Therap افزایش آن HIPAA سازگار پیام رسانی امن و ابزار ارتباطی

WATERBURY, Conn., Feb. 25, 2020 /PRNewswire/ — Therap امن ارتباطات از ویژگی های است که تسهیل تبادل اطلاعات میان سیستم کاربران در یک سازمان در سراسر سازمان از ارائه خدمات به یک فرد مشترک و با اعضای خانواده, نگهبان, دولت, نظارت, مورد مدیران و دیگران قرار گرفتند بهبود در سیستم به روز رسانی های اخیر از جمله یک رابط کاربری بهبود یافته. امن ارتباطات ابزار اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن پیام های ایمن حسابداری برای رعایت HIPAA.

Therap جامع ابزار بهبود کیفیت خدمات مشتری, نتایج و پاسخگویی در دراز مدت خدمات و پشتیبانی (LTSS) برنامه ها از جمله سازمان های ارائه خدمات به افراد مبتلا به معلولیت های فکری و توسعه. در استفاده از پرونده سلامت الکترونیک سیستم ارتباطات روزانه و گزارش بین سازمان های دولتی مشترک ارائه دهندگان خدمات کارکنان و خانواده های خارجی و اعضای تیم می شود بدون درز. امن ارتباطات (SComm) ماژول فراهم می کند قابلیت های کاربران انتظار از ایمیل در نوشتن و ارسال پیام های مدیریت پوشه پیش نویس ها و پیام های گروه در حالی که مطابق با HIPAA در تأمین امنیت و دسترسی برای هر مشترک اسناد و یا بحث مربوط به یک فرد در هنگام برقراری ارتباط با یک همکار کارکنان سازمان و یا اختصاص داده شده به کاربران خارج از سازمان.

ماژول جستجوی پیشرفته گزینه باعث می شود نتیجه جستجو آسان تر با بهبود معیارها و پارامترهای. پیشرفت به ماژول ذخیره مراحل کاربران در انتخاب و ارسال پیام و نمایش در آوردن ماژول به روز با ویژگی های نورد از جاهای دیگر در سراسر پلت فرم. ایمن ابزار ارتباطی یکپارچه با Therap نقش مبتنی بر کنترل دسترسی و حصول اطمینان از حفاظت اطلاعات سلامت (فی) است که رد و بدل تنها با کارکنان در حال حاضر ممتاز برای مشاهده این اطلاعات برای آن فرد است.

از ویژگی های دیگر پیشرفت ها عبارتند از انعطاف پذیر گیرنده انتخاب طرح اجازه دادن به کاربران برای انتخاب چندین گیرنده در حال حاضر از جمله نام کاربری و یا ترکیبی از کاربران با نقش دسترسی و یا برنامه دسترسی داشته باشید. به عنوان پیام ها را می توان به ترتیب اولویت توسط سطح فوریت کاربران می توانید انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند اطلاعیه فرستاده شده و ایمن خود را به ایمیل و یا متن با پیکربندی اطلاع رسانی در سطح(ص) آنها می خواهم به هشدار داده می شود, به خصوص به عنوان مخاطبین خارجی که ممکن است استفاده از Therap به عنوان بخشی از روز به روز مستندات و بررسی.

در مورد Therap
Therap را HIPAA سازگار معلولیت های فکری و توسعه نرم افزار مورد استفاده در خانه و خدمات مبتنی بر جامعه تنظیمات (HCBS) برای اسناد ارتباط و گزارش و گسترده تر در دراز مدت پشتیبانی و خدمات (LTSS) جامعه است. Therap ارائه می دهد یک راه حل نرم افزار به صورت data-driven نتایج تضمین کیفیت و الکترونیکی پزشکی و خصوصی حسابداری و مدیریت.

منبع: Therap خدمات

منبع Therap خدمات

لینک های مرتبط

http://www.therapservices.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>