جهانی شبکه هوشمند اندازه بازار است که انتظار می رود به رشد از برآورد ارزش دلار 26.9 میلیارد دلار در سال 2020 به دلار 28.8 میلیارد دلار تا سال 2021 در CAGR از 7.1%

نیویورک, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ —

افزایش سرمایه گذاری برای نوسازی پیری شبکه زیرساخت است که انتظار می رود به درایو رشد شبکه هوشمند بازار است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05892824/?utm_source=PRN

جهانی شبکه هوشمند اندازه بازار است که انتظار می رود به رشد از برآورد ارزش دلار 26.9 میلیارد دلار در سال 2020 به دلار 28.8 میلیارد دلار تا سال 2021 در CAGR از 7.1% از 2020 2021 در سناریو واقعی. شبکه نوسازی تلاش های متفاوت با شرکت های نرم افزار در سراسر جهان است. برای مثال برخی از فروشندگان تمرکز مداوم جایگزینی پیری زیرساخت ها و برخی در حال کار برای اتصال سبزتر و بیشتر در توزیع منابع انرژی. در مقابل دیگران متمرکز بر استفاده از بهبود تشخیص به شبکه اپراتورهای دید بیشتر به سیستم و افزایش قابلیت اطمینان شبکه و انعطاف پذیری و تاب آوری.

شبکه هوشمند فعال کردن دو راه ارتباطی بین نرم افزار و کاربران نهایی در حالی که سیستم سنتی متشکل از سیم برق, سیم, کابل, برج ها و خطوط توزیع.افزایش سرمایه گذاری در تولغœد شبکه با اجرای پیشرفته فن آوری ارتباطات خواهد سوخت رشد شبکه هوشمند بازار است.

هوشمند شبکه همچنین کمک می کند تا در طول دوره عدم قطعیت. در حال حاضر این مستند با توجه به COVID-19 درایوهای مورد نیاز از سیستم های هوشمند برای مدیریت شبکه عملیات به طوری که وجود دارد این است که حداقل دخالت انسان.

بخش نرم افزار است که انتظار می رود به بزرگترین بازار توسط جزء در طول دوره پیش بینی.
این شبکه هوشمند بازار با جزء است سگمنتال به سخت افزار و نرم افزار و خدمات است.بخش نرم افزار دارای بزرگترین سهم بازار آن را به عنوان ساده پیاده سازی و قابلیت های شبکه هوشمند.

آن را نیز پشتیبانی از ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری از شبکه هوشمند از جمله زیرساخت های مدیریت پیشرفته محاسبات فنی (بر اساس استاتیک و پویا دیتا), پیش بینی و برنامه ریزی تولید, انرژی, کنترل و تنظیم سطوح ولتاژ & reactive power. بعلاوه شبکه هوشمند نرم افزار کمک می کند تا اطمینان از مدیریت موثر از شبکه هوشمند عملیات بهبود فرآیند بهره وری و کاهش انرژی در هزینه های تولید موجب افزایش تقاضا برای بخش نرم افزار در بازار است.

آمریکای شمالی است که انتظار می رود به رهبری شبکه هوشمند صنعت در طول دوره پیش بینی “
این شبکه هوشمند بازار در آمریکای شمالی است که انتظار می رود به بزرگترین در طول دوره پیش بینی.این رشد نسبت به افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت شبکه هوشمند و تصویب اولیه از شبکه هوشمند پروژه ها.

روند رو به رشد هوشمند شهر هوشمند جوامع و وسایل نقلیه الکتریکی نیز رانندگی بازار به صورت هوشمند مدیریت شبکه. بعلاوه کوچکتر تعاونی آب و برق در حال انتظار برای تزریق بودجه برای شبکه هوشمند استقرار در ایالات متحده است.
• با نوع شرکت: ردیف 1 – 55 درصد درجه 2 – 30 درصد و درجه 3 – 15%
• با تعیین: C-سطح مدیران – 60 درصد مدیران – 20% دیگران – 20%
• جغرافیا: اروپا-30%, آمریکای شمالی– 25 درصد آسیا و اقیانوسیه-25%, Middle East & Africa– 10 درصد و آمریکای جنوبی-10%

برخی از بازیکنان اصلی در جهانی شبکه هوشمند بازار هستند GE (US), ABB (سوئیس) زیمنس (آلمان) اشنایدر الکتریک (فرانسه), Itron (ما) Landis+Gyr (سوئیس), Aclara (ما) سیسکو (ما) OSI (US), IBM (US), Wipro (هند) Oracle (US), Honeywell (آمریکا) S&C شرکت برق (ما) ایتون (ایرلند), Kamstrup (دانمارک) و Trilliant منابع (US), در میان دیگران.

تحقیقات پوشش
این گزارش را پوشش می دهد COVID-19 تاثیر بر شبکه هوشمند بازار بر اساس مولفه ها و مناطق.

دلایل برای خرید این گزارش:
• گویا تقسیم بندی و تحلیل و پیش بینی های مربوط به شبکه هوشمند صنعت بر اساس جزء و منطقه انجام شده است به ارائه یک نمای کلی از شبکه هوشمند صنعت با توجه به دقیق تجزیه و تحلیل تاثیر از COVID-19
• عمده رانندگان و محدودیت برای شبکه هوشمند بازار شده اند و مفصل در این گزارش است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05892824/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im