لایحه Oakley سابق نویسنده و showrunner برای “سیمپسونها” خواستار وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای استفاده از صفحه نمایش گرفتن از این سری به مسخره مجلس تشکر. نانسی پلوسی D-کالیفرنیا.

Pompeo نوشته شده یک تصویر از یک گریه لیزا سیمپسون پاره کردن تکه های کاغذ سهشنبه شب یک ضربه تند وشدید زدن در پلوسی پاره تا یک کپی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

Oakley در توئیتر خود نوشت:

“آقای وزیر لطفا تا کنون که تا کنون با استفاده از سیمپسونها مواد در توییتر خود و یا تماشای نشان می دهد و یا اشاره به آن را در هر راه است.”

وی افزود:

“(به روشن شدن پخش این قسمت قبل از [جاش Weinstein الکی نوشتن و شریک سابق شرکت showrunner] و من حتی در کار نشان می دهد و نوشته شده توسط نابغه جرج مایر و من این را می گویم به آقای Pomepo به عنوان یک فن از این قسمت نیست کسی که در آن کار می کرد. اگر او شروع می شود با استفاده از بخار پز پای سپس این را تبدیل به شخصی است.)”

تصویر از گریه و پاره شدن تکه های کاغذ می آید از سال 1991 قسمت “آقای لیزا می رود به واشنگتن” که در آن لیزا وارد مسابقه مقاله نویسی در مورد امریکا و برنده سفر به واشنگتن است.

در آنجا او شاهد یک کنگره پذیرش رشوه و دلسرد تغییرات نهایی مقاله به سرزنش دولت است.

اوکلی و Weinstein شد نویسندگان در “سیمپسونها” از آن فصل سوم قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به showrunners برای فصول 7 و 8 — و هم نوشت معروف “چه کسی عکاسی آقای برنز ؟” دو بخش قسمت عصر ایران اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im