگل D-توسان که به معرفی یک لایحه مربوط به این سال است. “کشورهای دیگر رفته اند جلوتر مانند نیوجرسی و تنظیم استانداردها برای این بسیار خطرناک شیمیایی هستند که در آب ما. سازمان حفاظت محیط زیست است رک و پوست کنده شده کشیدن پای خود.”

سازمان حفاظت محیط زیست پیدا کرده است قرار گرفتن در معرض PFOS و PFOA ممکن است باعث سرطان است و مربوط به دیگر مسائل مربوط به سلامت مانند رشد و نمو اثرات کبد و کلیه مسائل و اختلالات تیروئید.

آنها به عنوان “برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی” از آنجا که آنها نمی به طور طبیعی در محیط زیست است.

این مواد شیمیایی یافت می شود نه تنها در آتش نشانی فوم اما دیگر صنعتی و محصولات خانگی مانند فرش و پوشاک و درمان است.

در سال 2016 سازمان حفاظت محیط زیست صادر مشورتی ایجاد یک سطح که در آن این مواد شیمیایی می تواند به طور بالقوه اگر مضر موجود در آب آشامیدنی. اما یک مشورتی را فراهم نمی کند اجرا استاندارد.

جمهوری گزارش ویژه: آریزونا بعدی بحران آب

دولت قصد دارد دور دوم تست

آریزونا اداره کیفیت محیط زیست بوده و با توجه به این مواد شیمیایی برای سال در حال حاضر.

تا سال 2018, آن را تا به حال تست برای مواد شیمیایی در سیستم های آب که ارائه نوشیدن آب به حدود 80 درصد از جمعیت این ایالت. دولت تحت فشار اپراتورها از سیستم های آب با محدودیت بالاتر از فدرال مشورتی سطح 70 قسمت در تریلیون تعطیل تاثیر قرار چاه و یا اضافه کردن سیستم های تصفیه.

جمهوری بررسی در سال گذشته نشان داد که نه آب سیستم های که تا به حال در یک نقطه تست شده بالا برای مواد شیمیایی بسیاری تا به حال ثابت موضوع توسط مارس 2019.

شهر مارانا یکی از دو سیستم هنوز در حال کار بر روی یک ثابت برنامه برای نصب یک سیستم درمان. دیگر سیستم استفاده می شود برای یک کسب و کار خصوصی و پس از آن محدود قرار گرفتن در معرض عمومی.

ADEQ برنامه دور دوم نمونه گفت: ارین, اردن یک سخنگوی وزارت.

این اداره در نظر دارد تا پایان نمونه برداری تا پایان ماه ژوئن تکمیل نتایج و تجزیه و تحلیل قبل از پایان سال, اردن گفت.

دولت Rep. Rosanna Gabaldón D-سهوآریتا می خواهد ADEQ به پول بیشتر برای تست.

او به معرفی یک لایحه در این سال که به $500,000 به بخش بعدی سال مالی برای تست سیستم های آب عمومی برای مواد شیمیایی و سپس به کمک سیستم های آب و کاهش مواد شیمیایی اگر سطوح بالا یافت می شوند.

Gabaldón گفت: این لایحه نیست, مورد توجه, این سال, اما او فکر می کند آن را یک مسئله مهم برای دولت به آدرس.

“ما باید در جبهه مبارزه با این آلاینده ها,” او گفت:.

مجلس می خواهد آریزونا به مجموعه ای از استاندارد خاص خود را دارد

کشورهای دیگر در حال کار به مجموعه قابل اجرا در سطوح — برخی از آنها پایین تر از سازمان حفاظت محیط زیست مشورتی سطح.

آریزونا قانون ممنوع بخش از داشتن قوانین زیست محیطی و یا استاندارد است که دقیق تر از قانون فدرال است.

انگل معرفی یک لایحه در این سال که به از بین بردن آن قانون و به مدیر گروه اجازه اجرا ایجاد استانداردهای کیفیت آب برای PFOS و PFOA همراه با کروم-6; 1,4 dioxane; و دیگر مواد مضر به عنوان perfluoroalkyl و polyfluoroalkyl مواد.

این معلوم نیست که آیا این تغییر حکومت قانونی می باشد. برخی از وکلای مدافع می گویند آن است که قانونی برای ADEQ به مجموعه ای از استاندارد زمانی که دولت فدرال است و نه یک مجموعه با توجه به ADEQ مدیر Misael Cabrera.

اما Cabrera گفت که این گروه هرگز تنظیم ایالت آب آشامیدنی و یا آب های زیرزمینی استاندارد جلوتر و یا دقیق تر از دولت فدرال و انجام این کار “می تواند ایجاد تناقضات در آینده” به خصوص سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان حرکت به جلو با یک اجرا محدود می کند.

Cabrera گفت که سیستم های آب شده اند به طور داوطلبانه کار کردن با این اداره به غلظت زیر مشورتی سطح و تنظیم استاندارد را تغییر نمی دهد کسانی که تلاش.

انگل لایحه و بعد فورا رفت واز توجه در قانونگذاری در این سال, اما انگل است که وکیل محیط زیست و قبلا برای سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هنوز هم مهم است برای دولت به فکر کردن در مورد چگونه آن را می توانید پیش از این موضوع است.

“ما نمی دانیم که اگر استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست در حال رفتن به کافی,” او گفت:. “چرا که نه خود ما دولت رگولاتور تنظیم استاندارد است ؟ هیچ چیز می تواند مهم تر از آب در آریزونا است.”

نه سیستم های آب که جمهوری آگاه است که آزمایش بالا برای مواد شیمیایی در سال های اخیر پنج نفر از آنها در منطقه توسان. انگل نشان دهنده یک منطقه درست در شمال Davis-Monthan پایگاه نیروی هوایی استفاده می شود که سمی فوم و اجازه آن را به نفوذ به زمین.

در 2018, مارانا و توسان آب ثبت مشترک پرونده در Pima County Superior Court برابر 3 متر و چهار دیگر تولید کنندگان سمی فوم آتش نشانی سعی کنید برای بازیابی هزینه های درمان است.

پرسید که آیا ADEQ ترجیح می دهند به مقررات دولت در, مواد شیمیایی, به جای انتظار در سازمان حفاظت محیط زیست اردن گفت که “تنها قوه مقننه می تواند تنظیم مقررات برای ایالت آریزونا نه یک سازمان دولتی و تنها مقامات منتخب معرفی می لوایح از جمله قوانین و مقررات.”

در سال گذشته Cabrera گفت: جمهوری اسلامی که او تا به حال پیشنهاد قوه مقننه در عمل این موضوع و نبود برنامه ریزی برای تا اثرات بهداشتی از مواد شیمیایی شدند و بیشتر روشن است.

اما او در سال گذشته تاکید کرد فدرال رهبران نظامی اهمیت پرداختن به این موضوع است.

تست آب همچنان در اطراف لوقا

در همین حال نیروی هوایی است که هنوز هم کار بر روی تست آب در اطراف لوقا پایگاه نیروی هوایی.

زمانی که لوقا اعلام کرد در سال گذشته که آن را پیدا کرده بود سطح بالایی از مواد شیمیایی در آبهای زیرزمینی آن را نیز اعلام کرد آن را می توان در تلاش برای تست همه از نوشیدن آب چاه های اطراف پایه.

نیروی هوایی شناسایی 47 حلقه چاه در یک شعاع مایل به تست. از آن 14 شد شهرداری چاه و 33 شد خصوصی چاه.

از 33 خصوصی, چاه, 12 استفاده شد برای نوشیدن آب — و هشت چاه صاحبان مجاز نیروی هوایی برای تست چاه.

فقط یکی هست که متعلق به یک خانواده, تست بالاتر از مشاوره سطح مواد شیمیایی. نیروی هوایی ارائه بطری آب به خانواده تا زمانی که آن می تواند در دراز مدت راه حل مانند یک سیستم فیلتراسیون گفت: Sean Clements, یک لوقا سخنگوی.

چرا که به خوبی تست شده بالا نیروی هوایی را تست تمام نوشیدن آب چاه در چهار مایل شعاع پایه Clements گفت.

نیروی هوایی اعطا قرارداد در دسامبر به یک شرکت خصوصی است که آزمون این چاه و این که تست آغاز خواهد شد در این بهار Clements گفت.

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de