این بازی ها در اینجا هستید: پنج چیز به دیده بان طول دوقلوها مینه سوتا’ نمایشگاه فصل

– جاش دونالدسون در یک نمایش قرار داده در طول تمرین پنبه حلاجی شده در چهارشنبه انفجار زمین پس از زمین بیش از این خود حصار. در طول یک کشش او حمله خمیر چشم با توپ عکس, رسم تشویق از تماشاچیان.

دوقلوها در نقطه ای در طول بهار آموزش که در آن آنها شروع به دیدن دونالدسون در عمل در طول بازی وسوسه انگیزی ارائه یک نگاه اجمالی از آنچه که قدرت می تواند انجام دهد برای یک ترکیب است که در حال حاضر مقدار زیادی از آن. گریپ فروت لیگ بازکن می گیرد شنبه هنگامی که دوقلوها سر به برادنتون را در پیتسبورگ. در حالی که چشم خواهد شد در دونالدسون اولین بازی به عنوان یک دوقلو در اینجا برخی از چیزهای دیگر به سازمان دیده بان به عنوان نهایی 26-مرد فهرستی را به شکل بیش از این 32 بازی.

جدول یک: چهار صفحه از شروع چرخش تقریبا با خوزه بریوس جیک Odorizzi, Kenta Maeda و هومر بیلی. است که برگ های چهار رقیب برای نهایی نقطه چرخش است. Righthander سفت Dobnak و lefthanders Devin Smeltzer و لوئیس تورپ در حال وطنی مدعی است. Righthander Jhoulys Chacin رایگان است که نیاز به تعمیر و یک سال حذف از میلواکی بهترین استارت. این خواهد بود که کلاسیک پیچ کردن.

هنگامی که لرد بایرون آید? بایرون Buxton در مراحل نهایی توانبخشی در نوسان خود را در پنبه حلاجی شده قفس و پرواز توپ در بیرون از محیط. او به نظر می رسد آماده به گام به صف در حال حاضر اما انتظار نمی رود که برای بازی در بهار آموزش بازی تا اواسط ماه مارس. دوقلوها بودند 53-25 زمانی که Buxton بود در صف در سال 2019 به عنوان او اثرات جرم و دفاع. یک Buxton رویت به معنی روز باز است و نه دور.

به دنبال یکی دیگر منجر محافظ: دوقلوها به احتمال زیاد باز کردن فصل با 13-man تبادل کارکنان پس از هشت مسکن مورد نیاز هستند. Lefthander تیلور راجرز خواهد شد بازی. Righthanders ترور مارس تایلر Villalpando زاک Bieber, Sergio Romo و تایلر Clippard نگاه به قفل. که دو برگ لکه های باز. Righthander مت Wisler از گزینه ها و تضمین $725,000. Righthander کودی Stashak نمی مانند راه رفتن مردم است. Righthander شان Poppen زنده است بازوی اما نیاز به کاهش می رود. Righthander فرناندو رومرو ویزا مشکلات کمک نیست شانس خود را. هر کس از دست می دهد و نبرد برای چرخش آخرین نقطه زمین می تواند در اغل گاو یا حشم بیش از حد. این نبرد را تا آخرین ساعت های آخر اردوگاه.

سانو اول: میگوئل سانو یک منهای-2 دفاعی اجرا می شود ذخیره کل در پایه اول در کار خود را منفی-19 در سوم. بنابراین دوقلو هستند بهتر است با او در ابتدا مناسب است ؟ بیایید تماشای این بازی به دلیل بازی در پایه اول این است که ساده نیست. او باید کامل موقعیت خود را در این زمینه و در اطراف کیف. او رفت و آمد بهتر از سلف خود, C. J. Cron. اما او می تواند حرکت شبیه چمچه زنی می اندازد از این خاک مانند Cron? خود را وسط infielders خواهد گزاف گویی چند دیگر وجود دارد.

که نشسته در چهار نیمکت ؟ در واقع ممکن است وجود دارد تنها یک صندلی در دسترس است. Marwin Gonzalez خواهد بود فوق العاده سودمند بازیکن. Ehire Adrianza باید یک نقطه از آنجا که او بیشتر مطمئن-تحویل در سراسر نقاط زمین زیر کشت. الکس آبیلا خواهد بود میچ Garver اولیه پشتیبان گیری. که برگ یک نقطه. جیک غار که می توانید هر سه خود موقعیت یک نامزد. Willians Astudillo که استفاده شده است در گیر اول و دوم و سوم و این خود یک محل باشگاه وانجمن شیمی ،

اردوگاه مشاهدات

• من از میگوئل سانو چه وزن او, اما او به نظر می رسد در بهترین شکل من دیده ام در سه سال گذشته است. من را دریافت نمی اشتباه او هرگز به ریختن تندر ران اما در نیمه بالایی به نظر می رسد لاغر و چهره اش کمی نازک تر است.

• جاش دونالدسون است که پشتیبان گیری از آنچه به او وعده داده شده خود را در طول مقدماتی کنفرانس خبری: عبور کردن درس او آموخته در سراسر سازمان است. برای مثال او شده است مربیگری بازیکنان جوان در اردوگاه در مورد روش مناسب برای هدف قرار دادن.

• این اردوگاه دارای یک ترکیب جالب از بازیکنان خود را رسیدن به اوج سال و هجوم ادراک جانبازان. دونالدسون, Rich Hill تایلر Clippard سرجیو Romo و الکس آبیلا اضافه شده اند پس از شروع فصل گذشته. همه فصل های متعدد از حذفی را تجربه کنند.

• Righthanded تسکین چشم انداز داکوتای چالمرز فوقالعاده شبیه حذفی, ستاره مسیحی Yelich.

• یک سال پیش وجود اغل گاو یا حشم نقطه ای برای گرفتن و فرناندو رومرو تن به تن خود را به خارج از اردوگاه. وجود دارد یکی دیگر از فرصت برای او در این اردوگاه اما او همچنان در جمهوری دومینیکن به دلیل مسائل مربوط به ویزا. او می تواند یک تفاوت ساز که در اغل گاو یا حشم.

پنج بازیکنان جوان به تماشای

نیک گوردون: این infielder محدود بود به 70 بازی در فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی اما ضربه .298 با .801 OPS. او نقش کوتاه و دوم و می تواند مفید باشد اگر دوقلوها باید مسائل آسیب.

برنت Rooker: می توانید اول پایه یا خود و به کلاس AAA فصل گذشته. اتحاد مشروع پاپ و بهبود strike zone دانش است.

الکس Kirilloff: شاید بهترین hitter وظیفه در minor league, سازمان, گوشه outfielder آمار .311 با .851 بر پایه ضربه زنی به علاوه درصد در ماه اوت است. که در اواخر موج مجموعه او را به خوبی برای یک نگاه اگر دوقلوها به او نیاز دارند.

Jhoan Duran: یک righthander با بالا 90s fastball و بد بو تقسیم انگشتی-وزنه ترکیبی به نام, ‘splinker.’ Duran حال 4.86 عصر در هفت بازی در کلاس AA Pensacola. راه رفتن خود را رای و شلاق شد بهتر از آنها در کلاس فورت مایرز پیش از آن در سال 2019.

رویس لوئیس: به نظر می رسد فقط در دو فصل بهار, بازی آخرین اردوگاه به علت مورب فشار است. جوان shortstop نشده تا به حال شانس زیادی برای نشان دادن لیگ کارکنان آنچه او می تواند انجام دهد اما اضافه کرده است 25 پوند عضله به ورزشی خود را ساخت.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im