ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست تیم, یکی از برجسته ترین فردی کارکنان فدراسیون های ورزشی در جنبش المپیک اضافه شده به سر و صدا اصرار که 2020 توکیو بازی بود به تعویق افتاد و IOC دوباره نادیده گرفته سر و صدا.

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست در روز شنبه منتشر شده نامه ای که مدیر ارشد اجرایی حداکثر Siegel نوشت: به تیم ایالات متحده آمریکا, رهبری, درخواست از آنها برای حمایت از تاخیر. سیگل گفت: آن را در حال حاضر روشن است که ورزشکاران قادر به درستی قطار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما قطعا درک عواقب این درخواست و واقعیت در تلاش برای هماهنگ کردن تدارکات از یک به تعویق افتاد بازی های المپیک در سراسر برنامه از دیگر ورزشکاران, ورزشی, فدراسیون ذینفعان کلیدی و….” Siegel نوشت. “اما جایگزین از حرکت رو به جلو در نور از زمان جهانی وضعیت خواهد بود نه به نفع ورزشکاران ما.”

Siegel نامه می آید یک روز پس از ایالات متحده آمریکا شنا یکی دیگر از قدرتمند تیم المپیک ساخته شده یک درخواست مشابه با استناد به استرس در ورزشکاران است. المپیک بدن از اروپا نیز گفت: ورزشکاران خود را آموزش نمی تواند به درستی در حالی که کشورها از جمله برزیل خواسته اند که تاخیر. کمیته بین المللی المپیک که دارای یک هیئت اجرایی در جلسه هفته آینده ایستاده است طرح خود را به مرحله آن تابستان قرار گرفتند در ماه جولای به یک Kyodo گزارش روز شنبه.

ایالات متحده آمریکا شنا و دو و میدانی تیم دو از امریکا موفق ترین تیم المپیک و محبوبیت خود را یکی از دلایل اصلی Comcast Corp. NBC موافقت به پرداخت $2.6 میلیارد هر چهار سال یک بار به پخش بازی ها به طور قابل توجهی بیشتر از سایر رسانه های جهانی شرکت می باشد. در تابستان 2016 بازی در ریو آنها اختصاص بیش از نیمی از کشور 121 مدال و 29 از 46 مدال طلا.

“کسانی هستند که نیروگاهی در جنبش المپیک” گفت: اسپرینتر Manteo Mitchell, یک مدال نقره در سال 2012 لندن بازی و 2020 المپیک امیدوار باشد. “هنگامی که آن گروه گام به خط شما توجه نزدیک.”

در پاسخ به ایالات متحده آمریکا شنا نامه المپیک ایالات متحده & پارالمپیک کمیته انتخاباتی آنها گوش دادن به نگرانی ها و افزایش آنها را زمانی که کمیته بین المللی المپیک در نظر سنجی های جهان تیم های ملی در هفته آینده.

“مطمئن باشید ما در حال ساختن نگرانی های خود را به وضوح شناخته شده به آنها” گفتند. “این USOPC خواهد بود رهبران در ارائه مشاوره دقیق و انتقادات و پیشنهادات صادقانه و تمام نشدنی طرفداران ورزشکاران و ایمنی خود و ضرورت عادلانه پلت فرم برای بازی. شما باید وعده ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de