مایکل جردن نوار: ESPN مستند در خدمت تا 10 ساعت از برتری

“من بسیار علاقه مند در به خاطر سپردن آنچه آن را مانند به یک بچه و تشویق برای اردن به عنوان من در اکتشافات جدید. چه خواهد شد آن را احساس خواهید می شود قادر به دیدن واقعیت پشت بت سازی? چه خواهد بود برای من در حال حاضر 35 به عنوان یک شاهد به کامل و ناقص 35 ساله اردن است ؟ زیرا حتی اگر نقص نیست عبور از ذهن من بسیار پس از تماشای این تیم و این بازیکن آن را در حال حاضر.”

استار تریبیون نویسنده جف روز

ESPN مدتها در انتظار 10-بخش مستند مایکل جردن و شیکاگو بولز, آخرین رقص آغاز بکار در 8 بعد از ظهر یکشنبه.

این مجموعه با تمرکز بر 1997-98 فصل گذشته از شش فصل در 1990s هنگامی که اردن به رهبری گاو به یک قهرمانی NBA. آن است که بر اساس صدها ساعت از هرگز قبل دیده می شود تصویری بسیار از آن وارد شده توسط Andy Thompson سابق Gophers بازیکن بسکتبال و برادر Gophers بزرگ و NBA ستاره Mychal تامپسون.

“من آن را فقط ذهن ترا درهم میشکنند است که ما قادر به جلو و این کار را در یک زمان و دوره زمانی که تیم نیست مورد استفاده قرار گیرد برای دادن به کسی دسترسی راه آنها را به ما داد. من تعجب می کنم که چگونه ما آن را انجام داد.”

Andy Thompson, ESPN و سابق Gophers بازیکن بسکتبال

به عنوان یک راهنمای به سری در اینجا سه استار تریبیون مقالات و لینک به دیگران است که ارائه برخی از زمینه — هر دو برای عظمت 1990s شیکاگو بولز و چه آخر فصل از سلسله خواهد شد بازی بیش از 20 سال بعد. تلویزیون منتقد نیل جاستین بررسی سری NBA نویسنده کریس Hines می نویسد: در مورد تامپسون و خبرنگار جف بعد می نویسد: مقاله در مورد آنچه که اردن به معنای او را در حالی که در حال رشد در غرب میانه.

“در پایان, شما نمی خواهید به مانند مایک. اما شما ترس از ابرقدرت های خود را اجرا خواهد کرد حتی عمیق تر. چیزی به من می گوید اردن خواهد بود فقط خوب با آن است.”

استار تریبیون تلویزیون نویسنده نیل جاستین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر