ROCKVILLE, Md., مارس 14, 2020 /PRNewswire/ — روستا در رککویلل—ملی لوتری جامعه اعلام کرد روز شنبه, مارس 14که آنها را به اتمام علامت قراضه مورد نیاز مریلند وزارت بهداشت, زیر یک کم خطر قرار گرفتن در معرض از COVID-19 رخ داده است که زمانی که یکی از سه مثبت Montgomery County ساکنان با حضور در یک رویداد در روستا در راکویل در تاریخ 28 فوریه سال 2020.

“من خوشحالم که به گزارش جامعه ما باقی مانده است رایگان از COVID-19 علائم و روستا در رککویلل تا به حال هیچ تست مثبت برای COVID-19″ گفت: Kyle Hrebenمدیر اجرایی در روستا در رککویلل. “ما درک که فرماندار لری هوگان ارائه تست برای آن دسته از افراد هر دو کارکنان و ساکنان که با حضور در فوریه 28 برای اطمینان از ایجاد کرد در رککویلل باقی مانده عاری از ویروس است.” Hreben نیز با تمجید از مریلند وزارت بهداشت برای همکاری خود را با ایجاد کرد در رککویلل طی هفته گذشته و همچنین تلاش های این تیم برای محافظت از ساکنان و هر یک از دیگر.

“تمرکز اولیه ما این است که برای حفظ بالاترین سطح از رفاه برای ما ساکنان و اعضای تیم گفت:” کارن Srokaمدیر خدمات بالینی به صورت ملی لوتری جوامع و خدمات (NLCS) پدر و مادر سازمان ایجاد کرد در رککویلل. “در این سرعت در حال تغییر است و جهان در حال تحول سلامت بحران ما را هوشیار باشند و در حفاظت از ساکنان ما و اعضای تیم با احتیاط از ملاقات محدودیت و ادامه داد: آموزش و پرورش در بهترین شیوه برای پیشگیری از گسترش هر گونه بیماری است.” Sroka گفت. این روستا در رککویلل و NLCS ادامه خواهد داد به همکاری با دولت و سازمان های فدرال برای تقویت توصیه های خود را.

اوایل این هفته این روستا در رککویلل اصلاح ملاقات به ضروری بازديد فقط در مرکز بهداشت (زندگی کمک و پرستاری ماهر محله). ضروری بازديد تعریف شده به عنوان کسانی که بازدیدکننده داشته است به ساکنان یا مهمان که تجربه یک تغییر قابل توجهی در وضعیت پزشکی است. علامت نمایش همچنان ضروری برای بازدید کنندگان و اعضای تیم به آنها وارد مرکز بهداشت. مجازی بازديد اجرا شده اند با استفاده از اسکایپ و FaceTime به سهولت بار بازدید کننده محدودیت.

“ما یک تیم مجرب از کارشناسان بهداشت و درمان و من سپاسگزار برای هر یک از آنها را به عنوان آنها خود را نشان داد ادامه داد: فداکاری و بسیار حرفه ای در طول هفته گذشته” Hreben گفت. “آنها روزانه تحویل در ماموریت ما با زندگی کردن ارزش های ما در مراقبت که آنها ارائه به شهروندان و نه فقط در هفته گذشته, اما در همه زمان ها.”

در مورد روستا در رککویلل
این روستا در رککویلل—ملی لوتری جامعه در Rockville, Md., یک CCRC (ادامه مراقبت بازنشستگی جامعه) خود را جشن 130 سال خدمت به سالمندان ارائه می دهد و زندگی مستقل myPotential کوتاه مدت و توانبخشی سرپایی, مهلت دراز مدت مراقبت های پرستاری آسایشگاه زندگی کمک و پشتیبانی از حافظه. برای اطلاعات بیشتر www.thevillageatrockville.org

در مورد ملی لوتری جوامع و خدمات (NLCS)
در خدمت افراد مسن پس از سال 1890 NLCS افتخارات الهام بخش و پشتیبانی از انتخاب و فرصت همکاری با افراد مسن. بر اساس Rockville, Md. NLCS است مبتنی بر ایمان و نه برای سود وزارت کلیسای انجیلی لوتری در امریکا (ELCA) دلاورمریلندشهری واشنگتن دی سی و ویرجینیا Synods خدمت به مردم از همه اعتقادات. NLCS در حال کار با یکدیگر برای ایجاد رونق جوامع است. NLCS گواهی محل عالی برای کار®.

اشخاص حمایت شده توسط ملی لوتری شامل myPotential در خانه در Winchester Va., و Rockville, Md., این روستا در راکویل در Rockville, Md., میراث در نورت اگاستا در Staunton, Va., این روستا در باغ ریج در Winchester Va., این روستا در آوگسبورگ در Baltimore, Md., Impact1890و روستا در پراویدنس نقطه در آناپولیس, Md., موضوع برای تصویب نهایی توسط وزارت مریلند پیری است. برای اطلاعات بیشتر www.nationallutheran.org

PRLog ID: www.prlog.org/12814601

منبع این روستا در رککویلل

لینک های مرتبط

http://www.thevillageatrockville.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im