ذکر این چرخ واگن مرکز خرید در توماس جاده غرب از 44 خیابان در شهر فینیکس و بیشتر خواهد شد و تعجب که چرا شما علاقه مند در آنچه که در حال حاضر یک وصف ناپذیر نوار غذایی سریع franchises و ساختمان های اداری. اما لوئیس ساندرز که در محله و به یاد می آورد تجاری توسعه اولیه ترکیبی از کسب و کار و شخصیت.

“من استفاده می شود به سوار دوچرخه من به چرخ واگن Barber Shop [at 4318 شرق توماس جاده] در روزهای شنبه برای بازدید از جو Ruffino مالک و پدرم آرتور “Lefty” سالازار” ساندرز می گوید. “من خواهد رفت و برگشت طبقه پس از کوتاه کردن مو برای یک پنی. هنگامی که من ساخته شده 10 سنت من می خواهم ترک به خرید ده قطعه از بازوکا آدامس بادکنکی بود که به اندازه کافی به گذشته من دو هفته است.”

ساندرز از روی علاقه به یاد می آورد یکی دیگر از کارکنان آرایشگاه نوح یک shoeshine پورتر. “او به من آموخت که خیلی در مورد زندگی با به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد رشد و خانواده اش” او فریاد می زند. “نوح حتی به من آموخت که چگونه به درخشش یک جفت کفش. من فکر می کردم باهوش ترین زن روی زمین در چنین سن جوانی—او ساخته شده من احساس افتخار می کنم!”

چرخ واگن مرکز خرید بود لنگر توسط Neb بازار و ال رانچو داروخانه و شامل 19 دیگر “مدرن” فروشگاه هنگامی که آن را باز کرد و در سال 1954. “در حال خروج از بخش بالا اجاره می کند که پایین ترین قیمت در دره ممکن است” تبلیغ تبلیغات در آریزونا جمهوری.

ساندرز لیزری تیز خاطرات از هر دو لنگر فروشگاه.

El Rancho داروخانه را مخلوط کنید تا نسخه ای بود که یک دستور قدیمی برای ترک خورده و خشک دست که ساندر پدر را به حال اول به دست آمده در آریزونا آریزونا. “من آن را نمی توانید بیابید ویژه معجون,” او می گوید. “پسر من می تواند از آن استفاده کنید در حال حاضر!”

Neb بازار نیز مورد علاقه Sanders. “رفتن وجود دارد با پدر و مادرم به فروشگاه اولین تجربه من در واقع یادگیری چگونه برای برنامه ریزی وعده های غذایی,” او می گوید. “ما می توانیم یک هفتگی برنامه ریز غذا و ساخته شده یک لیست از آنچه که دقیقا مورد نیاز بود.”

Neb بسته فروشگاه خود را در چرخ واگن مرکز خرید در سال 1984 و بازگشایی در 40 خیابان و جاده مدرسه. ساندر را به یاد می آورد او برادر دختر رفتن به محل جدید برای کیک تولد.

“من برچسب همراه و نیست به او بگویید که یکی در نمایش او خریداری شده بود مات و مقوا” ساندرز می پذیرد. “من حدس می زنم این نانوایی خانم نیست آن را درک کنند یا نه. چه خنده کل خانواده تا به حال زمانی که ما اقدام به برش کیک است.”

چرخ واگن خطوط بود که در کنار درب به مرکز خرید محل ساندرز گاهی اوقات رفت و با پدر و مادر خود را, اما نه برای بازی بولینگ. “من احساس بسیار ویژه هنگامی که ما خوردند وجود دارد,” او به یاد می آورد. “این یکی از تنها سه مکان که در آن ما می خوردند از دیگران بودن الک تسلیم و توپ را روی گوه توالت مکزیکی مواد غذایی که در آن پدر من bartended پس از کار در تمام طول روز در سلمانی در 1960s.”

وجود دارد یکی دیگر از کسب و کار در این نزدیکی هست که شکل برجسته در زندگی خود. A to Z اجاره آغاز شده و در سراسر توماس جاده از چرخ واگن خطوط در سال 1960. ساندرز بعد از کار با این شرکت در سال 1997 و هنوز هم کار می کند وجود دارد در حساب های قابل پرداخت در گیلبرت تسهیلات.

کوچه بولینگ و مرکز خرید رفته بودند اواخر سال 1980 زمانی که منطقه redeveloped. “به عنوان یک مستقل آن را بدجور سخت به مبارزه بزرگ زنجیره ای” مارتی kahan رایگان صاحب El Rancho داروخانه گفت: جمهوری در سال 1984.

Douglas C. Towne سردبیر آریزونا پیمانکار و جامعه, مجله http://www.arizcc.com/.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de