میامی گاردنز فلوریدا. —

7:10 بعد از ظهر

اشراف در زمان خطر و زخم با زمین نشستن کامل هواپیما.

پس از Damien ویلیامز رو چهار متری در چهارم-و-1 از سان فرانسیسکو 5, کارفرمایی پاتریک Mahomes زد آن را در بازی اول TD با 31 ثانیه در سمت چپ باز سه ماهه به عنوان شهر کانزاس در زمان 7-3 منجر 49ers در سوپر باول.

The 49ers پر شد در اولین و هدف و سپس Mahomes رفت و به حق خود را قبل از پیدا کردن چین و وارد شدن به منطقه پایان.

49ers ایمنی Jimmie بخش متزلزل شد تا در یک سوم پایین بازی که در آن Mahomes درهم در نزدیکی سمت راست حاشیه و نزدیک به چیدن اول پایین. بخش در آمد در سرعت کامل برای بیرون راندن توپ از Mahomes’ دست و آن caromed خارج از مرزهای اما او باقی مانده را برای حدود یک دقیقه پس از ضربه بزرگ.

___

6:55 بعد از ظهر

The 49ers زده اند برای اولین بار در سوپر باول 54.

رابی گولد لگد 38-حیاط زمینه با هدف 7:57 در سمت چپ باز سه ماهه و سان فرانسیسکو گرفته است سریع 3-0 سرب بیش از کانزاس سیتی است.

این ستاد در حال حاضر با توجه به اولین نمره در هر سه خود را در بازی حذفی این فصل است.

کانزاس سیتی در زمان افتتاحیه بازی فوتبال ژاپن رفت و سه-و-با پاتریک Mahomes پرتاب یک جفت incompletions. The 49ers اجتناب فاجعه هنگامی که returner جیمز ریچی جونیور muffed روسای’ متعاقب آن زدن توپ اما بهبود یافت.

The 49ers خونسردی رفت و 58 متری در 10 نقش بزرگ ضربه بودن 32-حیاط اجرا شده توسط Deebo ساموئل.

___

6:35 بعد از ظهر

آن زمان برای فوتبال و Demi Lovato کردم سوپر باول به یک شروع عالی.

Lovato صدای بی عیب و نقص بود برای “Star-Spangled Banner” که در طی آن سربازان ایالات متحده در حال حاضر در حال خدمت در قطر نشان داده شده در ورزشگاه صفحه نمایش و عملکرد مربوط توسط یک روگذر از یک جت جنگنده نظامی. خواننده انجیل Yolanda Adams, کمک به کودکان صدای کر میامی قبل Lovato با انجام “God Bless America.”

دواین “راک” جانسون به کار گرفته pregame معرفی با 49ers بیرون آمدن اول و پس از آن روسای — با طرفداران خود ساخت “tomahawk ریز ریز کردن” حرکت به طور معمول دیده می شود هر دو سال یک بار در Hard Rock ورزشگاه که Miami Hurricanes بازی میزبان را به ایالتی فلوریدا.

کاله کمپبل از Jacksonville Jaguars به رسمیت شناخته شد برای برنده شدن والتر Payton مرد سال جایزه یکی از افتخارات ارائه شده توسط NFL در شب شنبه.

The 49ers برنده سکه بازی شیر یا خط تماس “دم” که ممکن است یک فال خوب برای اشراف. آخرین پنج سوپر جام برندگان همه از دست داده pregame تلنگر سکه.

___

5:55 بعد از ظهر

در فوتبال بزرگترین آنها در زمان به یاد داشته باشید یک افسانه بسکتبال.

اشراف و 49ers خود را به پایان رسید warmups قبل از سوپر باول و تا در صف مربوطه 24-حیاط خطوط — ادای احترام به کوبه برایانت پنج بار قهرمان NBA که همراه با درگذشت او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26.

برایانت عینک شماره 24 در آخر 10 فصل با لس آنجلس لیکرز.

سان فرانسیسکو ریچارد شرمن نشان داد تا برای سوپر باول در یک برایانت نیوجرسی و به نظر می رسد در فاکس pregame نشان می دهد به خواندن یک شعر به نام “عزیز فوتبال است.” آن را تا حد زیادی کپی “عزیز بسکتبال” شعر برایانت نوشت: در سال 2015 اعلام شد که او بازی خود را در فصل نهایی.

شرمن به پایان رسید شعر خود را با “ما شما را دوست دارم کوبه. ما شما را دوست دارم Gianna. عشق همیشه ریچارد.”

___

5:40 بعد از ظهر

اشراف و 49ers هر دو شروع فصل در فلوریدا و در حال حاضر به پایان فصل در فلوریدا.

کانزاس سیتی را باز کرد با یک هفته 1 برنده شدن در جکسون ویل. سان فرانسیسکو اجرا به کاسه فوق العاده با آغاز هفته 1 برنده در خلیج تمپا.

اشراف به رهبری بازگشت به فلوریدا دو بار در فصل آینده با بازی در هر دو میامی و خلیج تمپا. The 49ers سه بسیار طولانی متقابل کشور, سفر در فصل آینده برنامه — در غول نیویورک جتز نیویورک و میهن پرستان جدید انگلستان — اما بدون بازگشت حضور در فلوریدا برای سال 2020 است.

تاریخ 2020, بازی نخواهد بود, شناخته شده برای چند ماه.

___

5:10 بعد از ظهر

در حال اجرا پشت LeSean McCoy غیر فعال است برای Kansas City Chiefs به عنوان آنها بازی San Francisco 49ers در سوپر باول.

جانباز به این تیم پیوست در اوایل این فصل اما او سقوط کرد پایین کشش و غیر فعال برای یک سری از اواخر فصل بازی. است که برگ های این ستاد تنها با دامین ویلیامز و ششم-انتخاب دور داروین تامپسون در موقعیت.

The 49ers در حال پانسمان چهار پشت در حال اجرا برای اولین بار در این postseason با جف ویلسون جونیور فعال به عنوان بیمه به دلیل Tevin کلمن پرستاری یک آسیب دیدگی شانه. Raheem eagles report و مت Breida هستند و دو نفر دیگر پشت در حال اجرا.

چاد Henne غیر فعال است برای کانزاس سیتی که به معنی مت مور را به کارفرمایی پاتریک Mahomes.

دیگر inactives برای این ستاد هستند linebacker Darron لی cornerback موریس کلیبورن و linemen توهین آمیز Ryan Hunter اندرو وایلی و جکسون بارتون. وایلی آغاز شده و در اوایل این فصل قبل از آسیب تحت فشار قرار دادند و او را به نیمکت.

غیر فعال بازیکنان برای 49ers هستند کارفرمایی C. J. Beathard گیرنده دانته Tia, cornerback afra schimming-chase Johnson, تنگ پایان دانیل سکان linebacker Azeez Al-Shaair گیرنده اردن متیوز و دفاعی lineman کوین Givens.

___

4:55 بعد از ظهر

روسای خط دفاعی مربی تیم برندان دالی سنت در حال اجرا پله داخل ورزشگاه قبل از بازی و حتی طرفداران trickling به راک, ورزشگاه یا بهت زده سوپر باول کارکنان امنیتی بود او توقف یکشنبه.

در مورد 3-1/2 ساعت قبل از کیکآف دالی آمده از این تونل به وحی خود را ورزش.

دالی آغاز شده معمول با پرستان دستیاران چاد اوشی و برایان Flores — در حال حاضر مربی دلفین میامی — هنگامی که سه نفر در انگلستان است. و زمانی که آنها رسیده سوپر باول هر یک از دو فصل گذشته آنها در ادامه به اجرای پله قبل از بازی.

دالی در سمت چپ پرستان پس از فصل گذشته برای پیوستن به مربی اندی رید کارکنان در کانزاس سیتی. این سنت همچنان با ستاد.

___

4:40 بعد از ظهر

این 11th زمان که منطقه میامی میزبان سوپر باول. پنج شد در حال حاضر تخریب نارنجی کاسه در میامی هاوانا کمی محله و دیگر شش شده اند در باغ میامی — در داخل ساختمان در حال حاضر به نام راک ورزشگاه.

حرکت را از طریق لیستی از سوپر باول سایت, اگر چه, و آن را ممکن است به نظر می رسد مانند جنوب فلوریدا بسیاری از استادیوم.

این درست نیست اما سردرگمی می تواند قابل فهم باشد. هر یک از پنج سوپر کاسه در میامی گاردنز شده اند با ورزشگاه تحمل یک نام متفاوت: جو رابی ورزشگاه در سال 1995 و سپس Pro بازیکن ورزشگاه در سال 1999 دلفین ورزشگاه در سال 2007 خورشید زندگی ورزشگاه در سال 2010 و در حال حاضر هارد راک.

این ورزشگاه تا به حال نه نام های مختلف در تمام پس از افتتاح در سال 1987. در علاوه بر این به پنج نام است که آن را به عنوان یک سوپر باول میزبان وجود دارد Pro بازیکن پارک دلفین ها ورزشگاه (که بلافاصله قبل از دلفین ورزشگاه) زمین کوسه ورزشگاه و برای شش ماه کشش از سال 2016 آن را به نام جدید میامی ورزشگاه.

___

4:25 بعد از ظهر

در آن پنج سال پیش که سلطنتی به خانه آورد یک قهرمانی به شهر کانزاس و در حال حاضر بازیکنان که بخشی از 2015 سری جهانی تیم در حال کشیدن برای این ستاد به ارائه یکی دیگر از رژه.

“من goosebumps فقط فکر کردن درباره آن” دیرین outfielder Alex Gordon گفت. “آن را مانند به دنبال در آینه از سال های 2014 و 2015 به راه آنها رفته ام در مورد پلی آف راه آنها در رقابت با هم در این زمینه با داشتن سرگرم کننده که از پشت در تقریبا در هر بازی. آن را فقط به یاد من آنچه که ما را از طریق رفت.”

چپ دست دنی دافی رشد یک فن از Broncos یکی از روسای’ دشمنان تلخ است. او جوانی مانند آنها را به طوری دافی فقط پیوست جمعیت است. اما او بدست به دانستن برخی از روسای بازیکنان و او می تواند ریشه برای آنها یکشنبه شب.

“آنها همان شور و شوق ما برای این شهرستان است. این واقعا چیزی است که شما می توانید بیان” دافی گفت. “اگر آنها برنده آن را برای رفتن به واقعا سرد به یک دید متفاوت از نحوه رژه رفتن است. من به سختی کردم به خیس کردن در رژه. آن را مانند, ‘القدس خام!’ من فقط بگو خام’? این امر می تواند سرد. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به برنده شدن و من هیجان زده برای رژه.”

___

3 p. m.

بازی بعد وارد کرده و کاروان حمل San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs کشیده اند به Hard Rock ورزشگاه.

کیکآف از سوپر باول 54 6:30 p. m. شرقی.

آب و هوا NFL بزرگترین بازی است که انتظار می رود به طور کامل. وجود دارد روشن آسمان آبی در میامی گاردنز فلوریدا. پیش بینی می گویند آن خواهید بود حدود 61 درجه در کیکآف خنک کننده به بالا 50s به عنوان شب می رود.

که چند درجه زیر نرمال برای میامی در این زمان از سال است. اما کسانی که شرایط تقریبا آینه چه آب و هوا بود 10 سال پیش زمانی که این بازی آخرین بازی در میامی دلفین ها’ صفحه اصلی میدان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de