این میدلتون خانواده ارائه PHLove یک کنسرت برای COVID-19 امداد شامل Daryl Hall Questlove, Patti LaBelle DJ Jazzy Jeff و دیگر هنرمندان با فیلادلفیا روابط on May 21

فیلادلفیا, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — این PHL COVID-19 صندوق هیجان زده به اعلام آن برگزار خواهد شد PHLove ارائه شده توسط میدلتون خانواده یکی از انواع نمایش در روز شنبه, مارس 21 در 7 p. m.برای حمایت از این صندوق. Daryl Hall, Questlove و Patti LaBelle را تیتر PHLove و ویژگی های DJ Jazzy Jeff, Amos لی, DJ الماس christopher miller & دوستان WALLO267, Jeffrey Gaines, جی بوکانان از رقیب فرزندان این Geator, جری Blavatو دوستان و کشیش Alyn والر و Enon خیمه تازه مسح. خانواده پسند رویداد را در هوا زندگی می کنند در 6ABC, CBS3, NBC10, 96.5 TDY, 98.1 WOGL B101.1 و KYW Newsradio و جریان در سراسر کشور به صورت آنلاین در Inquirer.com و Radio.com.

انواع نمایش را جشن می گیرند استعداد و انعطاف پذیری بیشتری فیلادلفیا منطقه را افزایش آگاهی و حمایت از PHL COVID-19 صندوق. تولید شده توسط ESM تولیدات یک ROC Nation, شرکت, همراه با پشتیبانی از Live ملت فیلادلفیا زندگی می کنند و ملت, شهری, صف خواهد شد عبارتند از تعجب حضور مهمان از دیگر دوستان از فیلادلفیا منطقه است.

پس مارس 19, the PHL COVID-19 صندوق طراحی شده توسط فیلادلفیا بنیاد و متحد راه بیشتر فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی (UWGPSNJ) شده است به سرعت در حال استقرار بحرانی بودجه به سازمان های غیر انتفاعی خدمت در خطوط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. در هشت هفته های صندوق $16 میلیون دلار و با کمک نزدیک به 400 منطقه ای سازمان های غیر انتفاعی. به منظور ادامه به پاسخگویی به نیازهای حیاتی جامعه بیشتر کمک های مالی بسیار حیاتی است.

“با وجود این صندوق موفقیت به نیازهای آسیب پذیر ترین در میان ما همچنان باقی بماند” گفت: پدرو راموس, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت فیلادلفیا پایه و اساس است. “بودجه اضافی را حمایت فوری و فشار دادن نیازهای جامعه است.”

“به همه گیر می پوشد ما همچنان به دیدن همسایگان ما رو بسیار چالش های فوری قرار دادن مداوم فشار بر منابع محدود در دسترس هستند که به کمک” گفت: لایحه Golderer, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت UWGPSNJ. “به عنوان موفق به عنوان صندوق بوده و در جمع آوری پول و شناسایی و پرداختن به ضروریترین با فشار دادن نیاز در جامعه ما به سازمان های غیر انتفاعی در خط مقدم بحران هنوز هم در تلاش برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای خدمات. بودجه اضافی مطرح شده از این رویداد نه تنها مطمئن شوید که درهای خود را باز باقی می ماند برای کسانی که سخت ترین ضربه در جامعه ما اما اطمینان حاصل شود ما آماده هستیم برای رسیدگی به نیازهای در حال ظهور به عنوان به خوبی.”

“این دو ماه گذشته بوده است ناراحت کننده زمان برای همه ما – به خصوص کسانی که بیشترین نیاز و فاقد مواد غذایی, سرپناه و امید” گفت: John S. میدلتونشریک مدیریت از فیلیز. “همه ما می دانیم افرادی وجود دارند که می توانید با استفاده از دست راست در حال حاضر.”

این PHL COVID-19 صندوق دارای اولویت حمایت از افرادی که سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر مانند سالمندان و افرادی که دچار بی خانمانی کسانی که با معلولیت های کم درآمد ساکنان بدون بیمه درمانی افراد مبتلا به اختلال سوء مصرف مواد و بازماندگان از سوء استفاده.

“این PHL COVID-19 صندوق در حال انجام یک کار باور نکردنی کمک به سازمان های غیر انتفاعی در خط مقدم منطقه در پاسخ به این بیماری همه گیر” اضافه شده Leigh میدلتون. “ما در حال افتخار به بخشی از این تلاش برای جمع آوری کمک مالی برای کسانی که بیشترین نیاز و هیجان زده را به این برنامه به جامعه است.”

اطلاعات بیشتر در PHL COVID-19 صندوق های اخیر دریافت و تلاش خود را به تاریخ می توان در یافت www.PHLCOVID19Fund.org.

در مورد فیلادلفیا بنیاد
تاسیس در سال 1918 فیلادلفیا بنیاد تقویت اقتصادی و اجتماعی و مدنی نشاط بیشتری فیلادلفیا. فیلادلفیا بنیاد رشد موثر بشردوستانه سرمایه گذاری متصل افراد و موسسات در سراسر بخش و جغرافیا و پیشرفت مدنی طرح از طریق مشارکت و همکاری است. یک علنا به حمایت بنیاد فیلادلفیا بنیاد مدیریت بیش از 1 ، 000 موسسات خیریه ایجاد شده توسط خود را اهدا می کند و بیش از 1 ، 000 کمک هزینه و بورس تحصیلی جوایز هر سال است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید philafound.org.

United Way of Greater فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی
United Way of Greater فیلادلفیا و جنوب نیوجرسیخدمت جوامع در پنسیلوانیا چستر, دلاور, Montgomery و فیلادلفیا شهرستان و نیوجرسی اطلس, Burlington, Camden, کیپ مه و کامبرلند شهرستان است که بخشی از یک شبکه ملی از بیش از 1300 به صورت محلی اداره سازمان است که برای ایجاد کار پایدار تغییرات مثبت در جوامع و در زندگی مردم است. ایران در راه مبارزه برای سلامت آموزش و پرورش و ثبات مالی هر فرد در هر جامعه است. در بیشتر فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی, ایالات دعوا راه برای موفقیت جوانان و خانواده ثبات از آنجا که ما زندگی می کنند ایران در برابر فقر بین نسلی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد United Way of Greater فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی بازدید www.UnitedForImpact.org.

برای فیلادلفیا بنیاد: ملیسا Fordyce, 856-430-4661, [email protected]
برای راه متحده: ابی داگلاس, 330-208-5554, [email protected]

منبع فیلادلفیا بنیاد و متحد راه بیشتر فیلادلفیا و جنوب نیوجرسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im