عطر هنرستان سایت را بدست آورده و نقره در اروپا جایزه طراحی

واشنگتن, مه 6 2020 /PRNewswire/ — عطر انجمن سازندگان امروز اعلام کرد که وب سایت خود را FragranceConservatory.com دریافت جایزه نقره ای از 2020 اروپا جایزه طراحی. این سایت که راه اندازی شد که در دسامبر 2019که برای اولین بار از آن نوع منابع که سبب عمومی با, جذاب, با کیفیت بالا, اطلاعات در مورد عطر و عطر مواد تشکیل دهنده. اروپا طراحی جوایز اعلام برندگان در یک جریان زنده در مارس 1, 2020, اذعان بسیاری از ارزش نوشته های فرستاده شده از 35 کشور.

بدست آوردن جایزه نقره ای در گروه “دیجیتال – اطلاعاتی سایت” وب سایت تساوی در خلاق هنرمندی عطر صنعت و همچنین کنجکاوی و اکتشاف جهان طبیعی گرفتن رنگ و حرکت است که منعکس کننده طراوت و چالاکی از لحظات روزمره را که در آن عطر را به ارمغان می آورد لذت. پس از فرود در صفحه اصلی بازدید کنندگان تعامل با پر جنب و جوش و طراحی مدرن و پیچیده تجربه کاربر طراحی و توسعه در همکاری با شهر اسلو, نروژ-شرکت مبتنی بر سعی کنید Apt.

“هنر و طراحی در حال نیروهای قدرتمند که موجب افزایش یادگیری و درک و بالا بردن تجربه زندگی ما در روش های متعدد گفت:” فرح K. احمد, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت عطر سازندگان. “ما هیجان زده به افتخار اروپایی طراحی جوایز, همراه با ما طراحی همکاران در تلاش Apt. ما می دانیم که نفع عمومی از عطر هنرستان تقویت شده توسط سایت را جفت از پویا با کیفیت بالا و تصاویری و جنبش با زم صدا مبتنی بر علم اطلاعات در مورد عطر و حیاتی نقش آن در زندگی ما است.”

FragranceConservatory.com توسعه داده شد توسط یک ائتلاف اختصاصی عطر سازندگان اعضا از جمله Arylessence, Bedoukian تحقیقات بل طعم و عطر شانل مرکبات و متفقین اسانس Clorox شرکت زمرد Kalama شیمیایی, Estée Lauder شرکت firmenich, مدیر, IFF, Johnson & Johnson, The Lermond شرکت Modere پراکتر و گمبل رولون Robertet ایالات متحده آمریکا, SC جانسون و Takasago شرکت بین المللی (ایالات متحده آمریکا). برنامه ای برای تکامل این سایت و گسترش پوشش به مواد و موضوعات ارتباط ادامه دارد در سال 2020 و فراتر از آن.

عطر سازندگان انجمن اصلی انجمن تجارت به نمایندگی از این عطر میباشد. سازمان شرکت های عضو ایجاد و ساخت رایحه و عطر برای, مراقبت در منزل, مراقبت های شخصی, طراحی خانه, خوب, عطر و صنعتی و سازمانی محصولات. عطر سازندگان نیز نشان دهنده شرکت هایی که بازار تمام محصولات حاوی عطر به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که عرضه عطر مواد از جمله عصاره های طبیعی و سایر مواد خام مورد استفاده در عطر و عطر مخلوط. عطر سازندگان به تولید عطراز انتشار رکورد عطر صنعت موجود در چاپ و آنلاین در fragrancenotes.org. اطلاعات بیشتر در مورد عطر سازندگان در fragrancecreators.org.

تماس با ما:

لیا Dangelico

[email protected]

+1 571 317 1504

تصاویر مرتبط

the-fragrance-conservatory.jpg
عطر هنرستان

لینک های مرتبط

عطر سازندگان انجمن

منبع عطر سازندگان انجمن

لینک های مرتبط

http://fragrancecreators.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de