با ارزش 500: بیش از یک سوم از شرکت ها تعهد برای سرعت بخشیدن به ورود ناتوانی در پی COVID-19

لندن, جولای 24, 2020 /PRNewswire/ — امروز با ارزش 500 – جنبش جهانی کار برای به دست آوردن 500 از بزرگترین کسب و کار متعهد به قرار دادن ورود ناتوانی در کسب و کار خود را رهبری برنامه – به رسمیت می شناسد 30امین سالگرد آمریکایی های معلول (ADA) روز یکشنبه با انتشار تحقیقات جدید کاوش چگونه شرکت ها در حال کار برای بهبود تنوع آنها و گنجاندن سیاست.

یافته های برجسته و تاثیر COVID-19 در تنوع و شمول نتیجه رسید که 35 درصد از شرکت ها در حال حاضر آگاه تر از همیشه از نیازهای افراد معلول و شتاب خود را از اقدامات و تعهدات به ناتوانی در ورود و دسترسی. تغییر برداشت اطراف از راه دور و کار انعطاف پذیر و رو به رشد تحقق اهمیت فراگیر و متنوع فرهنگ سازمانی شناسایی شده اند به عنوان عوامل مؤثر در این روند است.

در حالی که این اخبار مثبت در میان یک بحران جهانی دیگر آموخته های کلیدی از گزارش درایو خانه است که هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که برابری است که واقعا به دست آورد.

15 درصد از سازمان های مورد بررسی را مجبور به کنار گذاشتن تلاش های اطراف ناتوانی ورود با توجه به چالش های فوری در پی بهداشت جهانی بیماری همه گیر. با وجود 88 درصد از شرکت ها ادعا ناتوانی ورود مهم است برای کسب و کار خود استراتژی – تنها 8 درصد به طور منظم شامل افراد معلول در بازاریابی و ارتباطات.

راه اندازی شد در مرحله اصلی در فروم اقتصاد جهانی در این نشست سالانه در ماه ژانویه 2019با ارزش 500 اعلام کرد امروز که جامعه آن رسیده 296 شرکت.

آخرین شرکت های جهانی برای پیوستن به این جنبش هستند Barilla, سیاه و Veatch, Boston Consulting Group (BCG), Calvin Klein, Dentsu, گرین پادشاه InMoment, آمریکای میانه, Nuance Communications روشه داروسازی انگلستان Seibu گروه نرم افزار AG, تارا Chand لجستيک (هند) Tommy Hilfiger, Voya مالی ویل Gotshal & Manges LLP و Zain Electrocomponents PLC.

امروز با ارزش 500 نیز در تماس های کسب و کار در سطح جهان برای پیوستن به این جنبش و تعهد به قرار دادن ناتوانی خود را در هیئت مدیره دستور کار است. به عنوان آن می ایستد وجود دارد 56 با ارزش 500 عضو در ایالات متحده آمریکا — 18 ٪ از زمان عضویت. با توجه آمریکا همچنان بزرگترین اقتصاد جهان با 54 از 100 شرکت برتر جهانی (PWC جهانی بالا 100) عضویت در صد باید بالاتر است.

با ارزش 500 هدف مهم است که 15 درصد از مردم در سراسر جهان زندگی می کنند با یک ناتوانی است. هنگامی که شما شامل خانواده های کسانی که زندگی با ناتوانی این تعداد افزایش به 53 درصد. در زیر با ما قوانین و مقررات کسب و کار می توانید برای درخواست مجوز به پرداخت کارکنان معلول و زیر فدرال حداقل دستمزد $7.25 یک ساعت. کسب و کار نمی تواند برای رد این بازار بزرگ متشکل از کارکنان با استعداد و با ارزش مشتریان با قدرت هزینه از $8 تریلیون دلار در سال است.

کارولین کیسیبنیانگذار ارزشمند 500 نظر:

“این مهم است که ما به طور همزمان جشن پیشرفت بیش از 30 سال گذشته در سالگرد ادا در حالی که اطمینان از فراخوان به اقدام در این فضا باقی می ماند با صدای بلند و روشن است. به عنوان اقتصاد جهانی نگاه کنید به بازیابی آن حیاتی است ما نمی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول اما با درس گرفتن از Covid-19. در حال حاضر یک زمان بحرانی برای تنظیم مجدد رهبران کسب و کار نگرش به معلولیت شمول است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.thevaluable500.com

منبع با ارزش 500

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de