جاکوبسن شرکت بدست 172-واحد کاپشن در مرکز شهر سیاتل

سیاتل, Feb. در 5 سال 2020 /PRNewswire/ — جاکوبسن شرکت لس آنجلسمبتنی بر املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت به دست آورد Alley24 یک 172-واحد core plus آپارتمان جامعه در سیاتل. این شرکت دوم کسب در سیاتل بازار است.

برایان Eisendrath, Brandon Smith و Cory Wizenberg CBRE را لوس آنجلس اتاق مرتب وام از طرف وام گیرنده. این CBRE تیم فروش در سیاتل به فروش می رسد معامله از طرف فروشنده.

واقع در 241 ییل Ave N, Alley24 در اصل ساخته شده و در سال 2006 بازسازی شده در سال 2014. این کاپشن چند جامعه دارای یک واحد ترکیبی متشکل از یک و دو خوابه آپارتمان مدرن lofts و townhomes. واحد عبارتند از, لوکس, محل سکونت کیفیت پس از اتمام جمله به عنوان طراح آشپزخانه با کوارتز کانتر و لوازم فولاد ضد زنگ, واشر/خشک کن و اندازه پنجره ها با نمایش دریاچه اتحادیه و مرکز شهر سیاتل. امکانات عبارتند از دو تراس پشت بام با گودال آتش, سالن, پذیرایی, آشپزخانه, اتاق رسانه 24 ساعته بدنسازی و قابل توجه مقیم سالن. جاکوبسن شرکت به روز رسانی خواهد شد بسیاری از واحدهای خواهد شد و بهبود فضای مشترک, امکانات رفاهی.

ملک است که در جنوب دریاچه اتحادیه محله منطقه است که به سرعت در حال رشد با توجه به حضور بسیاری از جهان برجسته ترین شرکت های فن آوری. Alley24 استراتژیک واقع در داخل راه رفتن فاصله به بسیاری از این منطقه بالا کارفرمایان از جمله آمازون, Facebook و گوگل و همچنین حمل و نقل عمومی و پارک ها. آپارتمان جامعه نیز در داخل راه رفتن فاصله از ده ها تن از منطقه محبوب ترین ناهار خوری خرده فروشی و گزینه های سرگرمی.

“با توجه به بررسی محل و خط لوله از 7.2 میلیون فوت مربع فضای اداری در submarket وجود یک عدم تعادل عرضه و تقاضا در محلی چند که نشانه خوبی برای محصول موجود در مرکز شهر سیاتل مانند Alley24 گفت:” لری Jacobson, مدیر عامل شرکت جاکوبسن شرکت. “ما اعتقاد داریم که این دارایی متناسب با استراتژی ما در دراز مدت مالکیت از دارایی های با کیفیت در نقاط برجسته.

او افزود: “در سه سال گذشته این شرکت به شدت گسترش آن در طول تاریخ کالیفرنیامبتنی بر نمونه کارها با ادغام در واشنگتن, کلرادو و تگزاس. این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن به نمونه کارها خود را در واشنگتن و کلرادو در سال 2020 است.”

Eisendrath افزود: “به منظور ارائه جاکوبسن شرکت سرمایه گذاران با بالا رفتن-در نقدی بر, نقدی, بازگشت تیم ما کمک کرد تا مقام بلند مدت و کم هزینه پل تامین مالی آن نیز به اندازه کافی در وام درآمد حاصل را به جای 1031-بورس.”

در مورد جاکوبسن شرکت
جاکوبسن شرکت های خصوصی در سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت با 50 سال سابقه موفقیت کسب و عامل معمولی آپارتمان دانشجویی مسکن و املاک تجاری. این شرکت متعهد به ارائه به سرمایه گذاران خود را با برتر خطر تنظیم بازده در قالب توزیع جریان نقدی بهینه سازی عملکرد از دارایی های خود و تحقق قدردانی در طول زمان در حالی که همه باقی مانده ثابت قدم در پایبندی خود را به تزلزل اصول اخلاقی از نورمن جاکوبسنشرکت موسس.

تماس با ما:
لری Jacobson
310-479-6900

منبع جاکوبسن شرکت

لینک های مرتبط

https://www.cbre.us

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر