مونتری منطقه ای فرودگاه ارائه می دهد خدمات اضافی به Dallas-Fort Worth از طریق خطوط هوایی آمریکا

مونتری کالیفرنیا., Feb. 24, 2020 /PRNewswire/ — مونتری فرودگاه منطقه ای امروز اعلام کرد که خطوط هوایی آمریکا آغاز خواهد شد و روزانه در طول سال خدمات از مونتری منطقه ای به فرودگاه دالاس-فورت وورث در 8 آوریل. علاوه بر این دومین فصلی پرواز اضافه خواهد شد همچنین آغاز آوریل 8.

خطوط هوایی آمریکا آغاز شده خدمات روزانه به و از مونتری به دالاس-فورت وورث در بهار سال 2019 در فصلی اساس از آوریل تا نوامبر است. به دلیل موفقیت قریب به اتفاق از این پرواز خطوط هوایی آمریکا تصمیم به رفتن در طول سال اضافه کنید و دوم فصلی پرواز.

“از آنجا که ما شروع به MRY-انجمنها مسیر آوریل گذشته پاسخ باور نکردنی شده است” گفت: Jason Chin, آمریکا, شبکه, برنامه ریزی, مدیر عامل. “ما هیجان زده به گسترش خدمات در پاسخ مستقیم به تقاضای مشتری.”

“ما بسیار هیجان زده به استقبال خطوط هوایی آمریکا دالاس-Ft. ارزش non-stop خدمات به مونتری” گفت: Michael LaPierمدیر اجرایی مونتری منطقه ای فرودگاه. “هنگامی که این سرویس در سال گذشته آغاز شد و ما از نزدیک با آمریکا و جامعه را به مطمئن شوید که سرویس موفق بود. ما بسیار سپاسگزار است که جامعه در پاسخ به این سرویس جدید به شدت است که آمریکا تصمیم گرفته است تا این خدمات در طول سال و شامل حداقل در یک فصلی پایه دوم روزانه سفر دور. چالش در حال حاضر برای حمایت از دومین پرواز به شدت به عنوان کردیم اولیه خدمات پس ما می توانیم نشان دادن به آمریکا اعتماد به نفس خود را در بازار است که به خوبی قرار داده شده در آنها منجر به تصمیم گیری را به هر دو پرواز در طول سال.”

پرواز عمل خواهد شد با استفاده از 76-صندلی Embraer 175 هواپیما ارائه کلاس اول, اصلی کابین اضافی و اصلی کابین صندلی.

برای بلیط در اطلاعات بیشتر montereyairport.com

منبع مونتری منطقه ای فرودگاه

لینک های مرتبط

https://www.montereyairport.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>