ملت ناواهو رسما از دست 100 نفر به COVID-19

ملت ناواهو تا به حال 100 مرگ و میر مرتبط با COVID-19 یکشنبه.

ملت ناواهو که شامل بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا به حال 3,122 شناسایی موارد مثبت و 100 تایید مرگ, یکشنبه شب, ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان Nez گفت. ملت ناواهو را آزمایش کرده است 18,153 مردم که از یکشنبه.

“ما از دست داده ایم 100 زندگی به این ویروس و پیشنهاد ما به ما تسلیت به تمام خانواده هایی که عزادار و من می خواهم شما بدانید که ما در حال کار در سراسر ساعت به مبارزه COVID-19,” نيز گفت: در بیانیه منتشر شده یکشنبه شب.

ملت ناواهو شده است هواپیمای جدید کروناویروس و تا به حال سخت حمایت در محل برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 از جمله داشتن 57-ساعت مستندات برای تعطیلات آخر هفته پنج در یک ردیف به عنوان به خوبی به عنوان پناهگاه در محل سفارشات محدود کردن مردم به خانه های خود را از 8 p. m. به 5 ساعت در روز.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ملت ناواهو خواهد شد دریافت بیش از 600 میلیون دلار اولیه مراقبت در عمل بودجه.

شهر گالوپ نیومکزیکو واقع در نزدیکی ملت ناواهو شده است در قفل کردن از 1 تا ظهر یکشنبه.

سفارش مورد نیاز کسب و کار به از 8 p. m. به 5 ساعت در روز. آن را نیز خواسته اهالی را در خانه باقی می ماند مگر اینکه اضطراری برای گردش و محدود وسایل نقلیه به دو مسافر در سفر با هم.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de