جهانی خود-نظارت بر قند خون در بازار است که انتظار می رود به ثبت نام CAGR بالاتر از 8 درصد در طی دوره پیش بینی (2020-2025

نیویورک, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ —

جهانی خود-نظارت بر قند خون در بازار است که انتظار می رود به ثبت نام CAGR بالاتر از 8 درصد در طی دوره پیش بینی (2020-2025) و بازار برآورد شده است برای رسیدن به حدود 15 میلیارد تومان توسط 2019.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05867478/?utm_source=PRN

تشخیص اصلی برای بیماران مبتلا به دیابت است که عدم تعادل در سطح قند خون است که در انطباق با استاندارد قند خون. عمومی آزمایشگاه تست های تشخیصی تنها می تواند کمک به تشخیص بیماری توسط پزشکان است. بیماران با بیشتر نوسانات سطح قند خون نیاز به آن را دریافت و بررسی می شود هر روز. بیماران تجویز انسولین نیاز به چک کردن قند خون آنها غالبا به منظور تنظیم دوز انسولین و یا تغییر دارو اگر لازم است که تنها با استفاده از خود-نظارت بر قند خون دستگاه. با توجه به ملی و میر پایگاه داده, دیابت, کمک به بیش از 17 ، 000 مرگ و میر در سال 2017 (11 ٪ از تمام مرگ و میر). دیابت شد علت مرگ در سراسر 4,800 مرگ و میر (28 درصد مرگ و میر ناشی از دیابت). این یک ارتباط علت مرگ در بیشتر 12,200 مرگ (72 درصد مرگ و میر ناشی از دیابت). با توجه به ADA (American Diabetes Association) کل ارزیابی هزینه برای تشخیص دیابت در سال 2018 در حدود دلار 333 میلیارد دلاربود که شامل دلار 242 میلیارد دلار به طور مستقیم هزینه های پزشکی و USD 91 میلیارد دلار در تکمیل و بهره وری.

دامنه گزارش
این گزارش شامل کامل مطالعه بر خود-نظارت بر گلوکز خون که شامل دستگاههای گلوکومتر قند خون نوار تست و lancets. مطالعه بیشتر تقسیم بیمارستان استفاده و کاربرد.

کلید روند بازار
بسیاری از دستگاه گلوکومتر بازار درآمد تولید شده از نوار آزمایش قند خون.

این دستگاه گلوکومتر در نظر گرفته شده است به یک بار خرید. اما تست نوار از سوی دیگر در نظر گرفته شود یک سرمایه گذاری مداوم به عنوان یک نوار تست نیاز به دفع پس از یکی استفاده کنید. نتیجه آن ارائه یک هزینه قابل توجهی تاثیر به مصرف کنندگان است. به طور کلی تقاضای جهانی برای قند خون نوار تست پیش بینی شده است تا شاهد رشد قابل توجهی در طول دوره پیش بینی. رشد بازار مورد مطالعه قرار گرفته است انتظار می رود که موجب افزایش جهانی جمعیت دیابتی. رشد حجم بازار و به اشتراک گذاری از نوار تست است که انتظار می رود بهتر است که از دستگاه به دلیل تفاوت در استفاده-مورد فرکانس. در حالی که به طور متوسط گلوکز متر طول می کشد در هر نقطه بین شش ماه تا سه سال ارائه یک هزینه در همان زمان قاب مربوط به استفاده از چندین (در محدوده هزار نفر) نوار تست ممکن است رخ دهد باعث عود هزینه تاثیر است.

آمریکای شمالی بزرگترین سهم بازار با افزایش 9 درصد در دوره پیش بینی.

تخمین زده شد که در آمریکای شمالی برگزار می شود 12 درصد از کل دیابت جمعیت و همچنین از آن برگزار شد که حدود 6 درصد از کل نوع 1 دیابت بیماران در 2019. بالا دیابت شیوع در شمال امریکا در منطقه است که با توجه به ترکیب جمعیت بالا و نرخ های مرتبط با چاقی و تغییر در شیوه زندگی. تخمین زده می شود که آمریکای شمالی دارای 22 درصد از چاقی در سراسر جهان جمعیت. بیشتر وجود دارد مصرف کربوهیدرات در میان کشورهای منطقه است که همچنین یکی از علل عمده چاقی است. شيوع ديابت به طور چشمگیری افزایش یافته در طول دو دهه گذشته است که یک واقعیت محور با افزایش شیوع چاقی و تغییر در شیوه زندگی. در آمریکای شمالی به دیابت در میان رشد سریع بیماری های مزمن در ایالات متحده.

چشم انداز رقابتی
جهانی خود-نظارت بر قند خون در بازار به شدت تثبیت شده با چند تولید کنندگان عمده با داشتن یک بازار جهانی, حضور, در حالی که باقی مانده تولید کنندگان محدود به محلی دیگر و یا منطقه خاص تولید کنندگان. ترکیب و ادغام رخ داده است که بین بازیکنان در سالهای اخیر کمک کرد تا شرکت خود را برای تقویت حضور در بازار. پاناسونیک به دست آورد بایر دیابت واحد مراقبت و نام آن را به عنوان Ascensia مراقبت از دیابت که در ادامه عملیات خود در سراسر جهان است.

دلایل برای خرید این گزارش:
– بازار برآورد (من) ورق در قالب اکسل
– سفارشی سازی گزارش به عنوان در هر مورد نیاز مشتری
– 3 ماه تحلیلگر پشتیبانی

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05867478/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>