پوشش تیم های ورزشی و رفتن به رویدادهای ورزشی شده است بخشی از زندگی روزمره من و حرفه ای برای هشت دهه و آن را سخت به این باور راه ورزشی جهان بوده است نهفته در این هفته توسط یک ویروس است که اساسا تعطیل هر رویداد بزرگ ورزشی در کشور و در مینه سوتا است.

هر کس در این لیگ و در دفاتر Gophers تیمبرولوز Vikings, دوقلو, وحشی و هر از عملیات ورزشی در این دولت می داند که وجود دارد ممکن است زمانی که آنها را به تصمیم گیری های دشوار در مورد اینکه آیا به بازی.

هنوز هم ورزش مهم هستند نه تنها به طرفداران و بازیکنان و تیم ها بلکه به اقتصاد است که پشتیبانی از این وقایع است.

شده اند وجود دارد, بار در زندگی حرفه ای من زمانی که ورزش را گرفته صندلی عقب به مقدار بزرگتر نگرانی در کشور, اما آنها نیز یک بخش کلیدی از برگزاری مینه سوتا و کشور با هم در طول زمان دشوار است.

ستون اول من تا به حال نوشت: این مقاله بود که در سپتامبر. 11 1945 در حدود یک هفته پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

و در حالی که ممکن است وجود داشته باشد یک مقایسه در شرایط جنگ و این ترساندن بهداشت این واقعیت است که در طول سال های جنگ های ورزشی ثابت می شود یک عامل کلیدی در حفظ مردم با هم و آوردن کشور بازگشت.

من ستون اول در این مقاله آغاز شده مثل این:

“مدیر بلیط مارش Ryman گزارش می دهد که فوتبال داکت فروش بالاترین پس از شروع جنگ. پست الکترونیکی سفارش برای بلیط فصل بسته شده روز شنبه. برآورد فروش در حدود 9500. این دور از 17,000 که فروخته شد در سال 1937 اما خیلی بهتر از هر یک از سال های جنگ. اتفاقا دانشگاه مینه سوتا محافظت شده است حتی اگر آن را نمی تواند جایگزین Seahawk بازی. فصل-بلیط کتاب به وضوح متحده بیش از یک بازی باید به تعویق افتاد قبل از بازپرداخت لازم است.

“اما این به این معنا نیست که پسران نمی تلاش برای به دست آوردن یک بازی است. آنها می خواهند یک و در حال انجام بهترین خود را به خط یکی است.”

هر کس نهفته

بقیه ستون ویژه روز رسانی در بازیکنان شده بود که تحت تاثیر جنگ بود.

بزرگ پت سخت تر که بازی در حال اجرا پشت در ویسکانسین و ساخته شده College Football Hall of Fame بود که در انتظار ترخیص از تفنگداران دریایی پس از عمل زانو. هم تیمی خود را Elroy هرش یکی از بهترین بازیکنان فوتبال تا کنون نیز در نیروی دریایی بود.

من نیز تا به حال یک مورد پس از صحبت با باب Hanzlik دیگر ویسکانسین فوتبال standout که تا به حال ثبت نام در دانشگاه مینه سوتا پس از جنگ بود.

“باب Hanzlik هنوز داره پشت نامه که به او نوشت و به او ویسکانسین هم تیمی های دیو Schreiner و تام Baumann که کشته شدند در اوکیناوا” ستون بخوانید. “Hanzlik نوشت: Schreiner هر هفته در طول 18 ماه او در خارج از کشور. … اتفاقا باب فکر می کند ویسکانسین کردم بدجور شکست سخت زمانی که آنها از دست backfield مربی Howie اودل در سال 1942. Hanzlik می گوید: Badgers شد دیوانه در مورد اودل و او تا به حال مقدار زیادی به انجام در حال توسعه با ’42 ، اودل مربی در بهار و سپس به سمت چپ در سقوط به سر کار مربیگری در دانشگاه ییل.”

حتی در سخت ترین زمان ها برای کسی مثل Hanzlik فوتبال شد یک راه برای تمرکز زیادی بر مشکلات جنگ.

البته وضعیت فعلی در اطراف ورزشی ندارد گرانش آن روز در 1930s و ’40s, اما شما هنوز هم می تواند احساس می کنید که چگونه به از دست دادن سیگنال های ورزشی است که کشور را در یک موقعیت دشوار است.

اما این هم درست است که زمانی که بازی در حال بازی دوباره آن را به یک مقدار زیادی از راحتی به تیم و طرفداران.

Pro-مینیاپولیس

من به عنوان رویکرد من تولد 100, آن را آسان به می گویند که یکی از بزرگترین موفقیت ها در زندگی من در حال پخش است یک بخش کوچک در کمک به لیگ برتر ورزش به مینه سوتا.

واقعیت این است که من به تماشای این شهر برو از یکی شدن با هیچ تیم های ورزشی حرفه ای به یکی از تنها 13 شهرستانها در کشور با NFL, NBA حق رای دادن.

من درگیر شد در اولین ورزشی طرفدار حق رای دادن در دولت هنگامی که من را کمک کرد مینیاپولیس لیکرز در اینجا در سال 1947 که تبدیل به یک موفقیت بزرگ به عنوان آنها موفق به کسب شش قهرمانی از جمله پنج NBA عناوین.

یک گروه از رهبران کسب و کار در دولت آورده بود در لیگ ملی بسکتبال تیم اشکوش و Sheboygan برای نمایشگاه بازی در سال 1946 و آن را به خود جلب کرد 5,500 به مینیاپولیس سالن. من تا به حال به عنوان خوانده شده که دیترویت سنگهای pro basketball حق رای شد تا برای فروش, بنابراین من نزدیک یک زن و شوهر از مینیاپولیس بازرگانان — موریس Chalfin و بن برگر — برای $15,000 آن را برای خرید سنگهای قیمتی.

من رفتم به فرودگاه که چک در دست من و مینیاپولیس فرود آمد اولین ورزشی طرفدار حق رای دادن.

این بود که شروع لیکرز.

روزنامه ها را روابط عمومی

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که یک sportswriter درگیر شد با عامل یک تیم اما در آن روزها سردبیران ورزشی مجاز هر عضو هیات برای انجام روابط عمومی برای نوعی از ورزش که آیا آن کشتی حرفه ای, بازی بسکتبال, بوکس یا چیزی شبیه به آن.

شما هرگز نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر در استار تریبیون یا هر روزنامه, هیچ کس نمی خواهد حتی از آن فکر می کنم. اما در آن روز آن را مجاز و حتی تشویق می شوند.

در آن زمان sportswriters نیست مقدار زیادی از پول بنابراین داشتن یک طرف روابط عمومی کار اجازه داده شد برای سال. بدون شک وجود تضاد منافع در همه از این حرکت. اما کاغذ را تشویق آن چرا که آنها بسیار مشتاق به این لیگ شهرستان و احساس کردند که من می تواند کمک کند که به دلیل تماس با ما.

برای 10 سال من زد این باشگاه با اجازه از حداکثر زمستانلیکرز مدیر کل که صرف بیشتر از فصل بسکتبال در هاوایی است. من ساخته شده بسیاری از پرسنل تصمیم گیری و به کار گرفته شده در این پیش نویس و مذاکرات قرارداد تا باب کوتاه خریداری این تیم در سال 1957.

متاسفانه پس از تبدیل شدن به اولین نرم افزار ورزشی سلسله لیکرز زد به مشکلات. آنها تا به حال برخی از پایین فصول و نمی تواند پیدا کردن یک ساختمان به بازی بازی های منظم در آنها زخم در حال حرکت به لس آنجلس که در آن آنها بسیار موفق بوده اند.

ماه گذشته مجله فوربس زد یک لیست از بالا ارزش NBA franchises — لیکرز رتبه شماره 2 در $4.4 میلیارد دلار است.

به فکر می کنم آن آغاز شده در سال 1947 با $15,000.

من مدیون بسیاری از قدردانی به برخی از بازرگانان که به من نشان داد لطف بزرگ برای این سهم با ساخت یک مجسمه در مرکز شهر, مینیاپولیس, می ایستد که بین هدف مرکز و هدف زمینه است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de