بازار جهانی برای Blockchain در Aerospace & Defense (2020-2025) شامل پروفایل های از سیمبا زنجیره Accenture های Loyyal شرکت Aeron آزمایشگاه های پیچ در پیچ درخت و بیشتر

دوبلین, جولای 6, 2020 /PRNewswire/ — از “Blockchain در هوافضا و دفاع در بازار – رشد روند و پیش بینی (2020 – 2025)” گزارش اضافه شده است به ResearchAndMarkets.com’s ارائه شده است.

این فناوری blockchain در هوافضا و دفاع در بازار پیش بینی شده است برای ثبت یک افزایش بیش از 35 درصد در طی دوره پیش بینی.

با توجه به حضور بزرگ و پیچیده زنجیره تامین در هوافضا و صنایع دفاعی blockchain فن آوری می تواند کمک به حفظ به خوبی متصل شده و شفاف زنجیره تامین است. این یکی از عمده عوامل رانندگی برای استفاده از فناوری blockchain در هوافضا و صنایع دفاعی.

در رشد صنعت هوانوردی در blockchain پلت فرم ارائه دهندگان مانند Hyperledger پارچه Accenture PLC مایکروسافت و Loyyal شرکت, در میان دیگران, همراه با صنعت حمل و نقل هوایی, بازیکنان مانند فرودگاه ها و خطوط هوایی در حال سرمایه گذاری در توسعه و ترکیب این تکنولوژی به صنعت حمل و نقل هوایی.

در حال حاضر دفاع رشد کندتر در مقایسه با هوافضا بخش با تعداد زیادی از سرمایه گذاری در R&D برای حفاظت در برابر جنگ سایبری ردیابی دفاع مربوط به حمل و نقل و قرارداد و ایجاد امن دولت پورتال و کارآمد میدان جنگ, پیام, خدمات, در میان دیگران, برنامه های کاربردی.

کلید روند بازار

هوافضا بخش به تجربه بالاترین رشد در طول دوره پیش بینی

هوافضا بخش از بازار مورد مطالعه قرار گرفته است انتظار می رود به ثبت نام بالاترین افزایش در طول دوره پیش بینی. این رشد عمدتا توسط افزایش در سرمایه گذاری در R&D فناوری blockchain به حمل و نقل هوایی تجاری. شرکت های هواپیمایی مانند لوفت هانزا, Air New Zealand, و, Air France, KLM, در میان دیگران سرمایه گذاری کرده اند و در حال ارزیابی این فناوری برای ترکیب و آن را در مدل های کسب و کار از جمله خرده بار و چمدان پیگیری توزیع و برنامه های وفاداری برای افزایش سود خود را. خطوط هوایی سنگاپور رسما راه اندازی blockchain بر اساس برنامه وفاداری برای مشتریان مکرر در جولای 2018 پس از انجام یک اثبات مفهوم محاکمه با KPMG و مایکروسافت از ماه فوریه است.

به طور مشابه, شرکت سیتا در حال همکاری نزدیک با مقامات فرودگاه و در حال همکاری با یکدیگر برای ادغام blockchain فن آوری و به روز رسانی صنعت بازیکنان در مورد فن آوری های نوظهور. سیتا Labs همکاری با بریتیش ایرویز هیتروژنو فرودگاه میامی فرودگاه بین المللی به اعتبار FlightChain پلت فرم است که نشان می دهد چگونه پرواز می تواند اطلاعات ذخیره شده بر روی blockchain به ارائه یک منبع حقیقت و کنترل مشترک از داده ها توسط شرکت های هواپیمایی و فرودگاه ها. لوفت هانزا و ایر فرانس کی ال ام نیز نسبت به استفاده از blockchain برای مدیریت قطعات یدکی در خدمت هواپیما. از جمله پیشرفت در حال کمک به رشد این بخش در طول دوره پیش بینی.

آمریکای شمالی به تجربه بالاترین رشد در طول دوره پیش بینی

منطقه آمریکای شمالی پیش بینی شده است بالاترین رشد در طول دوره پیش بینی. این است که با توجه به سرمایه گذاری توسط شرکت های مستقر در ایالات متحده. Honeywell راه اندازی یک تجارت الکترونیکی جدید ابتکار GoDirect تجارت blockchain ابتکار برای قطعات هواپیما. به طور مشابه بوئینگ با همکاری SparkCognition برای تشکیل یک شرکت جدید به نام SkyGrid به توسعه نرم افزار برای هوایی تحرک در مناطق شهری به صورت مستقل باری و مسافری هوایی وسایل نقلیه. SkyGrid تکنولوژی با استفاده از هر دو blockchain تکنولوژی و هوش مصنوعی به صورت پویا ترافیک مسیریابی (سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین (UAS) مدیریت ترافیک).

علاوه بر این, از سوی دیگر دولت برنامه ای برای استفاده از این فناوری در کاربردهای نظامی. در سال گذشته دولت موظف به blockchain cybersecurity پژوهش و مطالعه است. Naval Air Systems Command (NAVAIR) با همکاری ایندیانا فناوری و شرکت های تولیدی (ITAMCO) به استفاده از فناوری blockchain برای یک ارتباط شفاف و زنجیره تامین. طرح هایی توسط دولت و شرکت های فن آوری در حال پیش بینی برای حمایت از رشد این بازار در این منطقه است.

چشم انداز رقابتی

برجسته بازیکنان در blockchain تکنولوژی در هوافضا و دفاعی بازار سیم پیچ درخت Loyyal شرکت Accenture PLC مایکروسافت و Aeron Labs. بازار مورد مطالعه به شدت پراکنده است با توجه به حضور بسیاری از بازیکنان محلی. تثبیت بازار است که انتظار می رود را با خوبی تاسیس شرکت های دستیابی به نوپا در زمینه فناوری blockchain. پس از بازار است که هنوز در مراحل اولیه خود به مشارکت و سرمایه گذاری مشترک بین blockchain پلت فرم دهنده و هوافضا و دفاع بازیکنان انتظار می رود برای تقویت رشد بازار مورد مطالعه در طول دوره پیش بینی.

موضوعات کلیدی پوشش داده شده

1 مقدمه
1.1 بررسی فرضیات
1.2 محدوده مورد مطالعه

2 روش تحقیق

3 خلاصه اجرایی

4 پویایی بازار
4.1 بررسی بازار
4.2 بازار درایور
4.3 بازار محدودیت
4.4 پورتر پنج نیروهای تجزیه و تحلیل

5 تقسیم بندی بازار
5.1 کاربر نهایی
5.1.1 هوافضا
5.1.2 دفاع
5.2 جغرافیا
5.2.1 آمریکای شمالی
5.2.2 اروپا
5.2.3 آسیا و اقیانوس آرام
5.2.4 بقیه جهان

6 چشم انداز رقابتی
6.1 فروشنده سهم بازار
6.2 شرکت پروفیل
6.2.1 سیمبا زنجیره ای, Inc.
6.2.2 Accenture PLC
6.2.3 Loyyal شرکت
6.2.4 Aeron Labs
6.2.5 درخت پیچ در پیچ
6.2.6 مایکروسافت
6.2.7 ازن
6.2.8 BRUcloud
6.2.9 IBM
6.2.10 Guardtime

7 فرصت های بازار و روند آینده

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش بازدید https://www.researchandmarkets.com/r/pcclpq

تحقیقات و بازار نیز ارائه می دهد سفارشی خدمات پژوهشی ارائه متمرکز و جامع و متناسب با پژوهش است.

رسانه های تماس:

تحقیقات و بازار
لورا چوبارشد مدیریت
[email protected]

برای E. S. T ساعات اداری تماس بگیرید +1-917-300-0470
برای ایالات متحده/می توانید با تلفن رایگان تماس بگیرید +1-800-526-8630
برای GMT ساعت اداری تماس بگیرید +353-1-416-8900

ایالات متحده فکس: 646-607-1907
فکس (خارج از آمریکا): +353-1-481-1716

منبع تحقیقات و بازار

لینک های مرتبط

http://www.researchandmarkets.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im