Hulu خواهد شد در درجه اول از چهار قسمت از این پیش بینی هیلاری کلینتون, مستند, در شب جمعه, بسیار پیش بینی شده نگاهی به زندگی خصوصی و عمومی سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری.

“هیلاری” به بررسی موضوعات مختلف مربوط به کلینتون را در زندگی از جمله او شکست خورده ریاست جمهوری تلاش و همچنین بیل کلینتون امر با Monica Lewinsky. همه چشم ها کلینتون پیش از این مستند برتر اما پشت صحنه همه چیز فقط به عنوان جذاب به عنوان خبرنگار هالیوود اشاره کرد در گزارشی که برجسته چیزهایی که ضروری به دانستن در مورد “هیلاری.”

“هیلاری” مدیر Nanette Burstein تا به حال شده به فکر ساخت یک فیلم مستند است که trailed کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری, اما ایده خود را پایین تبدیل شده بود. این ایده مطرح در سال 2017 زمانی که تولید کننده Howard اونز با نزدیک شدن Burstein به بحث در مورد پروژه.

به منظور حفاری های عمیق به کلینتون زندگی خدمه فیلم دوربین های حال تثبیت در حداقل 35 ساعت بیش از هفت روز است. Burstein بستری در او نیست “واقعا درک” چه او به در شروع پروژه.

Burstein شد و مصمم به مقابله با تمام جنبه های کلینتون ازدواج که شامل Lewinsky حماسه.

“به همین دلیل است که برای من مهم بود نه فقط به خاطر این که salaciously جالب برای افراد, اما از آنجا که او همیشه از آن مورد قضاوت قرار. چرا او ماندن در ازدواج ؟ آن را فقط یک معامله کسب و کار و یا واقعی؟” Burstein گفت. “بیشتر من صحبت کرد به او و شوهرش, متوجه شدم, ‘خوب این است که بسیار واقعی ازدواج” او ادامه داد. “و بیشتر است که ما می توانیم انسانیت این, بیشتر ما می تواند این را درک کنند و آنچه او را از طریق رفت به عنوان تنها قضاوت او.”

بیل کلینتون بود مشتاق به صحبت می کنند آشکارا از یک روز. “من فکر می کنم او می دانست [زناشویی خود را گلایه] بود در دستور کار” Burstein گفت. او توضیح داد که آنها نشستن به بحث در مورد این موضوع از قبل اما لایحه تا به حال هیچ موضوع در مورد به اشتراک گذاری داستان خود را به دوربین.

این تیم را در رسیدن به Lewinsky. نه آنها کوره کلینتون در مورد او. او به طور داوطلبانه اطلاعات در مورد مصیبت. “[Hillary] نمی دانم او” Burstein گفت. “من از او بپرسید چرا که من احساس است که می تواند یک پل خیلی دور و نه عادلانه. بدیهی است که [لایحه] احساس کردند که او باید یا می تواند اظهار نظر در مورد آن را به طوری که او انجام داد.”

تولید کنندگان تلاش برای پیدا کردن قوی محافظه کار نمایندگی. لایحه فرست لنت صدای خود را به فیلم مستند اما حتی امنیت او دشوار بود. Burstein تا به حال در ابتدا امیدوار به ویژگی های نیوت گینگریچ اما به گفته او “به جای چوب سوزن در [خود] چشم پس از انجام این مصاحبه.”

نزدیکی به پایان رسید و نسخه docuseries نشان داده شد به کلینتون در اکتبر اما او در ابتدا نگران بود که ممکن است بیش از حد طولانی و که مردم را “بیمار” از او. او همچنین با بیان یک تعداد انگشت شماری از شخصی تاسف.

“من پشیمان که مادر من نیست هنوز زنده است و برادر من در حال مرگ بود در حالی که ما در حال انجام آن” کلینتون گفت. “بهترین دوست من از کلاس ششم است که در آن وجود دارد و او در تابستان و من می خواهم توصیه می شود یکی دیگر از دوست خوب و آنها هرگز به او قبل از او درگذشت. بنابراین من از تماشای آن از طریق لنز از آنچه وجود ندارد و نمی تواند وجود داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im