بزرگ, ماسک بحث: باید همه ما با پوشیدن آنها برای جلوگیری از coronavirus?

در ابتدای بیماری همه گیر کوروناویروس — قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر — مشاوره از آمریکا و مقامات بهداشت عمومی روشن بود: اگر شما بیمار نیست شما نمی نیاز به پوشیدن ماسک.

ملی, بحث در مورد ماسک-پوشیدن است و پس از تبدیل شدن به بیشتر مبهم است. بهداشت عمومی مشاوره همان باقی می ماند اما منتقدان می گویند که راهنمایی اشتباه بود و گیج کننده است و ممکن است تشویق ماسک-احتکار.

وجود دارد یک #masks4all جنبش در رسانه های اجتماعی است که استدلال می کند برای جهانی ماسک-پوشیدن در میان همه گیر با برخی از طرفداران گفت: این نشان می دهد جامعه همبستگی در مبارزه با کروناویروس.

در روز سه شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کاخ سفید coronavirus نیروی کار خواهد بود “به طور جدی با توجه به” گسترده تر توصیه های ماسک-پوشیدن برای آمریکا یک بار وجود دارد که عرضه کافی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در مقاله منتشر شده در مجله علمی, مدیر کل چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بزرگترین اشتباه آمریکایی ها و بسیاری از کشورهای اروپایی در حال ساخت در مبارزه جدید کروناویروس که باعث COVID-19 است که آنها با پوشیدن ماسک.

ماسک پیام گیج کننده است

این موضوع منجر به بحث های عمومی. هنوز هم وجود دارد بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان که در اذهان عمومی نیازی به پوشیدن ماسک های جراحی که مردم در برخی از کشورهای دیگر مانند چین انجام است و در برخی از موارد آن می تواند به مردم از امنیت کاذب.

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پوشیدن یک ماسک صورت در واقع باعث می شود مردم به لمس چهره خود را بیشتر است که بد است برای گسترش این ویروس.

“من در سمت است که عموم مردم باید با پوشیدن ماسک به عنوان یک قاعده کلی گفت:” میکروبیولوژیست کلی رینولدز یک استاد در دانشگاه آریزونا مل و انید زاکرمن دانشکده بهداشت عمومی. “داده ها فقط پشتیبانی نمی کند که آن را موثر در جمعیت گسترده.”

یکی از مشکلات با داشتن جهانی ماسک-پوشیدن عمومی است که آنها را می توان با پوشیدن ماسک برای یک دوره طولانی از زمان رینولدز گفت و افزایش و نه کاهش شانس خود را از گرفتن در معرض ویروس. ماسک خود را ممکن است تبدیل به یک ویروس-جمع آوری منبع عفونت است.

“آنچه آنها در واقع انجام است تمرکز این ویروس بر روی ماسک در طول زمان,” او گفت:. “شما می تواند افشای خودتان را سهوا.”

اما این پیام را به مردم گیج کننده است: شما نمی نیاز به یک ماسک جراحی اما مراقبت های بهداشتی کارگران انجام دهد.

به همین دلیل است که مراقبت های بهداشتی کارگران ندارد و مزیت های اجتماعی فاصله گفت: دکتر ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری برای Maricopa County وزارت بهداشت.

“ما باید مراقبت های بهداشتی کارگران در خارج وجود دارد در خط مقدم که نیاز این ماسک برای محافظت از آنها در حالی که آنها مجبور به ایستادن درست در مقابل افرادی که به طور جدی به سرفه و عطسه و بسیار بیمار بود,” او گفت:.

“آنها باید به مراقبت از آنها و آنها نمی باید گزینه ایستاده شش پا و دور از آنها. و ما می خواهم برای حفظ آن ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. که بخشی از زندگی در یک جامعه که در آن افرادی که در بالاترین خطر گرفتن در معرض نیاز به حفاظت است.”

اگر وجود دارد یک منبع نامحدود از ماسک Sunenshine گفت که او شخصا هنوز هم را انتخاب کنید برای پوشیدن یک ،

“دختر من که آسم — من نمی خواهد که او را به پوشیدن ماسک در” Sunenshine گفت. “من فکر نمی کنم که مزایای بیشتر از ناراحتی و امکان آن را آلوده. اما توصیه شخصی من برای خودم و خانواده ام.”

“ما باید تمام پوشیدن ماسک هر زمان که ما در عمومی’

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه در ماسک است به پوشیدن ماسک صورت اگر شما بیمار هستید زمانی که شما در اطراف افراد دیگر است. اگر شما بیمار CDC می گوید یک ماسک صورت است تنها مورد نیاز اگر شما مراقبت برای کسی که بیمار است و آنها قادر به پوشیدن ماسک صورت.

“ماسک صورت ممکن است در تامین کوتاه مدت است و آنها باید ذخیره برای مراقبان” CDC توصیه می گوید.

منتقدان شروع به سوال که هدایت گفت: بهداشت عمومی توصیه می شود نباید مصرف ماسک عرضه به حساب آورد.

یک نظر در ستون منتشر شده 28 مارس در واشنگتن پست توسط دانشگاه سان فرانسیسکو تحقیقات دانشمند Jeremy Howard تبدیل شده است صحبت کردن در یک نقطه در اخبار تلویزیون را نشان می دهد و در چاپ نشریات در سراسر کشور است. هاوارد معتقد است که بهداشت عمومی مشاوره در برابر ماسک-با پوشیدن یک سیاست قدم اشتباه است که نیاز به یک دوره اصلاح.

“ماسک های موثر در ‘مسطح منحنی’ را می توان در صفحه اصلی با چیزی بیش از یک پیراهن و یک جفت قیچی,” او نوشت. “ما باید تمام پوشیدن ماسک — فروشگاه خریداری و یا در خانه — هر زمان که ما در عمومی.”

در یک تبادل ایمیل با آریزونا جمهوری هوارد گفت: بازخورد او اخذ شده است از روز شنبه آغاز شده است “98% حمایت شده است.” برخی از پزشکان پیشنهاد کرده اند که علم نامشخص است اما هوارد اختلافات که ادعا می کنند. علم روشن است گفت: Howard که تاسیس محقق در سریع.هوش مصنوعی و داده ها متمرکز موسسه تحقیقات.

خود واشنگتن پست قطعه می گوید که او در بر داشت 34 مقالات علمی نشان می دهد پایه ماسک می تواند موثر در کاهش انتقال ویروس است. او همچنین گفت که او در بر داشت یک مقاله نشان می دهد که شواهد روشن است که آنها نمی توانند.

ماسک پوشیدن 101: پوشیدن و doffing مهم است

Saskia Popescu ارشد پیشگیری از عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه جرج میسون می گوید: DIY ماسک ارائه برخی از “بسیار محدود” حفاظت, اما آنها به راحتی خاکی و نیاز به تمیز کردن مداوم است. او در بر داشت که ادبیات در جامعه گسترده ماسک استفاده نیز محدود با هر دو جوانب مثبت و منفی.

“فولاد ماسک مناسب نیست که آنها نمی به طور کامل مهر و موم در اطراف صورت و تنها یک قطعه به پیشگیری از عفونت تلاش” او نوشت: در یک ایمیل. “اکثر مردم درک نمی کنند که چگونه از آن آسان است برای عبور-آلوده هنگامی که با پوشیدن یک ماسک و رک و پوست کنده, آنها را می پوشند اشتباه است. “

او همچنین گفت: جهانی ماسک-پوشیدن می تواند منجر بیمار مردم را به فکر می کنم یک ماسک قابل قبول است حمایت می کند.

“شما باید به ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید,” او نوشت.

رینولدز UA میکروبیولوژیست می گوید: اگر مردم را ماسک می پوشند آنها می خواهم نیاز به آموزش در مورد چگونه به آنها را قرار داده و آنها را خارج از یک فرایند است که در بهداشت جهانی به نام “پوشیدن” و “doffing.”

“من آن را انجام نداده مطالعات با عموم مردم. اما من باید انجام مطالعات با کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها همیشه به ماسک کردن درست,” او گفت:.

“حدود 30 درصد از مردم ما مشغول به کار بودند با اشتباه خود PPE (personal protective equipment). که می تواند دستکش یا ماسک یا لباس. به طور کلی ما شاهد اشتباهات که در آن آنها را لمس ماسک در یک محل است که می تواند آلوده دست خود را.”

زمانی که “doffing” ماسک جراحی مهم است به استفاده از تسمه کش بدون دست زدن به جلو از ماسک رینولدز گفت. حتی برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی, او گفت:, عادت, فقط, گرفتن, ماسک, از جلو کشیدن آن را دور از صورت خود را و کشش آن را بیش از سر خود را که می تواند آلوده دست خود را با آنچه که ممکن است باید متمرکز بر روی ماسک.

“همچنین می تواند در عمل حرکت ماسک در اطراف aerosolize ویروس ها که متمرکز بر روی ماسک و افشای شما حتی بیشتر,” او گفت:. “ما می بینیم بسیاری از اشتباهات با افرادی که حتی آموزش دیده برای انجام این کار است.”

بدون ماسک پیام این است که “عمیقا معکوس’ منتقد می گوید:

این #masks4all طرفداران مانند هوارد تاکید می کند که ماسک ها نه جایگزینی برای خوب بهداشت دست انزوا قرنطینه تماس, ردیابی و اجتماعی فاصله.

اما او می گوید این استدلال که می تواند سهوا آلوده خود ماسک “الکی” از آنجا که بهتر است ماسک برای آلوده از فرد با پوشیدن آن است.

گفتن مردم نمی دانند چگونه به درستی پوشیدن ماسک “است نه برنده شدن پیام” و “عمیقا معکوس” Zeynep Tufekci یک دانشگاه کارولینای شمالی دانشيار گروه علم اطلاعات نوشت: در مارس 17, نیویورک تایمز, op-ed.

“بسیاری از مردم نیز خود را با دست بشویید اشتباه اما ما پاسخ نمی دهند که با گفتن آنها به زحمت. در عوض ما با ارائه دستورالعمل های ما و ارسال علائم در حمام; ما کمک به مردم خواندن آهنگ هایی که زمان خود را به دست شویی,” او نوشت.

Tufekci گفت که پیام در مورد کمبود ماسک و نیاز به حفظ آنها را برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است منجر اعضای عمومی به ذخیره کردن آنها را.

همانطور که برای Howard مشاوره که یک تی شرت یا bandana می توان به ایجاد یک ماسک را یک نقطه است که او ساخته شده است در خود ستون واشنگتن پست UA را رینولدز شک و تردید است.

“در حال حاضر ما یک ماسک است که طراحی شده است برای حذف هر چیزی به طور خاص” او گفت:. “برای کسی را انتخاب کنید که در حال حاضر زمانی که شما حتی در معرض بودن به یک بیمار است که باعث می شود هیچ حس به من. اگر شما فاصله اجتماعی, شما جلوگیری از بزرگ قطرات مواجهه بسیار بهتر از اگر شما به پوشیدن هر نوع ماسک.”

Sunenshine از Maricopa County وزارت بهداشت گفت: او همیشه بوده است و شفاف در مورد اینکه چرا توصیه می شود که اعضای عمومی پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار یا مراقبت از کسی که در خانه خود را که بیمار است و نمی تواند پوشیدن ماسک.

آن می تواند باعث بیش از آسیب خوب, او گفت:, و, دوم, آن می تواند از بین بردن منابع از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید.

Sunenshine گفت: او یک متخصص در ماسک های خانگی و در عین حال می داند که برای برخی از مردم آن را می تواند کمک به کاهش اضطراب و است که می تواند مفید باشد. پوشنده لباس نیاز به آگاهی از ماسک می تواند آلوده, او گفت:.

برخی دیگر یادآوری برای پوشنده لباس از یک ماسک خانگی: برای این کار باید در راه ساخته شده است که مانع از ترشحات از داخل آن باید به طور منظم شسته و پوشنده لباس داشته باشیم باید در مورد لمس کردن نیست ، اگر آنها را لمس ماسک آنها نیاز به شستن دست های خود را, او گفت:.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>