میلواکی, Wis. – در یک هفته زمانی که coronavirus تعطیلی و قرنطينه ضربه مانند سقوط دومینو – این مستند در ایتالیا, خالی, محل های کار و محیط های دانشگاهی در ایالات متحده به حالت تعلیق در ورزش فصل, لغو جشنواره – به مراتب کمتر توجه کاهش یافت و در جهانی جامعه علمی رانندگی برای پیدا کردن درمان برای ویروس جدید.

اما محققان در حال حاضر نشان می دهد استراتژی برای کمک به بیماران مبتلا به این ویروس است که مشخص شده با تب و سرفه و مشکل در تنفس. یکی از درمان می تواند فقط هفته دور.

با هیچ واکسن انتظار می رود در هر زمان به زودی, درمان بسیار مهم برای صرفه جویی در زندگی هزاران نفر آلوده به خصوص بیماران در معرض خطر – افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن و کسانی که با بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های ریوی.

“من بسیار امیدوار و بسیار مثبت است. ما از طریق این زمینه گفت:” رابرت کروس, یک دکتر در بخش پاتولوژی در بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور. “من شوکه شده است در این هفته در اقدامات که گرفته شده است (برای تغییر زندگی روزمره). آنها احتمالا درست آنهایی که توجه به این که آنها مشغول به کار در کشورهای دیگر است.”

زمان است که از ذات’

Kruse بوده است به دنبال دو استراتژی های درمان های مختلف که یکی از آنها دارای سابقه ای طولانی است و می تواند در دسترس خواهد بود در عرض چند هفته و نه ماه. سریعترین گزینه است به احتمال زیاد به استفاده از آنتی بادی از بهبود COVID-19 بيمار. همانطور که از شنبه وجود دارد تقریبا 72,000 این بیماران در سراسر جهان است. این ویروس نیز آلوده کرده است در مورد 150,000, کشته شدن بیش از 5,500.

استفاده از بازمانده آنتی بادی سرم درمانی و قدمت آن به سال 1891 بود که آن را با موفقیت مورد استفاده برای درمان یک کودک مبتلا به دیفتری. از آن پس سرم از بهبود بیماران استفاده شده است “برای جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی مانند بیماری فلج اطفال سرخک اوریون و آنفلوانزا” با توجه به مقاله ای که روز جمعه در مجله Clinical Investigation.

“همانطور که ما در این میان در سراسر جهان همه گیر توصیه می کنیم که موسسات نظر اضطراری استفاده از سرم بهبود بیماران) و شروع به آماده سازی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. زمان را از ذات است” نوشت: در این مقاله دو نویسنده آرتورو Casadevall از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت و Liise-anne Pirofski از کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک است.

همه استراتژی از جمله استفاده از سرم بهبود بیماران دارای اشکالاتی است. تزريق سرم حمل عوارض جانبی بالقوه از جمله تب واکنش های آلرژیک و بسیار کوچک در معرض خطر انتقال بيماري هاي عفوني.

جمع آوری مقدار زیادی از سرم بهبود بیماران می تواند قابل ملاحظه وظیفه. می تواند به نوبه خود که سرم از یک بهبود بیمار است فقط به اندازه کافی برای نجات یک بیمار یک توضیح Kruse در دانشگاه جانز هاپکینز. “این یک چالش لجستیکی به آن را با هم اما حداقل وجود دارد بدون مانع (از سازمان غذا و داروی آمریکا) به تولید درمان است.”

Kruse پیشرفته روش دیگر در یک مقاله منتشر شده در اواخر ماه ژانویه در مجله F1000 پژوهش است.

روش او به دنبال استفاده از جدید کروناویروس توانایی قفل کردن بر روی و وارد سلول.

دانشمندان اغلب بحث در مورد “سلول گیرنده” که اساسا درب اجازه می دهد که یک ویروس وارد سلول می شود.

“درب” جدید کروناویروس ورود از طریق شناخته شده است به عنوان ACE-2 پروتئین است. Kruse این روش شامل جدا خارجی بخشی از ACE 2 که عمل به عنوان یک طعمه برای ویروس. این ویروس را با اتصال به دام ترک آن را قادر به رسیدن به واقعی درب به داخل سلول و در نتیجه قادر به عفونت شود.

“آن را نمی خواهد درک” اوه خدای من این نیست همراه,'” کروس در مصاحبه ای توضیح داد. “این ویروس نمی تواند جهش به دور از این.”

Kruse را طعمه درمان نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا سقوط در اولین. این یک نسخه مشابه از استراتژی است که در حال حاضر در حال آزمایش در محاکمات در چین است.

با استفاده از یک دارو برای یک هدف جدید

سریع تر گزینه شامل آنچه به نام “repurposing” مواد مخدر.

این است که مواد مخدر است که در حال حاضر یافت شده امن و تایید شده برای درمان یک بیماری نیز مفید در درمان دیگر. یک مثال داروی سیلدنافیل است که به فروش می رسد به عنوان ویاگرا و مورد استفاده در درمان هر دو اختلال نعوظ و ریوی و فشار خون بالا.

سه راه وجود دارد که در آن دانشمندان سعی کنید برای پیدا کردن مواد مخدر موجود است که می تواند به درمان های جدید بیماری است.

گویا روش شامل استفاده از مواد مخدر است که باید ویژگی ها و اهداف است که نشان می دهد آنها ممکن است مورد استفاده برای درمان جدید بیماری است.

محاسباتی روش شامل بررسی ساختار پروتئین و استفاده از آنها برای پیش بینی مواد مخدر موجود است که ممکن است کار می کنند.

نهایی روش طول می کشد استفاده از گسترده مواد مخدر کتابخانه ها در اختیار شرکت ها و موسسات دانشگاهی. با سرعت بالا فن آوری اجازه می دهد تا محققان به صفحه نمایش هزاران نفر از مواد مخدر بسیار سریع برای تعیین اینکه آیا آنها عمل می کنند در برابر یک هدف خاص.

قابل توجه امید بهره و پول سرمایه گذاری شده است در یکی از مواد مخدر که قبلا تایید remdesivir. این دارو قبلا تست شده در برابر ابولا اما نتوانست در دادگاه.

Gilead Sciences, یک پرورش شهرستان مستقر در کالیفرنیا شرکت biopharmaceutical اعلام کرد که دو مطالعات بالینی این دارو در حال آغاز این ماه است. دو آزمایش بالینی این دارو در حال حاضر در جریان است در چین.

در ایالات متحده آزمایش های بالینی فرایند آهسته است و پر زحمت گرفتن چندین سال و گاهی اوقات بسیار طولانی.

‘ایده مناسب است’

رویکرد دیگر به این ویروس جدید و پشتیبانی توسط محققان متعدد استفاده از آزمایشگاه ساخته شده از پروتئین ها به نام آنتی بادیهای مونوکلونال.

این مشورت چه را به نام “ایمنی غیر فعال” و استفاده شده است که قبلا برای درمان سرطان, مولتیپل اسکلروزیس, بیماری های قلبی و عروقی و بسیاری از شرایط دیگر.

“استفاده از آنتی بادیهای مونوکلونال است که یک دوره جدید در بیماری های عفونی پیشگیری است که غلبه بر بسیاری از اشکالاتی همراه با سرم درمانی … از نظر ویژگی خلوص کم خطر منتقله از خون پاتوژن آلودگی و ایمنی” نوشت: نویسندگان یک مقاله اخیر در آسیا و اقیانوس آرام در مجله آلرژی و ایمونولوژی.

این شرکت بیوتکنولوژی Regeneron مستقر در تریتون نیویورک شروع به کار به دنبال یک آنتی بادی مونوکلونال “برای این ویروس خاص در اوایل/اواسط ژانویه گفت:” کریستوس Kyratsous شرکت معاون رئیس جمهور برای بیماری های عفونی و ویروسی بردار فن آوری. “اما واقعا ما شروع به کار بر روی آن دهه پیش هنگامی که ما شروع به ساخت منحصر به فرد ما به صورت end-to-end مواد مخدر کشف و توسعه فن آوری.”

گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی گفت: استفاده از آنتی بادیهای مونوکلونال “نیاز به طراحی و تست شده در این بیماری خاص, اما من نمی بینم هر دلیل آن را نمی خواهد کار. این ایده مناسب است.”

مانند دیگر دانشمندان لهستان کمتر امیدوار است که یک واکسن خواهد بود توسعه یافته در هر زمان به زودی.

“ما نمی خواهد که یک واکسن برای این بیماری,” او گفت:. “این خواهد بود که قبل از بعدی (شیوع).”

آنتی بادیهای مونوکلونال را مشکلات. آنها نیاز به آزمایش های گسترده. همچنین ویروس ها می تواند جهش و فرار از آنتی بادی است. شرکت ها گاهی اوقات هدف دو بخش مختلف از این ویروس به آن را سخت تر برای این ویروس به جهش و دوری کردن از آنتی بادی است.

Ajay K. Sethi, دانشیار جمعیت علوم سلامت در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون در حمایت از توسعه آنتی بادیهای مونوکلونال.

“به نظر من تلاش یک استراتژی مانند آنتی بادیهای مونوکلونال به ارائه ایمنی غیر فعال است یک ایده خوب” Sethi گفت. او اضافه کرد که با توجه به روش گذشته موفقیت “آن امیدوار است اما تعجب آور نیست.”

استراتژی برای مبارزه با کروناویروس جدید به احتمال زیاد نیاز به رسیدن به بيماران اوایل قبل از اینکه آنها بیش از حد بیمار است. به سمت این Kruse گفت که او معتقد است که آمریکا باید به دنبال بسیار گسترده تر coronavirus تست سیاست است که کره جنوبی به تصویب رسید.

“شاید در چند هفته آینده ما را به نقطه که در آن ما در حال آزمایش همه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de