جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار

نیویورک, مارس 30 سال 2020 /PRNewswire/ — تحلیلگر شده است نظارت جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار است و آن را آماده به رشد دلار 32.47 bn در طول 2020-2024 پیشرفت در CAGR از 10 درصد در طی دوره پیش بینی. گزارش ما در جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار را فراهم می کند جامع تجزیه و تحلیل بازار و پیش بینی روند رشد رانندگان و چالش ها و همچنین به عنوان فروشنده تجزیه و تحلیل پوشش حدود 25 فروشندگان.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p04988830/?utm_source=PRN

این گزارش ارائه می دهد تا به تاریخ و تحلیل با توجه به زمان بازار جهانی سناریو آخرین روند و رانندگان و بازار به طور کلی محیط زیست است. بازار رانده است افزایش ترافیک و تصادفات جاده ای. علاوه بر این جاده در حال رشد حمل و نقل تدارکات بازار پیش بینی شده است برای افزایش رشد جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار نیز هست.

تقسیم بندی بازار
جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار است سگمنتال به شرح زیر:
نرم افزار:
• مدیریت ترافیک
• تلفن مدیریت
• خودرو و لوازم تله ماتیک
• حمل و نقل عمومی
• دیگران

جغرافیایی تقسیم بندی:
شمال امریکا
• APAC
اروپا
آمریکای جنوبی
• MEA

کلید روندهای جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) رشد بازار
این مطالعه شناسایی جاده در حال رشد حمل و نقل تدارکات بازار به عنوان نخست دلایل رانندگی جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) رشد بازار در طول چند سال آینده.

برجسته فروشندگان جهانی در سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار
ما با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق از حدود 25 فروشندگان عامل در جهانی سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) در بازار , از جمله برخی از فروشندگان مانند 3M Co., هیتاچی Ltd. International Business Machines Corp. Kapsch TrafficCom AG Neology Inc., س-رایگان ASA Roper Technologies, Inc. Siemens AG تالس و TomTom بین المللی BV .
این مطالعه با استفاده از یک هدف ترکیب اولیه و ثانویه شامل اطلاعات ورودی از کلید شرکت کنندگان در این صنعت است. این گزارش شامل یک بازار جامع و فروشنده چشم انداز در علاوه بر این به یک تجزیه و تحلیل از کلید فروشندگان.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p04988830/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de