چه تفاوت 24 ساعت می توانید.

روز شنبه, دوقلو, مقامات شک شانس خود را از بودن بخشی از Mookie بتی megadeal با داجرز و Red Sox. اما به اندازه کافی پیشرفت حاصل شده است شنبه شب و یکشنبه صبح که به آنها امید که مدتها در انتظار تجارت می تواند تکمیل شود.

برخی از عناصر این قرارداد بهینه سازی شده است به اندازه کافی برای ساخت حرکت به سوی یک قطعنامه به گفته یک منبع اما چند موانع باقی می ماند.

همانطور که از شب گذشته دوقلوها اضافه شده بود دوم جزئی اتحادیه برای معامله – یک بازیکن خارج از ده چشم انداز – در آخرین فشار به سوی یک قطعنامه. مذاکرات پیشرفت وجود دارد. دوقلوها در حال حاضر انتظار می رود برای به دست آوردن کمی بیش از داجرز righthander Kenta Maeda در معامله. فقط برای مدیریت انتظارات در اینجا تمرکز بر روی “،”

این همچنین بدان معنی است که شانس که Brusdar Graterol باقی می ماند دوقلو باریک هستند. شخصا من به دیدن او بر روی تپه دیروز در میان آشفتگی اطراف معامله و Red Sox نگرانی خود را از اطلاعات پزشکی است. اما او انداخت و او را اغل گاو یا حشم جلسه با وجود همه آن را.

در حالی که دوقلوها را از دست دادن 100-mph fastball از آن اغل گاو یا حشم علاوه بر این از Maeda به آنها چرخش عمق آنها طمع به چیزی داشتن.

این احتمال وجود دارد از اعلام مدتی امروز در ارتباط باشید.

چیزهای دیگر:

دیده نمی شود بیش از حد بسیاری از عمده leaguers در اطراف پیچیده اما شنیده ام چند بوده است. حداکثر کپلر وارد روز پنج شنبه برای پیوستن به جرگه Polanco, لوئیس Arraez و دیگران. بایرون Buxton در پردیس بیش از حد. یکی از عاقلانه بچه ها که آویزان در اطراف و تماشای تمرینات گفت: از او پرسید: Buxton چند روز اگر او سالم بود و Buxton پاسخ داد که او “گرفتن وجود دارد.”

بسیاری از اغل گاو یا حشم جلسات پرتاب شده است جزئی leaguers. باحال بود برای دیدن اردن Balazovic و Jhoan Duran پرتاب در روز شنبه. Balazovic را fastball می تواند حرکت کند و splinker که Duran می اندازد که بد بو بشه.

بیلی Ober انداخت در شنبه بیش از حد. Ober که می ایستد 6 فوت و 9 اینچ قد بلند است 17-3 با 2.38 عصر در 34 جزئی بازی های لیگ. او به طور متوسط یک پیاده روی و 11 strikeouts نه هر نوبت. او به پایان رسید و فصل گذشته در کلاس AA Pensacola, اما نه پرتاب 80 نوبت در یک فصل نشده است. او باید تامی جان عمل جراحی در سال 2015 در حالی که در کالج. اما او را یکی از با ارزش ردیابی است.

ده ها تن از جزئی leaguers در حال حاضر در خوابگاه بوده و کار کردن روزانه است. دوقلوها در حال بسته بندی تا یکی از بسیاری از minicamps آنها را نگه دارید در offseason.

پست های قدیمی تر

خوزه Berrios می شود سنگین افزایش, اما, دوقلو, برنده مورد داوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de