در داخل داستان از مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو آنجلا استانتون-پادشاه

زمانی که نویسنده پرفروش و شرط واقعیت تلویزیون ستاره آنجلا استانتون-پادشاه دریافت کلمه در روز سه شنبه که رئیس جمهور تهمت به حال فقط او اعطا کامل عفو او به معنای واقعی کلمه غلبه بر.

“من فقط شروع به hyperventilating راست در فرودگاه گفت:” نیوز مکس. “من فقط گریه مانند یک کودک. مردم فکر می کردند کسی که فوت کرده است.”

آنها با عجله به او یک صندلی چرخدار; هیچ کس متوجه او بود گریه با شادی مطلق.

“من فقط به حال برای نشستن وجود دارد برای یک دقیقه به هضم آن همه” استانتون-پادشاه گفته نیوز مکس در یک مصاحبه اختصاصی. “…من همیشه می گفت که زمانی که من سمت چپ این جهان است که هنوز هم می تواند رکورد من.

“من فقط می خواستم به سرانجام واقعا آزاد باشد. امروز ساعت قبل از تولد من این اتفاق افتاده برای من … و من هنوز در ناباوری مطلق من در شوک است.”

وجود داشته است نکات چیزی بود. او دیرین مربی مبلغ و Newsmax خودی Alveda پادشاه, مدیر اجرایی, حقوق مدنی, برای متولد نشده با کشیش برای زندگی تا به حال موفق به دریافت یک تماس چند روز قبل از سناتور او اطلاع رسانی رئیس جمهور مشغول به کار بود در استانتون-کینگ عفو.

سپس در روز سه شنبه صبح, Alveda پادشاه وزارتخانه بنیانگذار استراحت بر روی مبل خود را زمانی که او یک تماس تلفنی.

“می تواند شما را به یک تماس از رئیس جمهور ایالات متحده ؟” صدای در انتهای دیگر پرسید.

خواهرزاده از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور پاسخ داد: “من غش در حال حاضر.”

رئیس جمهور گفت: سلام.

“اوه خدای من آقای رئیس جمهور” او شوخی “من نیاز به بلند شدن از زمین من فقط گذشت.”

آنها به اشتراک گذاشتن یک خنده و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال آماده شدن کامل عفو استانتون-پادشاه.

Alveda پادشاه — هیچ رابطه — در نظر استانتون-پادشاه او را فرزند خوانده در این معنا که “خدا او را فرستاده به من به راهنمایی و کمک کند و به مربی.”

رئیس جمهور تهمت خواسته Alveda, ‘است که او یک فرد خوب است؟”

مبلغ و طرفدار زندگی جنگجو بلافاصله پاسخ داد: “بله آقا واقعا او است.”

گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن “از آنجا که من امضای این عفو در حال حاضر.”

او پس از آن شنیده جمهور گفتن یک دستیار برای دریافت یک کپی از امضا عفو ریاست جمهوری به Alveda شاه و آنجلا استانتون-پادشاه حق دور.

هنگامی که او پشت در گوشی Alveda پادشاه ابراز صمیمانه قدردانی است.

“من گفت:” وای شما واقعا را وعده داده و سپس شما آنها را نگه دارید.'”

“شما که” تهمت پاسخ داده است. “همه نیست, اما شما آن را دریافت کنید.”

به زودی پادشاه گفت: “او “درست،”

“Alveda” رئیس جمهور خندید. “Alveda, من قصد دارم به رفتن به در حال حاضر.”

برای استانتون-پادشاه عفو نمایندگی یکی دیگر از شگفت انگیز سوره در زندگی خود را در سفر فوق العاده ای. پس از بازمانده یک مشکل دوران کودکی مربوط به سوء استفاده او در یک خودرو به سرقت رفته حلقه و دریافت حکم زندان. او در سال 2005 منتشر شد.

“وقتی که من از زندان آزاد شد 15 سال پیش گفت:” نیوز مکس در یک مصاحبه اختصاصی “من با توجه به بررسی 25 دلار و بلیط اتوبوس و گفت: برای شروع زندگی من بیش از.

“من به خانه آمد به چهار فرزند و من به خانه آمد به دو سنگ قبر,” او گفت:. “مادر من در یک و مادربزرگم در دیگر.

“آنها هر دو در گذشت در حالی که من در زندان است.

“پس از آزاد شدن فرزندان من و من تا به حال هیچ جایی برای رفتن” او توضیح داد. “ما به نوعی از زیرفشار از پناهگاه به پناهگاه تا زمانی که ما اشباع شده در یکی از آخرین.

“من یک جنایت کار محکوم. هیچ کس می خواست به من کار من می تواند هر گونه کمک دولت و من می توانم هر گونه کمک به مسکن.

“پس از آنها قرار داده و ما را از آخرین پناهگاه ما قادر به ماندن در” او به یاد می آورد, “کسی به من گفت که در مورد زنان و کودکان در بحران مرکز است که من می توانم برای کمک به. بنابراین من رفت و در آنجا با چهار فرزند.

“وقتی که من راه می رفت در درب Alveda نشسته بود پشت میز. که در آن نقطه من آماده بود برای پایان دادن به زندگی من.

“من فقط نمی تواند به هیچ وجه از تونل. من تا به حال بچه من من نمی دانم که چگونه من که قرار بود به مراقبت از آنها. و من با بیان این که به Alveda.

“او با استخدام من در آن روز گفت:” استانتون-پادشاه زن او تماس مادر تعمیدی او “و من با او بوده است.”

با Alveda پادشاه کمک استانتون شاه به مبارزه طلبیده شانس. او در ادامه به نوشتن یک کتاب پرفروش در مورد سفر خود را, زندگی یک زن خانه دار واقعی. کتاب راه اندازی حرفه ای او به عنوان یک انتشارات کارآفرین و که منجر به یک نقش در یک شرط بندی واقعیت تلویزیون نشان می دهد. او همچنین از تاسیس آمریکایی شاه بنیاد غیر انتفاعی متمرکز جنایی-عدالت اصلاحات و reuniting خانواده ها که از هم جدا شده اند توسط توده حبس.

Alveda پادشاه که دو بار رهبری یک گروه از کشیشان آمریکایی برای دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت: “نیوز مکس وجود دارد تکتونیکی نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر جریان در آفریقایی-آمریکایی جامعه است.

استانتون-پادشاه موافقت کرد و اعتبار رئیس جمهور تمایل به مردم یک شانس دوم.

همراه با ثبت اشتغال برای آفریقایی-آمریکایی جامعه مغلوب ساختن پیشی جستن است خوب در وعده های خود را به تصویب جنایی-عدالت اصلاحات. در دسامبر 2018 او امضا کردن مرحله اول قانون عدالت کیفری لایحه اصلاحات. یکی دیگر از لایحه گام بعدی عمل است که در آثار برای کمک به مردم پیدا کردن اشتغال یک بار آنها را در پرداخت بدهی خود به جامعه است.

“آثار او در حال صحبت کردن برای او در حال حاضر” استانتون-پادشاه گفت:. “مردم در حال دیدن نتایج و با اولین مرحله عمل ما بسیاری از پدران و برادران و عموهای ما از آمدن به خانه از زندان و آنها خجالتی بودن در مورد آن: آنها مانند,” شما می دانید که تهمت آیا این برای ما.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به نظر می رسد که گرفتار سیاسی چپ flatfooted. پس از خبر روز سه شنبه عفو شکست چندین ترقی خواهان اخراج اظهارات ارائه آشنا صحبت کردن امتیاز است که به نظر می رسید عجیب و خارج از لمس.

دموکراتیک 2020 سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز به عنوان مثال به نظر می رسید کاملا غافل است که چند نفر از رنگ و همچنین چندین قهرمانان جنایی-عدالت اصلاحات مانند استانتون-پادشاه سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik در میان 11 نفر اعطا عفو و بخشش سه شنبه.

همانطور که به نقل از نیویورک تایمز ساندرز به اتهام تهمت به حال اعطا بخشش “به مالیات بر بازی, وال استریت کلاهبرداران میلیاردرهای و مقامات فاسد دولتی” در حالی که “هزاران فقیر و طبقه کارگر بچه ها نشستن در زندان برای جرمهای مواد مخدر اعتقادات.”

در مرسوم اوقات تلخی بالا, Sanders, این نتیجه رسیدند: “این چیزی است که شکسته و نژادپرستانه سیستم عدالت کیفری به نظر می رسد.”

بسیار مشابه تلخ واکنش آمد از تیغ زبان به سمت چپ متمایل کمدین Chelsea Handler.

“در حالی که رئیس جمهور ما exonerates جنایتکاران و انتشار آنها از زندان” او پرسیدم متوجه چه رنگ همه آنها هستند.”

واضح مفهوم: که تهمت بود تنها عفو سفید مردم است.

استانتون-پادشاه به زودی توییتی پشت دو کلمه پاسخ “من سیاه”. و کاترینا Pierson, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020, کمپین شروع به پریدن کرد و همچنین با استناد به صدور حکم پروژه مطالعه که بیش از 90 درصد از کسانی که resentenced تحت اولین مرحله عمل شد آفریقایی-آمریکایی است.

استانتون-پادشاه گفت: او را با گرفتن 10 یا 12 پیام در روز از مردم در جامعه او به او می گوید که آنها تصمیم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وجود دارد بسیاری از مردم که ممکن است گفتن آن صریحتر و یا با استفاده از سیستم عامل خود را اما آنها می گویند آن را در پشت درهای بسته و همه آنها قصد مخفیانه رای او گفت:” نیوز مکس.

“ما در عصر رسانه های اجتماعی در حال حاضر” او افزود: “جایی که آنها می توانید شنیدن گزارش های خبری, اما آنها همچنین می توانید در رسانه های اجتماعی در حال حاضر و به دنبال افرادی که سیستم عامل بزرگ مثل خودم و ببینید که دقیقا برای خود آنچه در آن است که این رئیس جمهور انجام شده است. و آنها متوجه می شوند که آنها بوده ام گول خورده و آنها در حال بیدار شدن از خواب.”

گفت: Alveda پادشاه “مردم خواهد آمد تا به ما و گفتند همین را بگویم که کسی به من رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ یا ‘من گرفتن پول بیشتر در من چک” یا ” من کار کردم.'”

در حال حاضر که او فدرال ضبط شده پاک استانتون-شاه قصد دارد به جلو حرکت می کند با تلاش های او در جامعه که در آن او بسیار فعال در امور کیفری-عدالت اصلاحات و جنبش برای زندگی.

“من می خواهم برای کمک به مردم دیگر پاک کردن سوابق خود گفت:” نیوز مکس “و من می خواهم برای کمک به آنها را جلوگیری از برخی از نقاط ضعف که در مردم گرفتار در سیستم عدالت کیفری.”

او افزود: “من با استفاده از خود من داستان شخصی به الهام بخش و کمک به بسیاری از بازگشت شهروندان را به خدا داده هدیه و استعداد است که آنها درست مثل من و آنها را تبدیل به یک کسب و کار سودآور.

“بنابراین برای من در حال حاضر گفت:” نیوز مکس “این همه در مورد گسترش این کلمه در مورد این سازمان چه این رئیس جمهور در حال انجام است را به آنها نشان می آنچه این رئیس جمهور در حال انجام است و مطمئن شوید که درک مردم ایران است و نه دشمن خود را.”

او همچنین پیش بینی کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “است که برای انجام این کار بسیار بسیار خوبی در این انتخابات من مطلقا بدون شک در مورد آن است. مردم بیدار هستند و آنها در حال دیدن آن است. من از دیدن آن درست قبل از چشم من.”

او افزود: “بسیاری از مردم آنها خانواده هایی هستند مانند” ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن است که منتشر پدر من تهمت است که منتشر شده من مادر یا تهمت کسی است که فرستاده پسر من در خانه است.’

“آن را بسیار بزرگتر از آنچه در سمت چپ در تلاش است به گزارش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>