نیویورک, Feb. 24, 2020 /PRNewswire/ —

جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار 2020-2024
تحلیلگر شده است نظارت جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار است و آماده برای رشد دلار 241.99 mn در طول 2020-2024 پیشرفت در CAGR از 6 درصد در طی دوره پیش بینی. گزارش ما در جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار را فراهم می کند جامع تجزیه و تحلیل بازار و پیش بینی روند رشد رانندگان و چالش ها و همچنین به عنوان فروشنده تجزیه و تحلیل پوشش حدود 25 فروشندگان.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05483062/?utm_source=PRN

این گزارش ارائه می دهد تا به تاریخ و تحلیل با توجه به زمان بازار جهانی سناریو آخرین روند و رانندگان و بازار به طور کلی محیط زیست است. بازار رانده است افزایش آگاهی در مورد محیط زیست و انرژی-کارآمد دستگاه های.علاوه بر این ظهور هوشمند تهویه هوا پیش بینی به افزایش رشد جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار نیز هست.

تقسیم بندی بازار
جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار سگمنتال به شرح زیر:

کاربر نهایی:
مسکونی
غیر مسکونی

کانال توزیع:
آفلاین
آنلاین

جغرافیایی تقسیم بندی:
APAC
اروپا
MEA
آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی

کلید روندهای جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار رشد
این مطالعه شناسایی ظهور هوشمند تهویه هوا به عنوان نخست دلایل رانندگی جهانی قابل حمل تهویه مطبوع رشد بازار در طول چند سال آینده.

برجسته فروشندگان در جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار
ما با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق از حدود 25 فروشندگان عامل در جهانی قابل حمل تهویه هوا بازار از جمله برخی از فروشندگان مانند Daikin Industries Ltd. دلونگی گروه الکترولوکس گروه چینگدائو Haier Co. Ltd. Honeywell International, Inc. LG Electronics Inc. Midea گروه شرکت. Ltd. Olimpia Splendid, آبگرم, United Technologies Corp. و گرداب پارسیان .
این مطالعه با استفاده از یک هدف ترکیب اولیه و ثانویه شامل اطلاعات ورودی از کلید شرکت کنندگان در این صنعت است. این گزارش شامل یک بازار جامع و فروشنده چشم انداز در علاوه بر این به یک تجزیه و تحلیل از کلید فروشندگان.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05483062/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: clare@reportlinker.com
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de