آخرین بار ESPN رو پشت Ken Burns-حجم مستند آن منجر به “OJ: ساخته شده در امریکا” یک برنده جایزه اسکار حماسه که رفت و فراتر از زمین و یا حتی دادگاه برای مقابله با نژاد پرستی در امریکا است. آن می ایستد به عنوان یکی از بزرگترین تلویزیون دستاوردهای دهه گذشته است.

“آخرین رقص” 10 ساعت فیلم مستند در شیکاگو بولز’ قهرمانی اجرا می شود در 1990s نیست در همان لیگ. اما برای علاقه مندان به ورزش در تلاش برای زنده ماندن همه گیر بدون زنده بازی آن را یک موهبت الهی اگر فقط برای یک شانس برای خزیدن در داخل و روان از قرن 20th بزرگترین ورزشکار.

اگر شما فکر می کنم که فرد دیگر از مایکل جردن لازم نیست به او بگویید که. او شما را نابود خواهد کرد. ستاره روح رقابتی است که در حال حاضر افسانه ای اما فیلمساز Jason Hehir نگه می دارد و می روم شما با این تصور که شخصیت سرب خواهد ضربه محکم و ناگهانی مچ دست خود را برای برنده شدن در یک بازی حرکات غیر ارادی اندامها پا tac.

اردن در زمان کوچکترین هتک ابرو و تبدیل آن به یک دلیل برای انتقام. یک رقیب مربی نه توقف توسط خود جدول در یک رستوران برای گفتن سلام. یک رقیب جشن یک ذره بیش از حد پس از یک پیروزی.

انگار داستان از واشنگتن گلوله تیراندازی گارد LaBradford اسمیت یک شاگرد که به نحوی موفق به نمره 37 امتیاز در یک سال 1993 matchup. گلوله را از دست خواهد داد اما اردن هنوز هم از آن ساخته شده ماموریت خود شرمسار اسمیت در بازی بعدی خود را با استناد به یک backhanded تعریف اسمیت ساخته شده به او پس از داغ شب. تنها مشکل: اردن ساخته شده تا نظر.

دیگر بسکتبال افسانه بیرون رفتن از راه خود را به ستایش پادشاه. لری پرنده شگفتی در اردن عملکرد آنها در مواجهه با یکدیگر در پلی آف.

“که نبود MJ در خارج وجود دارد” پرنده می گوید. “که خدا بود مبدل به عنوان مایکل جردن.”

اردن بسیار stingier با تعارف. در خود مجموعه ای از مصاحبه های انجام شده در خانه اش او را به عنوان بازتاب و باز به عنوان او تا به حال شده است, پاره شدن تا هر زمان خود را در اواخر نام پدر ذکر شده است. اما وقتی که می آید به گرفتن او را به می گویند چیزهای خوب در مورد همسالان خود, آن را مانند در تلاش به جلو و قهرمانی حلقه کردن انگشتان دست خود را.

“او نمی تواند خوب می شود می گوید:” تیمی سابق ضربه فیلم های پورنو کار آرمسترانگ. “او می تواند دشوار به اطراف اگر شما واقعا دوست دارم بازی بسکتبال.”

او حتی سخت تر شرکت اگر شما بازی را دوست دارم. از مصاحبه های متعدد آن را روشن است که هر کسی که تا کنون به اشتراک گذاشته یک اتاق قفل با او باقی مانده است در ترس از رهبر خود. احترام فراوانی است. محبت موضوع دیگری است.

Hehir طول می کشد همان رویکرد در داستان سرایی. فیلم خود را سخاوتمندانه در اردن خود را به دلیل وقتی که می آید برای کمک به مد های بازی های المپیک و defying gravity. وجود بارهای بزرگ مونتاژهای اردن در عمل به مجموعه خوش بین موسیقی مانند شاهزاده “Partyman.”

اما دادگاه او رفتار است که اغلب کمتر از دیدنی و جذاب است. اگر اردن یک حس مشتاق از شوخی آن را هرگز مشهود است — مگر اینکه شما فکر می کنم آن را یک شورش به سازمان دیده بان او را بهم زدن سرگرم کننده در مدیر کل جری Krause کوتاه قد و قامت. سپس او را خنده دار.

“رقص” به اختصاص زمان به کلید دیگر همکاران به این تیم شش عنوان. قسمت 2 که همچنین برای اولین بار در این آخر هفته زیر قسمت 1, تمرکز بر Scottie Pippen, محزون می خوانی underpaid به عنوان بهترین شماره 2 مرد در بسکتبال تاریخچه. Dennis Rodman طول می کشد در مرکز صحنه در قسط سوم پخش در هفته آینده.

اما این است که اردن نشان می دهد — به عنوان آن را باید. در پایان شما نمی خواهید به مانند مایک. اما شما ترس از ابرقدرت های خود را اجرا خواهد کرد حتی عمیق تر. چیزی به من می گوید اردن خواهد بود فقط خوب است ،

 

Njustin@startribune.com توییتر: @nealjustin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de