کلیولند, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — رئیس جمهور دکتر میلان Milasinovic اعلام کرده است سواحل شمال, دانشکده ارائه خواهد شد یک بورس تحصیلی برای کم درآمد و دانش آموزان است که نمی خواهد نیاز به پرداخت شهریه در حالی که در کالج موثر بلافاصله.

سواحل شمال, کالج را ارائه بورس تحصیلی به همه واجد شرایط بر اساس نیاز و درجه-به دنبال دانش آموزان است که کاهش شهریه کل هزینه 70% قابل پرداخت پس از دانش آموزان فارغ التحصیل در 50 دلار در هفته ای دوبار پرداخت پرداخت بیش از 10 سال است. برای تعیین واجد شرایط بودن تکمیل FASFA مورد نیاز است. این بورس تحصیلی را کاهش می دهد کل کل شهریه هزینه توسط 70 ٪ است. این بورسیه شامل هزینه کتاب و هزینه ها و/یا تجهیزات.

این بورس نمی تواند در ترکیب با دیگر بورس های تحصیلی.

برای حفظ واجد شرایط دانش آموزان باید پایبند به شرح زیر است:

  • حفظ زمان ثبت نام وضعیت از دوازده ترم ساعت های اعتباری در هر دانشگاهی ترم. دانش آموزان ممکن است ثبت نام در بیش از دوازده اعتبارات در اختیار خود را دارند و البته در دسترس بودن. توجه داشته باشید که برنامه بورس تحصیلی اعمال می شود به دوازده ساعت های اعتباری تنها. معافیت از مطالعه تایید شود ممکن بر در نظر گرفتن شرایط تخفیف.
  • حفظ 2.0 یا بالاتر معدل همه SAP مورد نیاز و کد دانشجویی از انجام.

با توجه به Milasinovic تغییر انعکاسی است از یک جهت جدید استراتژیک و عمدی تلاش برای ارائه کم درآمد و دانش آموزان هزینه-راه رایگان برای فارغ التحصیلی.

سواحل شمال دانشگاه به عنوان یک نهاد مستقل کالج مفتخر است به عنوان اولین و تنها مستقل کالج که تصمیم به حمایت از کم درآمد و دانش آموزان با ارائه یک فرصت برای مطالعه شهریه هزینه رایگان. دانش آموزان انتظار می رود به پرداخت تنها 30 درصد از آنچه خواهد بود که هزینه مدرک هنگامی که آنها فارغ التحصیل و پیوستن به نیروی کار است. پرداخت قسط برای مقطع کاردانی پرداخت می شود بیش از 10 سال در دو هفته پرداخت $50.

پس با فرض نقش رئیس جمهور در ژوئن 2015, Milasinovic و رهبری او تیم را دوباره تعریف هنر و طراحی, آموزش و پرورش, در حال توسعه یک مخل برنامه درسی مبتنی بر مغز چگونه در واقع کار می کند و می آموزد. کالج همگرایی درسی دانش آموزان آماده برای یک تحول بازار است که نیاز به یکپارچه مجموعه ای از مهارت های است که همگرایی خلاق و آرمان گرا و منطقی و عملی است.

در این هیبرید حرفه ای/علمی برنامه درسی دانش آموزان ترکیب هسته ای در هنر و طراحی ترم بنیادی و کسب و کار در کلاس های سرمایه گذاری, رفتار سازمانی و کارآفرینی ارائه قطعات کامل مجموعه ای از مهارت های ضروری است که به محل کار.

منبع سواحل شمال, کالج

لینک های مرتبط

http://thencc.bbidev.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im