گلخانه از دیواره دریاچه درمانگاه شاهدانه است که تجارت حشیش برای سکه آغاز چهار شنبه, جولای 28th,

دیواره دریاچه, Mich., جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — این Covid-19 ویروس است که نه تنها یک نگرانی عمده بهداشتی است بلکه مسئول عظیم کمبود سکه است که ضربه به صفحه اصلی. Walmart, CVS, Kroger و بسیاری از بانک ها در سراسر ایالات متحده احساس فشار. به طوری برخی از آنها خرید پاداش نقدی برای سکه و یا گرد کردن مشتریان صورتحساب. گلخانه از دیواره دریاچه نیز احساس تنگنا و در حال حاضر پاسخ با یک “سکه های شاهدانه” ارتقاء. شروع سه شنبه, جولای 28th, این درمانگاه را قبول رول سکه, سکه نیکل, dimes و چهارم پرداخت. اگر مشتریان را در $100.00 یا بیشتر در tolled سکه های آنها را دریافت محصول رایگان…قبل از رول. این توسعه ادامه خواهد داد به طور نامحدود تا زمانی گلخانه ای از دیواره دریاچه سکه به اندازه کافی.


ادامه مطلب

گلخانه از دیواره دریاچه صاحب جری هزارهاظهار داشت: “وجود داشته است بنابراین تاثیر زیادی در جامعه ما با توجه به Covid-19 ویروس و کمبود سکه است و در عین حال یک مثال دیگر. من تصمیم ما می خواهیم مشتریان را در سکه های خود را. آنها رول سکه ما رول شاهدانه و ما می خواهم برخی از سرگرم کننده در همان زمان است.”

گلخانه از دیواره دریاچه صاحب جری هزاره در دسترس است برای مصاحبه.

گلخانه از دیواره دریاچه Oakland County را برای اولین بار به طور کامل با مجوز پزشکی و تفریحی درمانگاه ماری جوانا. اختصاص داده شده به حصول اطمینان مشتریان و بیماران واجد شرایط دریافت مشاوره و راهنمایی وقتی که می آید به انتخاب محصولات مناسب برای آنها که آیا برای بهداشت و وضعیت آرامش یا فقط ساده سرگرم کننده است.

گلخانه از دیواره دریاچه واقع شده است و در 103 شرق دیواره دریاچه رانندگی در دیواره دریاچه میشیگان.

رسانه های تماس: رشد شاهدانه بازاریابی
مورت MEISNER. 313-538-رشد (4769)

منبع گلخانه ای از دیواره دریاچه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net